5 tipů do New Yorku průvodkyně Magdy Jurczygové: Pusťte si video a vyhněte se všem pastem na turisty!

Magdaléna Jurczygová Magdaléna Jurczygová, Expert Radynacestu.cz Vydáno 22. 8. 2018 • Přečteno 8354x

Naše průvodkyně Magda pro vás sestavila pár rychlých videotipů, jak si užít New York bez starostí a vychutnat si všechny jeho příchuti.

Vyberte si z našich 11 zájezdů do New YorkuZobrazit zájezdy

Láká vás USA a jeho nejlidnatější město? Naše průvodkyně Magdaléna Jurczygová je vášnivá cestovatelka. New York má v malíčku. Zná každou jeho ulici, vůni a chuť. Ví, jak nezabloudit v metru, ale i kam jít, když chcete zažít příval emocí... Pusťte si sestřih jejich průvodcovských tajemství a vychytávek do New Yorku a buďte na cestu do Velkého jablka dokonale připraveni.

Víte, že New York se stal dějištěm mnoha slavných filmových scén? Vydejte se po jejich stopách a na cestu si dejte třeba jablečný muffin, který vzdává hold přezdívce města – Big Apple.

Podobně vám jistě zachutná newyorský hot dog, který je typicky americký – poctivě napěchovaný párkem, okurkami, kečupem, majonézou, smaženou cibulkou... Už se vám sbíhají sliny?

Říká se, že New York je nejlepší zažít pěšky, ne všude se ale dostanete po vlastních a nemáte-li několik týdnů a dobrý trénink, budou se vám hodit Magdiny tipy, jak se neztratit v místním metru.

New York, to je spousta zábavy, ale i emocí. Nejslavnějším smutečním bodem je Ground Zero, památník stojící na místě, kde stávaly mrakodrapy zničené teroristickým útokem, tzv. Dvojčata. Magda vám ovšem ukáže jednoho přeživšího téhle děsivé události...

Čtení na podobné témaTOP 10 míst New Yorku: Velké jablko z ptačí perspektivy i z křižovatky světa aneb Co musíte vidět?Přečíst

No a palčivá otázka na závěr: Kam v New Yorku na toalety? Musíme tam všichni, nikdo se ale nerad ptá, nerad to řeší „na poslední chvíli“... Magda má i na tenhle odvěký cestovatelský problém odpověď. 

Už je vám New York zase o kousek sympatičtější? Zajeďte si jej prožít na vlastní kůži právě s Magdalénou a našimi zájezdy To nejlepší z New Yorku a vyhněte se všem klasickým pastem na turisty. 

Magdaléna Jurczygová

Magdaléna JurczygováPrůvodce Radynacestu.czExpert Radynacestu.cz

Těmito místy Vás provedu osobně

To nejlepší z New Yorku + SILVESTR
28. 12. 2023 – 2. 1. 2024

Vyberte si z mých 4 zájezdů

USA (New York)

New York, New York!

Vyberte si jeden z našich 11 zájezdů do New Yorku

Zájezdy do New Yorku

Nejbližší volný zájezd odlétá již 14. březnaURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/5-tipu-do-new-yorku/Doporučujeme z USA

Nejnovější z USAPřihlašte se do Newsletteru a cestujte výhodně!

Katalog 2023