Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 775 303 633 Po–Pá: 8–17

Tisknout zájezd  

Relax na plážích Dominikánské republiky + PRAVÝ ŽIVOT OSTROVANŮ

letecky z Prahy

odpočinek od starostí
5* luxusní resort
all inclusive
autentické zážitky
malá skupinka
11 dní / 9 nocí2. 12. – 12. 12. 2021

Zvolit jiný termín

55 990/os.

Záloha jen 25 %

Co máte v ceně?


Letecky

Z Prahy

Ubytování

5* hotel v oblasti Punta Cana

Stravování

All inclusive

Skupina

Do 15 osob

Delegát

Po celý zájezd

Tip na zážitek: Fakultativní výlet na dominikánský venkov s poznáváním života místních

Dopřejte si Karibik… Zrelaxujete na nových místech. Objevíte tajemství výroby doutníků, třtinového cukru či čokolády. Poznáte skutečný život místních a ochutnáte typické pokrmy. Můžete vyrazit za poklady ostrovů Saona a poloostrova Samaná, užít si skvosty Santo Dominga nebo romantiku s nádechem Bacardi. Zkuste odpočinek v tropickém ráji – Dominikána naživo a bez starostí!

Na co se můžete těšit

 • Úchvatné panenské pláže a palmové háje
 • Karibské ostrůvky i s „reklamním“ Bacardi
 • Zajímavosti z pěstování tropického ovoce
 • Tradiční manufaktura doutníků
 • UNESCO památky v Santo Domingu

Relax na plážích Dominikánské republiky + PRAVÝ ŽIVOT OSTROVANŮ

2. 12. – 12. 12. 2021

55 990 Kč/os.

Nezávazně rezervovat

Co vše zažijete: den po dni

1.DEN

Čtvrtek 2. prosince: Odlet z Prahy do Punta Cana s přestupy. Po příletu se přesuneme na hotel, kde strávíme celý náš pobyt. Po cestě nás čeká odpočinek a skvělá večeře.

2.DEN
Ve stínu palem na nádherných plážích Punta Cana… Dominikánský relax začíná!

Pátek 3. prosince: A je to tady! Odpočinek na dominikánských plážích je snem i mnoha aktivních cestovatelů. Začínáme si užívat svůdný ráj na pomezí Atlantiku a Karibského moře.

Vytoužená dovolená je skutečností. Zapomeňte na starosti a nalaďte se do pohody.

Palmové háje lemující pláže jsou ideálním místem pro odpočinek ve stínu. Průzračně čisté karibské vody a tyrkysově modré laguny ukrývají tajemný svět mořských živočichů. Stačí vzít šnorchl a vyrazit na objevitelskou výpravu pod hladinu. 

Zkrátka bude jen na vás, kde a jak opustíte myšlenkami každodenní koloběh a shon a zcela vypnete. 

3.DEN
Grilovaný humr – oblíbený pokrm ostrovanů z rybářské vesničky Mano Juan. Nenechte si ujít…

Sobota 4. prosince: Plážová pohoda pokračuje… A pro zájemce je připravena fakultativní adrenalinová cesta motorovými čluny na ostrov Saona, kde na vlastní kůži poznáme život ostrovanů v rybářské vesničce Mano Juan a užijeme si panenské pláže. Dopřejte si karibské dobrodružství!

Celý den můžeme odpočívat, vychutnávat si tropické koktejly, objevovat nejkrásnější plážová zákoutí nebo se vydat na dobrodružnou výpravu Karibikem.

Fakultativní výlet slibuje jedno z mnoha karibských dobrodružství. Na pláži v Bayahibe se nalodíme na motorové čluny a proplujeme podél pobřeží národního parku Del Este. Zajímavou zastávkou bude jistě místo, kde při koupání a šnorchlování můžete pozorovat hejna tropických ryb na korálových útesech.

Doplujeme na ostrov Saona, jenž je proslulý krásnými panenskými plážemi a palmovými háji, a navštívíme malebnou rybářskou vesničku Mano Juan.

Poznáme poklidný život ostrovanů v jejich barevných dřevěných domcích a zdejší atmosféra na nás zapůsobí tak, až budete mít pocit, že se ani nebudete chtít vrátit do civilizace. Na oběd vás budou čekat speciality z místní kuchyně a po celý den vám budou k dispozici osvěžující nápoje. 

V odpoledních hodinách si ještě užijeme nádherné koupání v přírodních lagunách s mořskými hvězdicemi a vychutnáme pár drinků.

Po dni plném úžasných zážitků se vrátíme zpět na hotel. 

4.DEN
Pestrý svět pod hladinou – hvězdice, barevné tropické ryby, korálové útesy…

Neděle 5. prosince: Nádherné pláže a slunečné počasí vybízejí k lenošení u moře za šplouchání vlnek a lehkého vánku. Jdeme na to! Dovolená v Karibiku, jak má být. 

Heslem dne je odpočinková idylka. Prosluněné pláže s jemným bílým pískem jsou tím pravým místem pro zasloužený relax.

Azurová voda poskytne dokonalé osvěžení i prostor k vodním hrátkám nebo ke šnorchlování. Vychutnáte si tak plavání spolu s mnoha druhy barevných rybek a jiných živočichů.

5.DEN
Tradiční ruční výroba dominikánských doutníků

Pondělí 6. prosince: Pro ty, kteří touží objevit něco nového, je připraven fakultativní zážitek s cestou na korbě otevřeného „kamionu“. Zapomeňte na turistické atrakce, nahlédnete do skutečného života dominikánského venkova. Jak se vyrábí doutníky, pěstuje cukrová třtina, zpracovává mango… v prostředí usměvavých ostrovanů.

Tyrkysové moře, procházky po pláži, exotická kuchyně… Celý den můžeme opět užívat karibský ráj nebo se vydat poznávat skutečný ostrovní život.

Autentický fakultativní výlet po dominikánském venkově je opravdovým poznáním místního života. Nejsou to turistické atrakce, ale každodenní činnosti místních. 

Prohlédneme si manufakturu, kde se ručně vyrábí kvalitní dominikánské doutníky. Při návštěvě obrazárny se seznámíme s tvorbou místních umělců a jejich naivistická díla si budete moci pořídit jako suvenýr. Navštívíme také hlavní město provincie Higuey s jeho novodobou bazilikou a rušným místním trhem.

Podíváme se na plantáž cukrové třtiny, kde se dozvíme, jak se pěstuje a zpracovává. Uvidíme, jak roste mnoho dalších zdejších plodin, ať už je to tropické ovoce jako mango, banány, ananas, papája nebo kakao a káva.

Nahlédneme do typického domku vesničanů a budete si zde moci zakoupit čerstvě zpracovanou čokoládu, kávu, med a další. Na ranči nás bude čekat typický dominikánský oběd.

Nezapomeňte plavky, na zpáteční cestě se zastavíme na koupání u krásné divoké pláže Macao. Po skvělém dni plném zážitků se vrátíme zpět na hotel.

6.DEN
Palmy, tyrkysové moře, pláže… Pravý dominikánský relax!

Úterý 7. prosince: Křišťálově čisté moře a bělostný písek jsou skvělými společníky i pro tento den. Plnými doušky si užijeme vše, co okouzlující ostrov nabízí.

Pobyt v Dominikáně se dá nazvat bez nadsázky bezstarostnou ostrovní idylkou.

I dnešek můžeme věnovat oddechu, slunění či příjemným toulkám po pobřeží, při kterých se necháme unášet fantastickou místní atmosféru.

7.DEN
Fantastický zážitek z pozorování velryb na moři u poloostrova Samaná

Středa 8. prosince: Se zájemci se vypravíme za fantastickým zážitkem. Fakultativní výlet za pozorováním velryb na volném moři (březnový termín), s návštěvou poloostrova Samaná, či odhalování tajů výroby kakaa a kávy na místním ranči (dubnový termín), slibuje vzpomínky, na které se nezapomíná. A navíc vše s věhlasem Bacardi.

Plážové radovánky budou opět na programu dne. Na ty, kteří potřebují změnu, čekají nové zážitky.

Na fakultativním výletu nejdříve projedeme malebným dominikánským vnitrozemím až do přístavu u městečka Miches. Samanským zálivem pak poplujeme směrem k otevřenému oceánu, kde budeme vyhlížet a pozorovat velryby – keporkaky, které zde v zimních měsících vyvádějí své mladé.

Pravděpodobnost spatření těchto kytovců se pohybuje kolem 95 %, a to od konce ledna do konce března (v dubnovém termínu tuto část programu tedy vynecháme a nahradíme ji objevováním místního tradičního ranče s místní produkcí doutníků, kávy a kakaa).

Kolem poledne zakotvíme na romantickém ostrůvku Cayo Levantado, známém spíše pod jménem Bacardi, rumu, na který se na zdejší pláži natáčela reklama. Tady nás bude čekat typický dominikánský oběd, zasloužený odpočinek a koupání v azurové vodě Atlantiku. 

8.DEN
Vysněné lenošení na pláži s osvěžujícím koktejlem z čerstvého kokosu

Čtvrtek 9. prosince: Je znovu čas na pravý relax na ostrově, který si řádně vychutnáme třeba s drinkem v ruce. Co víc si přát…

Už máte svou oblíbenou pláž na dominikánském ostrově? Je písek všude stejně jemný? Pokud jste ještě nestihli prozkoumat ta nejlepší místa, máte k dispozici celý další den.

Zdejší pláže jsou považovány za nejkrásnější na světě a přesvědčit se o tom můžete i dnes. Bez davů turistů si můžete dopřávat harmonický klid, pohodu, lahodné koktejly z čerstvého ovoce i blahodárné mořské klima.

9.DEN
Tajemství výroby dominikánské čokolády… Odhalte je!

Pátek 10. prosince: Přírodní rezervace přímo v centru hlavního města? Proč ne? I tímto paradoxem se pyšní hlavní město Santo Domingo. Na fakultativním výletě objevíme, co se v ní ukrývá. Poznáme skvostné památky UNESCO a nakoukneme pod pokličku výroby čokolády.

Komu bude i předposlední den moře vzácné, ať jej užívá naplno a dle libosti. S ostatními zájemci vyrazíme prozkoumat metropoli Santo Domingo.

Dnešní fakultativní výlet začneme návštěvou přírodní rezervace přímo v centru města. Ta ukrývá jeskyně Tres Ojos se třemi kouzelnými jezírky s unikátní flórou i faunou. Mimo jiné uvidíme novodobé památky jako Kolumbův maják či Prezidentský palác.

Poté nás čekají nejcennější historické památky nacházející se ve staré části Santo Dominga. Tato zóna je právem zapsaná pod patronát UNESCO. Zde pocítíme atmosféru dávných dobyvatelů a uvidíme, co všechno zde po sobě zanechali.

Projdeme nejstarší ulici Ameriky Calle las Damas, uvidíme Kolumbův dům, Národní Panteon, první katedrálu Ameriky a mnoho dalších staveb z koloniálního období. Navštívíme muzeum/dílnu larimaru a výrobnu produktů z organické čokolády.

Zbyde čas i na ochutnávku rumu a výhodné nákupy suvenýrů!

10.DEN
Pravý relax a plážová pohoda… Dopřejte si dominikánský odpočinek!

Sobota 11. prosince: Rozloučíme se s úžasným karibským ostrovem každý po svém a následně, dle letového řádu, odletíme zpět do ČR. 

Jsou dominikánské pláže ty, na které se budete chtít vrátit? Je tady závěrečný den a máte poslední šanci si v tom udělat jasno. Čas před odletem je vyhrazen individuálnímu rozloučení s Dominikánou.

Ať už se rozhodnete pro lenošení na lehátku, procházky po pobřeží či mořské vlny, je jen na vás, jak si užijete poslední chvilky na ostrově.

Poté se v závislosti na čase letu přesuneme na letiště a odletíme zpět do ČR

11.DEN

Neděle 12. prosince: Po vydařené dovolené přílet do Prahy. Tento zájezd připravuji.Máte dotaz? Tento zájezd připravuji.Zájezd připravuji   Renata Němcová
e-mail: nemcova@radynacestu.cz
přímá linka: +420 775 750 463

Co už máte v ceně?

 • letenka Praha – Punta Cana a zpět včetně letištních tax a případnými přestupy
 • kabinové a odbavované zavazadlo dle pravidel pro přepravu zavazadel viz níže
 • doprava z letiště na ubytování a zpět
 • 9x ubytování v 5* hotelu
 • 9x all inclusive
 • technický delegát
 • pojištění záruky pro případ úpadku CK

Co cena nezahrnuje?

 • fakultativní výlety – Domorodé safari: 90 USD/osoba, ostrov Saona 110 USD/osoba, poloostrov Saona a Bacardi 150 USD/osoba, Santo Domingo 95 USD/osoba; dítě do 12 let hradí poloviční cenu – platba výletů na místě
 • cestovní pojištění
 • případné vstupy na místě
 • příplatek za jednolůžkový pokoj: 10 000 Kč

Kde budete ubytováni?

 • luxusní 5* resort v oblasti Punta Cana
 • ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích (vícelůžkové pokoje dle dostupnosti)

Podmínky pro přepravu zavazadel

 • Zavazadlo v ceně zájezdu – malé kabinové zavazadlo o hmotnosti do 8 kg a max. rozměrech 55 x 35 x 22 cm, včetně držadla, postranní kapsy a kol (toto zavazadlo si lze vzít na palubu letadla)
 • Zavazadlo v ceně zájezdu – odbavované zavazadlo o hmotnosti do 23 kg a o rozměrech, jejichž součet nesmí přesáhnout 157 cm (toto zavazadlo bude odbaveno do úložného prostoru)
 • Co nesmí obsahovat kabinové zavazadlo

Pojištění na cestu zařídíme

Koop 60 Covid + STORNO

1 650 Kčcelý zájezd
150 Kčden/osoba

Podmínky pojištění

Zdravotní pojištění se vztahuje také na onemocnění COVID-19.

To důležité — nepřehlédněte

Aktuální okolnosti

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Přesné časy odletu a příletu budou upřesněny v pokynech před zájezdem, o plánovaných časech se můžete informovat v CK. Tyto časy jsou určeny aktuálním letovým řádem a mohou podléhat změnám. Ubytování je možné vždy po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.

První a poslední den

U zájezdů do zahraničí je první a poslední den určen především k zajištění dopravy, transferů a ubytování. Program v tyto dny může být přizpůsoben letovým řádům a jiným okolnostem.

Program není povinný

V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.

Prohlídky památek

Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Rezervujte včas

Doporučujeme rezervaci co nejdříve. Cena zájezdu je závislá na aktuálních cenách letenek, a ty se mohou měnit.Trasa zájezduNezávazně si rezervujte už dnes

Bez poplatku je teď možné změnit zájezd i 2 měsíce před termínem odjezdu.

Relax na plážích Dominikánské republiky + PRAVÝ ŽIVOT OSTROVANŮ, 2. 12. – 12. 12. 2021

Pojištění
Osoby
Celkem

Kliknutím na tlačítko REZERVOVAT provedete nezávaznou rezervaci v souladu s našimi všeobecnými podmínkami.

Srovnání a podmínky pojištění
Rezervaci vám zdarma podržíme 3 dny • Po objednání zájezdu vám zavoláme a zodpovíme vaše dotazy • Objednávku lze poté dokončit online ještě dnes


S námi cestujete tak, jako byste byli všude místní

NÍZKÁ ZÁLOHA

Místo původní poloviny z ceny zájezdu nyní zaplatíte jen 25 %.

ZMĚNA ZDARMA

Zájezd si můžete změnit ještě 60 dní před termínem odjezdu, a to zdarma.

PENÍZE ZPĚT

Při zrušení zájezdu dostanete ihned zpět zálohu či nový termín cesty.

COVID POJIŠTĚNÍ

K zájezdu je pojištění na onemocnění COVID-19 nebo karanténu.


Katalog 2021