Zájezdy pro cestovatele
Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

NOVINKA: To nejlepší z umělecké Paříže aneb Návrat do La Belle Époque – s průvodcem, který se vyzná!

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 31. 8. 2020

Hraje-li umění ve vašem životě a na vašich cestách za zážitky velkou roli, pak jste už jistě v Paříži byli. Nebo ne? Ukážeme vám francouzské chic město z jiné perspektivy. Té umělecké. Se zájezdem To nejlepší z umělecké Paříže + NEJKRÁSNĚJŠÍ MUZEA objevíte místa, o kterých se tištění průvodci nezmiňují, ale naše průvodkyně Jitka je zná jako své boty.

Musée d'OrsayMusée d'Orsay

Stejně jako neustále hledáme zajímavá místa, hledáme i tematické skulinky v našich zájezdech. „Zájezd za uměním do Paříže jsme s průvodkyní Jitkou Loučkovou vytvořily na popud našich cestovatelů, kteří se zajímají o umění a chtějí Paříž zase poznat trošku jinak,“ vysvětluje specialistka na zájezdy do Francie Karolína Petrová, odkud vzešla myšlenka na nový typ zájezdu.

Pařížská čtvrť MaraisPařížská čtvrť Marais

Krom tradičních zastávek se soustředily na místa, která jsou osobně jim nejbližší: „Nemohly jsme vynechat Jitčinu oblíbenou čtvrť Marais a Picassovo muzeum a zařadily jsme i mé nejoblíbenější pařížské muzeum – Rodinovo muzeum,“ říká Karolína.

Světoznámý LouvreSvětoznámý Louvre

Na seznamu zážitků ale nesmí chybět ani světoznámá muzea. „Těšit se můžete na Louvre nebo Musée d'Orsay. Doufám, že se našim klientům bude zájezd líbit a zamilují si místa, která jsme si za léta v Paříži zamilovaly i my,“ doufá Karolína.

Rodinovo muzeumRodinovo muzeum

Trefili se vám do vkusu? Pak se podívejte na celý program zájezdu To nejlepší z umělecké Paříže + NEJKRÁSNĚJŠÍ MUZEA a vydejte se s námi za hranice běžných cest.


Všechny články Následující článekZÁŽITKOVNÍK
pro rodiče a děti

Zážitky pro malé dobrodruhy, cestovatelské rébusy a spousta chytré zábavy!