Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

letecky z Prahy

To nejlepší z Florencie + PISA

5 dní4. 6. – 8. 6. 2013

Jediný termín v letošním roce


Zájezd je obsazen
Letecky

Z Prahy

Ubytování

Hotel

Stravování

Snídaně

Skupina

Do 25 osob

Průvodce

Po celý zájezd

To nejlepší z Florencie + PISA

Kouzelný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Florencie a navštívíte Pisu. Jako v pohádce se octnete v zahradách paláce Pitty, spatříte skvosty galerie Uffizi a sami se přesvědčíte, jak šikmá je světoznámá věž v Pise. Vypravte se s námi do toskánského ráje s vůní vinic a olivových hájů, rodiště da Vinciho Mony Lisy a poznejte Florencii!

Na co se můžete těšit

 • Půvab a velkolepost renesanční Florencie
 • Majestátní baziliku Santa Maria del Fiore
 • Nejslavnější galerii světa Uffizi
 • Proslulou šikmou věž v Pise

Co vše zažijete: den po dni

1.DEN

Odlet z Prahy v odpoledních hodinách a přílet na letiště do města Pisa. Odtud se objednaným transferem přesuneme do Florencie. Poté se ubytujeme v hotelu. Po ubytování bude následovat večerní procházka s průvodcem a pro zájemce večeře v typické toskánské trattorii . Návrat na hotel ve večerních hodinách.

2.DEN

Po snídani zahájíme prohlídku Florencie. Navštívíme baziliku Santa Maria Novella, jenž je hlavním městským dominikánským kostelem ve městě. Na Piazza dell Doumo, v srdci Florencie, budeme obdivovat gotickou katedrálu Santa Maria dell Fiore, s věhlasnou Brunelleschiho kupolí - Cupolla di BrunelleschiCampanile di Giotto a Battestisterium San Giovanni. Odpoledne uvidíme Palazzo Vecchio, Loggia dei Lanzi nebo Gallerie dell'Accademia. V případě zájmu můžete individuálně opět navštívit některou z vynikajících místních restaurací.

3.DEN

Celodenní fakultativní výlet do města Pisa a Lucca s průvodcem nebo individuální program ve Florencii. Program fakultativního výletu: Po snídani se společně objednaným transferem přepravíme do Pisy (cca. 1 hodina cesty) a navštívíme nejznámější památky tohoto města. Nejprve uvidíme Duomo a Battistero. Opět bude dostatek volného času na oběd a odpočinek na tomto krásném místě. Po obědě navštívíme slavnou šikmou věž v Pise, Piazza dei Miracoli and Camposanto Monumentale. Na zpáteční cestě do Florencie se zastavíme ve starobylém městě Lucca. Toto město je jedním z mála italských měst, které si do dnešních dnů uchovalo městské hradby. Má také zachovalé historické centrum bez automobilového provozu a řadu historických staveb. Ve večerních hodinách se objednaným transferem vrátíme do hotelu do Florencie. Večer ještě můžete strávit k posezním v některé z místních restaurací a vychutnat si zdejší toskánská kvalitní vína.

4.DEN

Po snídani budeme pokračovat v prohlídce Florecie. Palazzo Pitti a kostel Santa Croce. Po obědě bude možnost návštěvy jedné z nejslavnějších galerií světa Uffizi (v případě zájmu o návštěvu této galerie vám vstupenky v kanceláři předem rezervujeme a vyhnete se tímto až několika hodinovým frontám u pokladen. Tato nabídka platí pouze do vyprodání vstupenek. Z tohoto důvodu doporučujeme co nejdřívější rezervaci zájezdu, pokud máte o zajištění vstupenek zájem). Pro ty, kteří galerii navštívit nechtějí, bude dostatek času na nákupy, či prohlídky interiérů některých z mnoha pamětihodností tohoto města. Večer možnost večeře v typické restauraci.

5.DEN

Po snídani (cca. v 8:00) se společně objednaným transferem přesuneme na letiště do Pisy a odtud poletíme do Prahy. Předpokládaný návrat do Prahy je kolem poledne. Všechny uvedené časy zde uvedené jsou přibližné a závisí na aktuálních časech letecké společnosti v den letu. V případě individuálního zájmu můžete absolvovat např. jen část prohlídky města a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostaně.Ozvěte seTento zájezd připravuji.Máte dotaz? Tento zájezd připravuji.Zájezd připravuji   Dajana Krestová – přímá linka: 596 111 035

Co už máte v ceně?

 • letenku Praha - Pisa - Praha se všemi poplatky (malé kabinové zavazadlo - max hmotnost 8 kg a nesmí být větší než 55 cm vysoký - 35 cm široký - 25 cm hluboký)
 • transfer letiště - Florencie (hotel) -letiště
 • 4x ubytování ve Florencii v hotelu 3* (dvoulůžkové pokoje, jednolůžkový pokoj s příplatkem 2000,-), 4x snídaně
 • průvodce po celou dobu (od odletu do návratu, mimo volný program ve městě)
 • pojištění záruky pro případ úpadku CK

Co cena nezahrnuje?

 • přesuny městskou hromadnou dopravou
 • vstupné do památek
 • velké zavazadlo k odbavení lze přiobjednat 1.000 Kč/kus (max. 20 kg)
 • večeře v navštívených restauracích
 • fakultativní výlet
 • cestovní pojištění léčebných výloh

Podmínky pro přepravu zavazadel

 • Zavazadlo v ceně zájezdu - kabinové zavazadlo o max. rozměrech 55 (d) x 35 (v) x 25 (h) cm, hmotnost do 8 kg
 • Zavazadlo za příplatek 1700 Kč - odbavované zavazadlo o max. hmotnosti do 20 Kg
 • Co nesmí obsahovat kabinové zavazadlo

Cestovní pojištění zařídíme my. Vy si jen vyberete:

EASY

175 Kč

UNIVERSAL + STORNO

300 Kč


Vstupné

Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním programem:


Důležité informace

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Přesné časy odletu a příletu budou upřesněny v pokynech před zájezdem, o plánovaných časech se můžete informovat v CK. Tyto časy jsou určeny aktuálním letovým řádem a mohou podléhat změnám. Ubytování je možné vždy po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.

U zájezdů do zahraničí je první a poslední den určen především k zajištění dopravy, transferů a ubytování. Program v tyto dny může být přizpůsoben letovým řádům a jiným okolnostem.

V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.

Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Doporučujeme rezervaci co nejdříve. Cena zájezdu je závislá na aktuálních cenách letenek, a ty se mohou měnit.

Pasové a vízové povinnosti, zdravotní podmínky.

Ohlasy cestovatelůChcete zažít autentická místa, kam se jiní turisté nedostanou?

ŽÁDNÁ MASOVKA

Průměrně 15 cestovatelů
na jeden zájezd. Komorní atmosféra je ta nejlepší.

VLASTNÍ KONCEPT

Vše si sami připravujeme od A do Z. Průvodce je s vámi již od odletu.

SKVĚLÍ PRŮVODCI

Chválí nám je všichni. Jsou to experti, kteří v cizině žili a znají ji nejlépe.

ZÁŽITKY BEZ STAROSTÍ

Zajistíme pro vás vše od letenky přes hotel, transfery až po program.


68 pečlivě vybraných cestovatelských zážitků
Osobně prověřeno průvodci!

Tento web vyžaduje používání cookies. Více zde. OK