Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy do Maďarska – srovnání a doporučení

Autor: Karolína Petrová, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 28. 5. 2021

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Karolína Petrová
e-mail: petrova@radynacestu.cz
přímá linka: +420 596 111 602


Maďarsko má hned několik trumfů, na které láká cestovatele. Jsou to jeho krásná města s úžasnými památkami, pestrá gastronomie, barevné uličky, líná řeka Dunaj, termální lázně i oblíbený Balaton. Z každého něco vám nabídneme v rámci pěti autobusových programů zájezdů. Zatímco ten první kombinuje Budapešť s Vídní, ten druhý zve i k prozkoumání jiných částí Maďarska, včetně proslulé oblasti Tokaj.

Třetí program je naší čtyřdenní novinkou, kdy obrazně doplujeme po krásném modrém Dunaji až k Balatonu, a poslední varianta nabízí návštěvu hlavní maďarské metropole a odpočinek v termálních lázních. Budapešť si můžete také vychutnat v čase adventu, kdy klasickou procházku tímto městem zakončíme na voňavých adventních trzích.

To nejlepší z Vídně + BUDAPEŠŤ (autobusem z Prahy)

Z Prahy vyrážíme v dubnu, z Ostravy v říjnu. Společně s našimi průvodci a řidiči za dva dny stihnete to nejlepší z obou metropolí. Nebude chybět vhled do gastronomie obou zemí, kdy okusíte třeba pravý vídeňský schnitzel a dort jménem Sacher, nebo jedinečné nákupy na největší tržnici v Budapešti. V obou městech vás také čeká některá z dostupných vyhlídek a možnost srovnat obě metropole z výšky.

To nejlepší z Budapešti + OSTŘIHOM + KRÁLOVSTVÍ VÍN TOKAJ (autobusem z Ostravy)

Během červnových čtyř dní v Maďarsku stihneme to nejkrásnější a nejvoňavější, co může země nabídnout. Krom vynikající gastronomie v Budapešti nechybí majestátní katedrála v Ostřihomi, barevné uličky uměleckého města Szentendre nebo lázně v Egeru. Na žádném jiném zájezdu si také neužijete plavbu lodí ze Szentendre do Budapešti.

To nejlepší z Maďarska + BALATON + PLAVBA PO DUNAJI (autobusem z Prahy)

Úplnou novinkou v naší nabídce je autobusová výprava z Prahy s naší průvodkyní Barčou. Během čtyř dní nechybí zážitek v podobě noční plavby po Dunaji v Budapešti nebo překrásný výhled z baziliky v Ostřihomi. Co na jiném zájezdu ovšem nezažijete, je atmosféra dovolenkové pohody u Balatonu. Jednou za rok tam s námi můžete vyrazit za zážitky u „maďarského moře“, jak Balatonu místní s oblibou přezdívají.

Adventní Vídeň + Budapešť (autobusem z Ostravy)

Z Ostravy, Olomouce či Brna se s námi v čase adventu můžete vypravit do Budapešti a Vídně. Poklidný dvoudenní zájezd s noclehem v Budapešti vám nabídne to nejlepší z obou metropolí. Dopoledne věnujeme objevování nejkrásnějších památek obou měst – od budapešťské hlavní tepny Vaci přes dominantu města Rybářskou baštu až po barokní a gotické památky Vídně. Odpoledne pak budeme mít dostatek času na návštěvu adventních trhů a vychutnání té pravé vánoční atmosféry. 

To nejlepší z Budapešti + TERMÁLNÍ LÁZNĚ (autobusem z Prahy)

Budapešť a termální lázně patří neodmyslitelně k sobě. Pokud máte rádi historii, dobré jídlo a pití, ale oceníte i odpočinkový den, tento zájezd je přesně pro vás. Dva dny plné zážitků strávíme společně s naší průvodkyní Barčou, od které se dozvíme plno zajímavostí o maďarském hlavním městě i Maďarsku obecně. Podíváme se na největší budapešťskou tržnici a zhlédneme nejkrásnější památky tohoto města. Druhý den nás čeká relax v termálních lázních Széchenyi, případně volný program pro ty, kteří do lázní nechtějí.

Zobrazit všechny zájezdy do MaďarskaKarolína Petrová

Karolína PetrováSpecialista Radynacestu.cz

Francii miluji a snažím se, aby z ní cestovatelé poznali to pravé a jedinečné ‚savoir vivre – umění žít‘.Budapešť protíná veletok Dunaj
V maďarské kuchyni nechybí paprika
Břehy Balatonu pokrývají mimo jiné i vinice
Zkuste Balaton poznat z hladiny vody
Překrásný strom před bazilikou sv. Štěpána
Pohoda a relax v maďarských lázních
Katalog 2023