Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Zájezdy na Srí Lanku - srovnání a doporučení

Autor: Klára Hrobníková, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 12. 12. 2023

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Klára Hrobníková
e-mail: hrobnikova@radynacestu.cz
přímá linka: +420 774 700 183


Srí Lanka je exotický ostrov nacházející se v Indickém oceánu. Letecky se sem dostanete za přibližně 13 hodin (let je vždy s jedním přestupem). Málokteré místo na zemi však nabízí tak autentické zážitky jako právě Cejlon, proslulý zejména svými čaji.

To nejlepší ze Srí Lanky + MALEDIVY S KOUPÁNÍM (LETECKY Z PRAHY) 

Na tomto poznávacím zájezdu si do svého cestovatelského deníčku přidáme zážitky, které nám nikdy nikdo nevezme. Nahlédneme do života Srílančanů a dozvíme se, čím jsou výjimečné zdejší čaje. Čeká nás působivá atmosféra chrámu Buddhova zubu v Kandy nebo jeskyně Dambulla, zapsaná v UNESCO. V národním parku Minneriya potkáme obrovská stáda slonů indických a užijeme si přímo božský výhled z lví skály Sigiriya. Na závěr si dopřejeme čtyři dny lenošení na krásných plážích Malediv. Zájezd je skvělý pro všechny, kteří rádi poznají úplně odlišnou kulturu.

To nejlepší ze Srí Lanky + NÁRODNÍ PARKY + NEJKRÁSNĚJŠÍ PLÁŽ OSTROVA (LETECKY Z PRAHY)

Nevšední poznávací zájezd pro všechny, kteří před zimou rádi prchnou někam do tepla. Společně se podíváme do nejkrásnějších chrámů a měst na Srí Lance. Ochutnáme kuchyni, která má šmrnc, a dozvíme se vše o pěstování, zpracování a chuti zdejších čajů. V národním parku Horton Plains se projdeme k vyhlídce Na konci světa a slony indické budeme pozorovat v národním parku Minneriya. V letovisku Unawatuna si dopřejeme čtyři dny nefalšovaného lenošení na stejnojmenné pláži. Před odletem ještě zvládneme místní trhy v hlavním městě Kolombo a domů se vrátíme příjemně odpočatí.

Zobrazit všechny zájezdy na Srí LankuKlára Hrobníková

Klára HrobníkováSpecialista Radynacestu.cz

Cestujeme, abychom našli sami sebe.Srí Lanka je zelený pralesní ostrov
Čajové plantáže v oblasti Nuwara Eliya
Polonnaruwa
Sloni v národním parku Minneriya

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024