Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Jitka Loučková

Kdo měl to štěstí žít jako mladý v Paříži, zůstane Pařížanem, ať odjede kamkoliv, protože Paříž - to je životní pouto. Ano, kdo jiný by tak úsporně dokázal vyjádřit toliko v jedné větě než Ernest Hemingway! A já s ním plně souhlasím. Díky svým vysokoškolským studiím jsem v Paříži strávila jeden rok života, jeden rok... ale vím, že stačí i pár dní a nezáleží na tom, zda jste mladí nebo staří, chudí nebo bohatí, zamilovaní či opuštění. V pařížském vzduchu je něco tak laskavého a kouzelného... něco, co pochopíte teprve s jeho nadechnutím.

Protože Paříž je jako rozpitá báseň o lásce pohupující se hravě vlnkami Seiny. Naivní, čarovná, zábavná i vznešená zároveň. V jednom okamžiku zde naleznete největší mravnost a největší neřesti, luxus i špínu, bolest i znovuzrození. Okouzlí vás krásou svých paláců, prodchne duchem své moudrosti, dojme svou mohutnou křehkostí. Každý váš všední krok zahalí mlhavým oparem jako mistrovské impresionistické plátno a v nestřeženém okamžiku... vás políbí... a vy ten letmý pocit, probuzených smyslů celého svého bytí, nikdy nezapomenete.

Paříž je prchavá láska, která vám zůstane věrná po celý život.  A věřte, že to poznáte i vy! Vítejte v Paříži, městě snů!

Napište nám. Ozveme se.

Nová dávka Inspirace!

Tak trochu jiný katalog tipů,
rad a reportáží z cest zdarma.