Turisté volili nejlepší hotely světa: Na vrcholu žebříčku Slovinsko!

Daniel Šácha Daniel Šácha, Expert Radynacestu.cz Vydáno 20. 1. 2017 • Přečteno 4046x

Vyberte si z našich 3 zájezdů do SlovinskaZobrazit zájezdy

Víte, kde mají ty nejlepší hotely? Odpověď vás možná překvapí. První místo si sice odnáší Monako, hned v závěsu se ale drží několik zajímavých destinací jako Francouzská Polynésie, Kajmanské ostrovy nebo Slovinsko.

Kdo o tom rozhodl? Miliony uživatelů stránky hotels.com, kteří hodnotili téměř 300 tisíc hotelů z více než 60 zemí světa. V široké škále podmínek se braly v potaz jak cena, tak celkový dojem z daného místa a přátelský přístup personálu. A jak je vidět, mít věhlasnou „ubytovnu“ ve velké metropoli ještě zdaleka nic neznamená.

Jak trefně dodal cestovní expert uvedené stránky Taylor Cole: „I když se to tak na první pohled nemusí zdát, výběr správného hotelu může znamenat podstatný rozdíl mezi obyčejnou dovolenou a výjimečným zážitkem.“ A co vy, stihli jste už ohodnotit ten svůj oblíbený?

Daniel Šácha

Daniel ŠáchaExpert Radynacestu.cz

Slovinsko

Za krásami Slovinska

Vyberte si jeden z našich 3 zájezdů do Slovinska

Zájezdy do Slovinska

Nejbližší volný zájezd odjíždí již 26. červnaURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/slovinsko-ma-jedny-z-nejlepsich-hotelu/Doporučujeme z Slovinska

Nejnovější z SlovinskaZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024