Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Zájezdy do Maďarska – srovnání a doporučení

Autor: Karolína Petrová, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 28. 5. 2021

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Karolína Petrová
e-mail: petrova@radynacestu.cz
přímá linka: +420 596 111 602


Maďarsko má hned několik trumfů, na které láká cestovatele. Jsou to jeho krásná města s úžasnými památkami, pestrá gastronomie, barevné uličky, líná řeka Dunaj, termální lázně i oblíbený Balaton. Z každého něco vám nabídneme v rámci pěti autobusových programů zájezdů. Zatímco ten první kombinuje Budapešť s Vídní, ten druhý zve i k prozkoumání jiných částí Maďarska, včetně proslulé oblasti Tokaj.

Třetí program je naší čtyřdenní novinkou, kdy obrazně doplujeme po krásném modrém Dunaji až k Balatonu, a poslední varianta nabízí návštěvu hlavní maďarské metropole a odpočinek v termálních lázních. Budapešť si můžete také vychutnat v čase adventu, kdy klasickou procházku tímto městem zakončíme na voňavých adventních trzích.

To nejlepší z Vídně + BUDAPEŠŤ (autobusem z Prahy)

Z Prahy vyrážíme v dubnu, z Ostravy v říjnu. Společně s našimi průvodci a řidiči za dva dny stihnete to nejlepší z obou metropolí. Nebude chybět vhled do gastronomie obou zemí, kdy okusíte třeba pravý vídeňský schnitzel a dort jménem Sacher, nebo jedinečné nákupy na největší tržnici v Budapešti. V obou městech vás také čeká některá z dostupných vyhlídek a možnost srovnat obě metropole z výšky.

To nejlepší z Budapešti + OSTŘIHOM + KRÁLOVSTVÍ VÍN TOKAJ (autobusem z Ostravy)

Během červnových čtyř dní v Maďarsku stihneme to nejkrásnější a nejvoňavější, co může země nabídnout. Krom vynikající gastronomie v Budapešti nechybí majestátní katedrála v Ostřihomi, barevné uličky uměleckého města Szentendre nebo lázně v Egeru. Na žádném jiném zájezdu si také neužijete plavbu lodí ze Szentendre do Budapešti.

To nejlepší z Maďarska + BALATON + PLAVBA PO DUNAJI (autobusem z Prahy)

Úplnou novinkou v naší nabídce je autobusová výprava z Prahy s naší průvodkyní Barčou. Během čtyř dní nechybí zážitek v podobě noční plavby po Dunaji v Budapešti nebo překrásný výhled z baziliky v Ostřihomi. Co na jiném zájezdu ovšem nezažijete, je atmosféra dovolenkové pohody u Balatonu. Jednou za rok tam s námi můžete vyrazit za zážitky u „maďarského moře“, jak Balatonu místní s oblibou přezdívají.

Adventní Vídeň + Budapešť (autobusem z Ostravy)

Z Ostravy, Olomouce či Brna se s námi v čase adventu můžete vypravit do Budapešti a Vídně. Poklidný dvoudenní zájezd s noclehem v Budapešti vám nabídne to nejlepší z obou metropolí. Dopoledne věnujeme objevování nejkrásnějších památek obou měst – od budapešťské hlavní tepny Vaci přes dominantu města Rybářskou baštu až po barokní a gotické památky Vídně. Odpoledne pak budeme mít dostatek času na návštěvu adventních trhů a vychutnání té pravé vánoční atmosféry. 

To nejlepší z Budapešti + TERMÁLNÍ LÁZNĚ (autobusem z Prahy)

Budapešť a termální lázně patří neodmyslitelně k sobě. Pokud máte rádi historii, dobré jídlo a pití, ale oceníte i odpočinkový den, tento zájezd je přesně pro vás. Dva dny plné zážitků strávíme společně s naší průvodkyní Barčou, od které se dozvíme plno zajímavostí o maďarském hlavním městě i Maďarsku obecně. Podíváme se na největší budapešťskou tržnici a zhlédneme nejkrásnější památky tohoto města. Druhý den nás čeká relax v termálních lázních Széchenyi, případně volný program pro ty, kteří do lázní nechtějí.

Zobrazit všechny zájezdy do MaďarskaKarolína Petrová

Karolína PetrováSpecialista Radynacestu.cz

Snažím se se při svých cestách držet francouzské filosofie ‚savoir vivre‘, neboli umění žít.Budapešť protíná veletok Dunaj
V maďarské kuchyni nechybí paprika
Břehy Balatonu pokrývají mimo jiné i vinice
Zkuste Balaton poznat z hladiny vody
Překrásný strom před bazilikou sv. Štěpána
Pohoda a relax v maďarských lázních

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024