Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

SEZNAM PŘÁNÍ: Co všechno chci s dětmi stihnout, než vyrostou! – 6. díl Maďarsko

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 16. 1. 2019

Máte doma dítě v tom „blbém věku“, kdy chce spoustu věcí, ale především nechce poslouchat? Nebo lépe – nechce poslouchat vás? Nemusí! Na vyprávění tajuplných příběhů máme průvodkyni Barču, která se všetečných otázek nebojí, a program tak nabouchaný zajímavostmi, že na stížnosti není čas. Zájezd do Maďarska pro rodiče a děti je příležitost, jak z klasické rodinné (pane Bože, jak tohle zas dopadne!) dovolené udělat jeden velký zážitek. Budapešti, Balatone, jedeme si splnit další cestovatelský sen ze Seznamu přání!

Vydejte se s dětmi do MaďarskaVydejte se s dětmi do Maďarska

Říkáte si, co v Maďarsku? Připravte se na hodně dlouhý seznam. Tak třeba: ochutnat zmrzlinu ve tvaru růže, vyzkoušet si obří železné boty, vyjet lanovkou nad město, dát si pravý maďarský guláš.

Projet se loďkou v zatopené jeskyni, prozkoumat podzemí nebo strašidelný labyrint pod Budínským hradem, řídit dopravu, čvachtat se v Balatonu (jehož přezdívka „maďarské moře“ vůbec není od věci), projet se kolesovým parníkem, potkat se s velbloudy.

Děti se vydovádí v BalatonuDěti se vydovádí v Balatonu

A taky se projít pohádkovou zahradou, ochutnat marcipánového dinosaura, omrknout městské lázně v Rábu... To všechno stihneme. No vážně! Ruku na srdce, zvládli byste tenhle program s dětmi na vlastní pěst? Možná ano, ale za jakou cenu. Finance nepočítaje. 

Hladký průběh, maximum zážitků a pro každého malého dobrodruha jeho osobní cestovatelský deník jako bonus. Pojďme se vrhnout do další mise na téma: Co všechno chci stihnout s dětmi, než mi vyrostou!

Mise šestá: Maďarsko

1. Vyjet historickou lanovkou nad Budapešť

2. Zastavit se v Africa Museum se zebrami a velbloudy

3. Projet se lodičkou v zatopené jeskyni Tavasbarlang

4. Ochutnat marcipán v Muzeu marcipánu

5. Zařádit si v maďarském moři Balatonu 

Tohle ale není první seznam, který jsme pro vás sestavili. Každé město si zaslouží svůj. Stačí kliknout na název destinace a objevíte další seznamy zážitků pro děti, které vás čekají na našich malými i velkými cestovateli ověřených zájezdech do přímořské Barcelonyexotické Dubajekrálovského Londýnastarobylého Říma nebo Paříže a Disneylandu.

Historická lanovka v BudapeštiHistorická lanovka v Budapešti

A ještě zpět k zájezdu Budapešť pro rodiče a děti + PRÁZDNINY NA BALATONU. „Tahle barvitá země je od nás jen kousek, nabídnout ale dokáže rodinám neskutečnou škálu zážitků od úžasných staveb a atrakcí ve městech přes krásnou přírodu až po opravdovou prázdninovou pohodu na Balatonu,“ vyjmenovává výhody specialistka CK Radynacestu.cz Karolína Petrová. 

Potkáme se? Odjíždíme už 18. 7.! 


předchozí článek
FOTOREPORTÁŽ: Jak jsme si vychutnali Tha...
následující článek
NOVINKA: Pláže Lembongských ostrovů, pos...