I v Budapešti platí, že jedině s místními průvodci poznáte jejich město tak, jak ho znají jen oni

Adéla Vavřačová Adéla Vavřačová, Expert Radynacestu.cz Vydáno 22. 1. 2017 • Přečteno 4950x

Až do konce roku budou každou sobotu pořádány pravidelné schůzky milovníků historie a krás Budapešti.

Vyberte si z našich zájezdů do BudapeštiZobrazit zájezdy

Až do konce roku budou každou sobotu pořádány pravidelné schůzky milovníků historie a krás Budapešti. Schůzky probíhají vždy ve velmi přátelské neformální atmosféře, což je dáno i malým počtem účastníků.

Anglicky mluvící místní průvodce dovede maďarskou metropoli představit natolik poutavě, že se vám nebude chtít odjet. V živých kulisách Budapešti strávíte den tak, jak ho tráví sami Budapešťané. Tento zajímavý projekt se rozhodně nenese v duchu „one man show“ průvodce. Naopak je jedinečnou příležitostí pro výměnu různých názorů a myšlenek, diskusi nad zajímavými tématy aj.

Zatímco poznáváte Budapešť a posloucháte zajímavé příběhy a taje z její historie, dobře se bavíte ve společnosti fajn lidí. Prohlídka Budapešti začíná vždy v deset hodin u Akvária Klubu (Erzsébet tér 14.) a zahrnuje ty nejznámější i skryté památky Budapešti. Jelikož je maximální počet účastníků jen třináct, své místo v ceně 25 EUR si proto rozhodně zarezervujte včas.  

Adéla Vavřačová

Adéla VavřačováExpert Radynacestu.cz

Jsem sběratelka požitků, zážitků a všeho jedinečného, o čem se v běžných průvodcích většinou vůbec nepíše.

Maďarsko (Budapešť)

Pompézní Budapešť

Vyberte si jeden z našich zájezdů do Budapešti

Zájezdy do Budapešti

Nejbližší volný zájezd odjíždí již 9. listopaduURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/budapest-ocima-mistnich-pruvodcu/Doporučujeme z Maďarska

Nejnovější z MaďarskaZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024