Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Tisknout zájezd  

letecky z Prahy

To nejlepší z Florencie + PISA

Program 1Knižní průvodce zdarma
5 dní8. 10. – 12. 10. 2013

Jediný termín v tomto roce

Zájezd začíná už za


Zájezd je obsazen
Letecky

Z Prahy

Ubytování

Hotel

Stravování

Snídaně

Skupina

Do 25 osob

Průvodce

Po celý zájezd

To nejlepší z Florencie + PISA

Kouzelný eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Florencie a navštívíte Pisu. Jako v pohádce se octnete v zahradách paláce Pitty, spatříte skvosty galerie Uffizi a sami se přesvědčíte, jak šikmá je světoznámá věž v Pise. Vypravte se s námi do toskánského ráje s vůní vinic a olivových hájů, rodiště da Vinciho Mony Lisy a poznejte Florencii!

Na co se můžete těšit

 • Půvab a velkolepost renesanční Florencie
 • Majestátní baziliku Santa Maria del Fiore
 • Nejslavnější galerii světa Uffizi
 • Proslulou šikmou věž v Pise

Co vše zažijete: den po dni

1.DEN

Odlet z Prahy v odpoledních hodinách a přílet na letiště do města Pisa. Odtud se objednaným transferem přesuneme do Florencie. Poté se ubytujeme v hotelu. Po ubytování bude následovat večerní procházka s průvodcem a pro zájemce večeře v typické toskánské trattorii . Návrat na hotel ve večerních hodinách.

2.DEN

Po snídani zahájíme prohlídku Florencie. Navštívíme baziliku Santa Maria Novella, jenž je hlavním městským dominikánským kostelem ve městě. Na Piazza dell Doumo, v srdci Florencie, budeme obdivovat gotickou katedrálu Santa Maria dell Fiore, s věhlasnou Brunelleschiho kupolí - Cupolla di BrunelleschiCampanile di Giotto a Battestisterium San Giovanni. Odpoledne uvidíme Palazzo Vecchio, Loggia dei Lanzi nebo Gallerie dell'Accademia. V případě zájmu můžete individuálně opět navštívit některou z vynikajících místních restaurací.

3.DEN

Celodenní fakultativní výlet do města Pisa a Lucca s průvodcem nebo individuální program ve Florencii. Program fakultativního výletu: Po snídani se společně objednaným transferem přepravíme do Pisy (cca. 1 hodina cesty) a navštívíme nejznámější památky tohoto města. Nejprve uvidíme Duomo a Battistero. Opět bude dostatek volného času na oběd a odpočinek na tomto krásném místě. Po obědě navštívíme slavnou šikmou věž v Pise, Piazza dei Miracoli and Camposanto Monumentale. Na zpáteční cestě do Florencie se zastavíme ve starobylém městě Lucca. Toto město je jedním z mála italských měst, které si do dnešních dnů uchovalo městské hradby. Má také zachovalé historické centrum bez automobilového provozu a řadu historických staveb. Ve večerních hodinách se objednaným transferem vrátíme do hotelu do Florencie. Večer ještě můžete strávit k posezním v některé z místních restaurací a vychutnat si zdejší toskánská kvalitní vína.

4.DEN

Po snídani budeme pokračovat v prohlídce Florecie. Palazzo Pitti a kostel Santa Croce. Po obědě bude možnost návštěvy jedné z nejslavnějších galerií světa Uffizi (v případě zájmu o návštěvu této galerie vám vstupenky v kanceláři předem rezervujeme a vyhnete se tímto až několika hodinovým frontám u pokladen. Tato nabídka platí pouze do vyprodání vstupenek. Z tohoto důvodu doporučujeme co nejdřívější rezervaci zájezdu, pokud máte o zajištění vstupenek zájem). Pro ty, kteří galerii navštívit nechtějí, bude dostatek času na nákupy, či prohlídky interiérů některých z mnoha pamětihodností tohoto města. Večer možnost večeře v typické restauraci.

5.DEN

Po snídani (cca. v 8:00) se společně objednaným transferem přesuneme na letiště do Pisy a odtud poletíme do Prahy. Předpokládaný návrat do Prahy je kolem poledne. Všechny uvedené časy zde uvedené jsou přibližné a závisí na aktuálních časech letecké společnosti v den letu. V případě individuálního zájmu můžete absolvovat např. jen část prohlídky města a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostaně.Tento zájezd připravuji.Máte dotaz? Tento zájezd připravuji.Zájezd připravuji   Hana Teichmannová – e-mail: teichmannova@radynacestu.czpřímá linka: +420 596 111 035

Co už máte v ceně?

 • letenku Praha - Pisa - Praha se všemi poplatky (malé kabinové zavazadlo - max hmotnost 8 kg a nesmí být větší než 55 cm vysoký - 35 cm široký - 25 cm hluboký)
 • transfer letiště - Florencie (hotel) -letiště
 • 4x ubytování ve Florencii v hotelu 3* (dvoulůžkové pokoje, jednolůžkový pokoj s příplatkem 2000,-), 4x snídaně
 • průvodce po celou dobu (od odletu do návratu, mimo volný program ve městě)
 • tištěný průvodce městem od Radynacestu.cz zdarma
 • pojištění záruky pro případ úpadku CK

Co cena nezahrnuje?

 • přesuny městskou hromadnou dopravou
 • vstupné do památek
 • velké zavazadlo k odbavení lze přiobjednat 1.000 Kč/kus (max. 20 kg)
 • večeře v navštívených restauracích
 • fakultativní výlet
 • cestovní pojištění léčebných výloh

Podmínky pro přepravu zavazadel

 • Zavazadlo v ceně zájezdu - kabinové zavazadlo o max. rozměrech 55 (d) x 35 (v) x 25 (h) cm, hmotnost do 8 kg
 • Zavazadlo za příplatek 1700 Kč - odbavované zavazadlo o max. hmotnosti do 20 Kg
 • Co nesmí obsahovat kabinové zavazadlo

Cestovní pojištění zařídíme my. Vy si jen vyberete:

EASY

175 Kč

UNIVERSAL + STORNO

450 Kč

60 Kč / den / osoba + STORNO 150 Kč

Srovnání a podmínky pojištěníVstupné

Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním programem:


Důležité informace

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Přesné časy odletu a příletu budou upřesněny v pokynech před zájezdem, o plánovaných časech se můžete informovat v CK. Tyto časy jsou určeny aktuálním letovým řádem a mohou podléhat změnám. Ubytování je možné vždy po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.

U zájezdů do zahraničí je první a poslední den určen především k zajištění dopravy, transferů a ubytování. Program v tyto dny může být přizpůsoben letovým řádům a jiným okolnostem.

V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.

Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Doporučujeme rezervaci co nejdříve. Cena zájezdu je závislá na aktuálních cenách letenek, a ty se mohou měnit.

Pasové a vízové povinnosti, zdravotní podmínky.

Ohlasy cestovatelůCestujte s námi mazaně. Jsme cestovatelé – profíci.

ŽÁDNÁ MASOVKA

Průměrně 15 cestovatelů na jeden zájezd. Pro pohodovou atmosféru.

SKRYTÁ MÍSTA

Máme vlastní koncept. Poznáte i místa, o kterých se běžně nepíše.

NADŠENÍ PRŮVODCI

Chválí nám je všichni. Jsou to profíci, kteří v cizině žili a milují cestování.

MYSLÍME DOPŘEDU

Včas rezervujeme vstupenky a jsme připraveni na vše s předstihem.


Cestujte mazaně
rady, tipy a novinky!

Odebírejte náš newsletter a poznávejte svět výhodněji.