Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Letecky z Ostravy do Dubaje? Ano! Objevte s námi město superlativů v top pohodlí už v říjnu

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 2. 5. 2016

Láká vás Dubaj, ale do Prahy či Bratislavy to máte daleko? Rozšířili jsme pro vás nabídku odletových míst o ostravské letiště Leoše Janáčka, odkud startují přímé lety do Dubaje již od letošního podzimu. Objevte s námi město několika světových nej, zemi, kde pojem „nic není nemožné“ získává reálné obrysy...

Zažijte s námi Dubaj z Ostravy!Zažijte s námi Dubaj z Ostravy!

Dubaj je nejen městem, které vyrostlo uprostřed pouště, ale také jednou z nejspecifičtějších destinací pro vaši dovolenou. Jména jako Burj Khalífa nebo Burj al Arab dosahují věhlasu po celém světě díky svému architektonickému řešení, ale především díky vysokým cílům, chtějí být zkrátka nej, a překonat je, je opravdu těžké.

Burj al Arab se jen tak ze dne na den nestane z nejluxusnějšího hotelu světa hostelem pro batůžkáře a Burj Khalífa se dobrovolně jistě nezmenší... O tom, že velkou roli tady hrají finance, které „tečou“ hlavně z ropy a turistického ruchu, asi nemusí být ani řeč. A ačkoli vás místy zřejmě přepadne závist, s novými lety z Ostravy je o důvod víc, proč stojí za to Dubaj poznat.

Dlouho očekávaná novinka pro všechny Ostraváky a cestovatele z širokého okolí odstartuje na konci září a vy se s námi můžete podívat do Dubaje z Ostravy letecky s průvodcem, který je tu jako doma, třeba už v říjnu tohoto roku. Těšíme se na vás!


předchozí článek následující článekCestujte chytře - rady, tipy a novinky!

Odebírejte náš newsletter a poznávejte svět výhodněji.

Tento web vyžaduje používání cookies. Více zde. OK