Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Zájezdy na Kypr - srovnání a doporučení

Autor: Veronika Bendová, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 12. 12. 2023

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Veronika Bendová
e-mail: bendova@radynacestu.cz
přímá linka: +420 608 859 987


Kypr je skvělou volbou pro všechny, kteří mají rádi krásné pláže, výborné jídlo a přírodu. Tento lidnatý ostrov ve Středozemním moři nabízí cestovatelům parádní možnosti, jak si odpočinout od pracovního shonu všedních dnů.

Mrkněte, jaké programy zájezdů připravili naši skvělí průvodci, vezměte si týden dovolené a vyrazte na nezapomenutelnou cestu.

Relax na plážích Kypru + JÍZDA DŽÍPY + RUČNÍ VÝROBA SÝRU HALLOUMI (LETECKY Z PRAHY)

Tento zájezd je nabitý zážitky. Kromě času stráveného v Pafosu či Nikósii zaměříme pozornost na mořské želvy, se kterými si zašnorchlujeme, a podíváme se do zátoky Lara, kam chodí klást svá vejce. Na jedné z krásných plážích si uděláme malý piknik, a kdo bude chtít, může vyrazit na adrenalinový výlet džípy do divoké rezervace Akamas. Se zájemci se vypravíme do pohoří Troodos, kde navštívíme kurz vaření sýru Halloumi, který je na Kypru vyhlášenou pochoutkou. Výlet můžeme zakončit půldenní plavbou na lodi s možností šnorchlování a výborného občerstvení.

Relax na plážích Severního Kypru + ANTICKÝ SALAMIS + DIVOKÁ PŘÍRODA KARPASU (LETECKY Z PRAHY)

Další z oddechových zájezdů na severní stranu Kypru. Projdeme se v antickém Salamisu a skvělou gastronomii ochutnáme v místní taverně v Kyrenii. Pohodová atmosféra nás čeká v hlavním městě Nikósie a ve městě duchů Famagusta. Milovníky přírody potěší Zlatá pláž, kam chodí mořské želvy klást svá vejce a také výlet do rezervace Karpas, kde uvidíme kyperské divoké osly. Na tomto zájezdu budeme mít dostatek prostoru k lenošení na plážích, program je příjemně vyvážený.

Zobrazit všechny zájezdy na KyprVeronika Bendová

Veronika BendováSpecialista Radynacestu.cz

Nepřestává mě fascinovat poznávaní nových kultur, byť jen špetku odlišných.Souvlaki
Při výrobě sýru Halloumi je třeba vytlačit přebytečnou vodu

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024