Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Zájezdy do Japonska – srovnání a doporučení

Autor: Barbora Koníčková, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 31. 3. 2024

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Barbora Koníčková
e-mail: konickova@radynacestu.cz
přímá linka: +420 596 111 030


Do země vycházejícího slunce nabízíme několik variant zájezdů s odletem z Prahy. Program je v základních bodech stejný u všech typů zájezdů. Najdeme zde ale drobné niance, které zájezdy odlišují. 

Především jsou to roční období, ve kterých se zájezdy konají, a také různé festivaly, jež během zájezdů cestovatelé navštíví. Ať si vyberete kterýkoliv z našich zájezdů, vždy navštívíte Tokio, Ósaku, Kjóto, horu Fudži, městečko Nikkó a také ostrov Mijadžima s ikonickou branou torii, která během přílivu pluje na hladině moře. Do každého programu se ale vejde i něco navíc. Zájezdy pořádáme na jaře (duben a květen) a na podzim (říjen a listopad).

To nejlepší z Japonska (letecky z Prahy)

Tento program obsahuje naprostou japonskou klasiku. To nejlepší, co se dá vidět, to uvidíte. Kromě míst, která jsou zahrnuta ve všech typech programů, navštíví cestovatelé také Hirošimu a samurajský hrad Himedži, kde se natáčel například Poslední samuraj s Tomem Cruisem. Ani na tomto „základním“ zájezdu ale nebudou cestovatelé ochuzeni o odpočinek v klasických japonských lázních onsen a o čajový obřad.

To nejlepší z Japonska + KVĚTINOVÝ FESTIVAL U HORY FUDŽI (letecky z Prahy)

Shibazakura je květinový festival, který se každý rok koná u posvátné hory Fudži od poloviny dubna do začátku června. A také je to hlavní lákadlo zájezdu do Japonska, který pořádáme v květnu. Pro fanoušky květinových festivalů a koberců (a nejen pro ně) se jedná o nezapomenutelný zážitek, který je ještě umocněn blízkostí posvátné Fudži. 

Kromě rozkvetlých koberců pod symbolem Japonska cestovatelé navštíví také Hirošimu a samurajský hrad Himedži.

Jste milovníky květinových festivalů, ale rádi byste zažili větší exotiku, než nabízí evropský kontinent? Pak je tento zájezd do Japonska pro vás to pravé.

To nejlepší z Japonska + BAREVNÝ PODZIM + TRADIČNÍ LÁZNĚ (letecky z Prahy)

Cestovatelský podzim startuje – vsaďte na zemi vycházejícího slunce. S naším průvodcem poznáte Japonsko jako s nikým jiným. Projdete se zahradami hrajícími všemi barvami, zhlédnete úchvatné chrámy i kláštery. Ochutnáte japonskou kuchyni, objevíte zajímavosti horských pramenů v Hakone a vyzkoušíte tradiční japonské lázně. Dopřejte si barevné zážitky s vůní exotických dálek – dopřejte si Japonsko!

To nejlepší z Japonska + KVETOUCÍ JARO + TRADIČNÍ LÁZNĚ (letecky z Prahy)

Objevte tajuplnou zemi vycházejícího slunce… Projdete se nádhernými tokijskými parky, vydáte se do bývalého starověkého hlavního města Kamakury, prohlédnete si fascinující chrámy v horách i historické Kjóto. Vydáte se k posvátné hoře Fudži, ochutnáte japonskou kuchyni a zrelaxujete v tradičních lázních. Zažijte starobylé Japonsko s duchem moderní doby.

Zobrazit všechny zájezdy do JaponskaBarbora Koníčková

Barbora KoníčkováSpecialista Radynacestu.czUžíváme si květinový festival
Památník v Hirošimě
Hrad Himedži
Květinový festival pod horou Fudži
Tokio
Podzimní Kjóto
Japonské lázně onsen

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024