Slavnosti nazlátlého pěnivého moku v koupelně: tohle pivo do sprchy budete chtít okamžitě vyzkoušet

Adéla Vavřačová Adéla Vavřačová, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 3. 2017 • Přečteno 3193x

Také vás z nějakého důvodu baví vana plná horké vody nebo nekonečně dlouhé sprchování? Nás ano! A speciální pivo do sprchy je ideální k tomu, abyste si pobyt v koupelně ještě více zpříjemnili…

Vyberte si z našich 14 zájezdů do ŠvédskaZobrazit zájezdy

Víte, že...

Pivo ze slavného švédského pivovaru Närke Kulturbryggeri, které se vaří s malinami v dubových sudech, se loni zařadilo mezi 20 NEJ piv světa. V pivu Närke Kaggen Stormaktsporter Börb’n å Hallon najdete také chutě čokolády a kávy, tmavých bobulí, kakaa a bourbonu.

Pokud máte rádi chlazené pivo v každé podobě, seznamte se s pivem do sprchy. Co že to je? Pivo, které má zvýšit váš požitek při mytí. Pořád nerozumíte? Švédský pivovar PangPang ve spolupráci s kreativní agenturou Snask totiž stvořil pivo, které si odteď můžete vychutnávat právě doma ve sprše. Tak na zdraví!

Jen pro upřesnění: nenavádíme vás, abyste začali více holdovat pivu. Ale rádi bychom vám představili novinku, která promění nudné sprchování v příjemný relax. Stačí malou, 18 cl lahev se světlým silným pivem zbavit zátky a už jen zvolna usrkávat své tři doušky lahodného moku.

Toto menší než malé množství bylo záměrně zvoleno tak, aby vám pivo nestihlo zteplat. Obvyklou papírovou nálepku nahradil potisk přímo na skle, takže ani nežádoucí rozmočení etikety protentokrát nehrozí. 

Umírněné požívání piva, jednoho z nejstarších nápojů světa, například chrání před vznikem a progresí kornatění tepen, vede k poklesu krevního tlaku a snižuje hladinu krevního cukru. Kromě jiného je ideálním přírodním prostředkem proti stresu, čehož umně využil Fredrik Tunedal, sládek a zakladatel pivovaru PangPang. Vzpomněl si na generaci švédských babiček, které používaly pivo jako náhradu za nejrůznější vlasové produkty. Své pivo proto uvařil tak, aby z něj mohli lidé ve sprše vytěžit maximum (nejen) pro bohatou kštici hustých vlasů.

I vy si teď můžete dopřát regenerační pivní kúru nebo si jen nerušeně vychutnat skleničku v šumící sprše – a přitom třeba naplánovat výlet do Stockholmu. Vždyť si přece zasloužíte to nejlepší. A to nejen v koupelně.

Adéla Vavřačová

Adéla VavřačováExpert Radynacestu.cz

Jsem sběratelka požitků, zážitků a všeho jedinečného, o čem se v běžných průvodcích většinou vůbec nepíše.

Švédsko

Za Vikingy? Do Švédska…

Vyberte si jeden z našich 14 zájezdů do Švédska

Zájezdy do Švédska

Nejbližší volný zájezd odlétá již 4. červenceURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/slavnosti-nazlatleho-peniveho-moku-v-koupelne-tohle-pivo-do-sprchy-budete-chtit-okamzite-vyzkouset/Doporučujeme z Švédska

Nejnovější z ŠvédskaZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024