4 tipy do Dubaje průvodkyně Jany Dyršmídové: Sledujte video a nechte si poradit, kam za výhledy, gurmánskými zážitky i relaxem!

Jana Dyršmídová Jana Dyršmídová, Expert Radynacestu.cz Vydáno 12. 9. 2018 • Přečteno 5449x

Průvodkyně Jana Dyršmídová v Dubaji několik let žila. Každý kout má zažitý a každou atrakci odzkoušenou. Tady jsou její videotipy.

Vyberte si z našich 8 zájezdů do DubajeZobrazit zájezdy

Dostupná exotika s neopakovatelným kouzlem? Vydat se za ní můžete do Dubaje. Nikdo vám ale nedá tak dobré rady jako někdo, kdo tady skutečně žil. Dýchal zdejší vzduch, ochutnával místní speciality, relaxoval na plážích a hledal skrytá místa, která nabídnou nevšední zážitky. Průvodkyně Jana Dyršmídová to všechno má a ráda předá v krátkém videu. Sledujte!

Pyramidy v Emirátech? Zní to neuvěřitelně, ale v blízkosti podzemních trhů, kde se také můžete zastavit na skvělou večeři v arabské restauraci, opravdu stojí tyhle typicky egyptské stavby. A večer dokonce ožívají barevnou světelnou show.

Pohodový den na pláži v americkém stylu lze prožít na městské pláži La Mer s promenádou, tobogány a spoustou příjemných kaváren. Tady se navíc zajisté neztratíte. Stačí si jen zapamatovat, jestli máte deku směrem na Londýn, nebo na Tokio. Nezapomeňte, fotka s barevnými ukazateli světových metropolí je cestovatelská nutnost!

I v Dubaji mají svůj Manhattan. A výhled ze skybaru ve 43. patře jedné z budov je opravdu úchvatný. Dopřát si jej můžete s šálkem dobré arabské kávy nebo některým z míchaných drinků. A ten západ slunce!

Jste milovníky guláše? Nebo dáváte přednost hamburgeru? Jana vám ukáže místo, kde si pochutnáte na obojím. Na jednu z ingrediencí ale narazíte opravdu jen tady – velbloudí maso. Jsme přece v Emirátech!

Pro další tajemství Dubaje, ale i jiných zemí, si zajeďte na některý z našich zájezdů s průvodkyní Janou Dyršmídovou.

Jana Dyršmídová

Jana DyršmídováPrůvodce Radynacestu.czExpert Radynacestu.cz

Těmito místy Vás provedu osobně

To nejlepší z Dubaje + ABÚ DHABÍ
17. – 21. 3. 2023
To nejlepší z Dubaje + ABÚ DHABÍ
27. 4. – 1. 5. 2023

Vyberte si z mých 17 zájezdů

Spojené arabské emiráty (Dubaj)

Poznejte město kuriozit

Vyberte si jeden z našich 8 zájezdů do Dubaje

Zájezdy do Dubaje

Nejbližší volný zájezd odlétá již 17. březnaURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/4-tipy-do-dubaje/Doporučujeme z Emirátů

Nejnovější z EmirátůPřihlašte se do Newsletteru a cestujte výhodně!

Katalog 2023