Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy do Dubaje – srovnání a doporučení

Autor: Katarína Kolíbalová, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 6. 10. 2020

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Katarína Kolíbalová
e-mail: kolibalova@radynacestu.cz
přímá linka: +420 776 028 005


Organizujeme 5 a 7denní zájezdy, přičemž základ programu se věnuje především městu Dubaj a poznávání jeho NEJ. Každý z nich je ale obohacen i něčím dalším. 

Cestujeme v období od října do března, kdy je počasí pro poznávací zájezdy ideální. Teploty totiž během letní sezóny v SAE šplhají vysoko přes hranici 40 stupňů.

5denní zájezdy

To nejlepší z Dubaje + ABÚ DHABÍ 

Během tohoto základního zájezdu budete intenzivně poznávat, a to hlavně samotné město Dubaj. Uvidíte několik světových „nej“ – nejluxusnější hotel Burj Al Arab, nejvyšší budovu Burj Khalifa, největší uměle vytvořený poloostrov Palm Jumeirah… Čeká vás jízda jednokolejovým vláčkem nebo sjednávání cen na typickém arabském tržišti – souku. Abyste ale poznali víc než jen výkladní skříň země, v nabídce zájezdu je také možnost fakultativního výletu do hlavního města Emirátů Abú Dhabí.

Dubaj pro rodiče a děti + LEGOCITY + KOUPÁNÍ V MOŘI 

Zájezd je speciálně určený dětem a jejich rodičům. Ve srovnání se základním zájezdem je program i tempo přizpůsobeno malým objevitelům, a tak je v nabídce méně historických zastávek a více těch zábavných. V exotické Dubaji zažijí s ilustrovaným cestovatelem Vašíkem napínavou honbu za pokladem, koupání v moři podél nekonečných pláží i adrenalin v zábavních parcích, z nichž nejznámější je právě Legocity. Podle našich nejmladších klientů je pak mimořádným zážitkem superrychlá jízda džípem v pouštním safari.

To nejlepší z Dubaje + SILVESTR 

U tohoto zájezdu s průvodcem, tak jako při základním programu, poznáte opět to nejlepší z Dubaje, ale navíc ještě zažijete město v jeho největší euforii – při velkolepých oslavách nového roku. Budete součástí bujarých oslav za doprovodu ohromné ohňostrojové show. Pokud vám bude Dubaj i tak malá, můžete se fakultativně vypravit do metropole SAE Abú Dhabí. 

7denní zájezdy

To nejlepší z Dubaje + ABÚ DHABÍ + AL AIN + MOŘE 

Tento zájezd je kombinací pro náročné cestovatele. Nabízí základní poznání Dubaje a jejích ikonických staveb, odpočinek na pláži i jízdu písečnými dunami... Hledáte-li poznávací zájezd, ale relaxu na pláži se nechcete vzdát, pak je tohle ideální možnost pro vás. S průvodcem vyrazíte objevit všechna nej Dubaje, ale v ceně je také Abú Dhabí. Dva dny navíc oproti kratším programům vám pak dají možnost projít si také město palem Al Ain a vykoupat se bez spěchání v Perském zálivu. 

To nejlepší z Dubaje + ABÚ DHABÍ + EXPO + MOŘE 

Zájezd, vytvořený pro sezonu 2021, se zaměřuje, jak už je z názvu poznat, na událost roku – Světovou výstavu EXPO. Ta se přesunula z původně plánovaného roku 2020 na rok 2021, a tak máte neopakovatelnou možnost být na den jejími hosty i vy. Celý zájezd se nese v duchu pohledu do budoucnosti, kdy krom poznávání Dubaje budete trávit den na vůbec první výstavě EXPO na Středním východě a čas navíc vám umožní vychutnat si také koupání v Perském zálivu. Fakultativně se pak můžete vydat také do další metropole – Abú Dhabí.

Zobrazit všechny zájezdy do DubajeKatarína Kolíbalová

Katarína KolíbalováSpecialista Radynacestu.cz

Poznat pravou tvář země může jen pravý cestovatel.Kultovní budova města Dubaj - Burj Khalifa
Na prohlídku mešity šejka Zayeda v Abú Dhabí je nutné zvolit i náležité oblečení
Mladí cestovatelé se svými deníky na zájezdu v Dubaji
Gold souk - typické arabské tržiště se zlatem
Moderní architekrúra a moře - nejen to nabízí Dubaj
Nevynechejte návštěvu zábavního parku Ferrari World
Katalog 2023