Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Zájezdy do Dubaje – srovnání a doporučení

Autor: Katarína Gecelovská, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 11. 4. 2024

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Katarína Gecelovská
e-mail: gecelovska@radynacestu.cz
přímá linka: +420 776 028 005


Organizujeme 5 a 7denní zájezdy, přičemž základ programu se věnuje především městu Dubaj a poznávání jeho NEJ. Každý z nich je ale obohacen i něčím dalším. 

Cestujeme v období od října do března, kdy je počasí pro poznávací zájezdy ideální. Teploty totiž během letní sezóny v SAE šplhají vysoko přes hranici 40 stupňů.

To nejlepší z Dubaje + ABÚ DHABÍ (letecky z Prahy)

Během tohoto základního zájezdu budete intenzivně poznávat, a to hlavně samotné město Dubaj. Uvidíte několik světových „nej“ – nejluxusnější hotel Burj Al Arab, nejvyšší budovu Burj Khalifa, největší uměle vytvořený poloostrov Palm Jumeirah… Čeká vás jízda jednokolejovým vláčkem nebo sjednávání cen na typickém arabském tržišti – souku. Abyste ale poznali víc než jen výkladní skříň země, v nabídce zájezdu je také možnost fakultativního výletu do hlavního města Emirátů Abú Dhabí. Odlétáme z Prahy a z Ostravy – Katovic.

Dubaj pro rodiče a děti + LEGOCITY + KOUPÁNÍ V MOŘI (letecky z Prahy)

Zájezd je speciálně určený dětem a jejich rodičům. Ve srovnání se základním zájezdem je program i tempo přizpůsobeno malým objevitelům, a tak je v nabídce méně historických zastávek a více těch zábavných. V exotické Dubaji zažijí s ilustrovaným cestovatelem Vašíkem napínavou honbu za pokladem, koupání v moři podél nekonečných pláží i adrenalin v zábavních parcích, z nichž nejznámější je právě Legocity. Podle našich nejmladších klientů je pak mimořádným zážitkem superrychlá jízda džípem v pouštním safari.

Dámská jízda v Dubaji + PLAVBA V DUBAI MARINA + LET BALÓNEM (letecky z Prahy)

Jak už napoví název zájezdu, vyrazíme na dámskou jízdu do Dubaje. Tento výlet je skvělou volbou pro všechny ženy, které si potřebují trochu oddychnout a rády načerpají energii ve slunném velkoměstě. Užijeme si pohled z nejvyšší budovy světa a ochutnáme zlaté kapučíno. Vyrazíme na plavbu lodí ve čtvrti Dubai Marina a jedinečný bude také let balónem při východu slunce. Projedeme se džípy v dunách pouště a dopřejeme si luxusní nákupy. V Dubaji si zkrátka každá z nás najde svou srdcovku.

To nejlepší z Dubaje + SILVESTR (letecky z Prahy)

U tohoto zájezdu s průvodcem, tak jako při základním programu, poznáte opět to nejlepší z Dubaje, ale navíc ještě zažijete město v jeho největší euforii – při velkolepých oslavách nového roku. Budete součástí bujarých oslav za doprovodu ohromné ohňostrojové show. Pokud vám bude Dubaj i tak malá, můžete se fakultativně vypravit do metropole Spojených Arabských Emirátů - Abú Dhabí.

Zobrazit všechny zájezdy do DubajeKatarína Gecelovská

Katarína GecelovskáSpecialista Radynacestu.cz

Poznat pravou tvář země může jen pravý cestovatel.Kultovní budova města Dubaj - Burj Khalifa
Na prohlídku mešity šejka Zayeda v Abú Dhabí je nutné zvolit i náležité oblečení
Mladí cestovatelé se svými deníky na zájezdu v Dubaji
Silvestrovský ohňostroj v Dubaji
Moderní architekrúra a moře - nejen to nabízí Dubaj

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024