Sloni v Curychu jsou prý ti nejšťastnější na světě. Jak je tohle možné?

Daniel Šácha Daniel Šácha, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 3006x

Vyberte si z našich zájezdů do CurychuZobrazit zájezdy

Kdo má doma nějaké to zvířátko, určitě mu nebude cizí myšlenka, že na mazlíčcích se zkrátka nemá šetřit. Něco podobného si před časem řekli i v Curyšské ZOO, a tak pro své milované slony postavili ohromný park, který nemá obdoby.

Nová atrakce má jméno Kaeng Krachan (po národním sloním parku v Thajsku), vyšla na neuvěřitelných 64 milionů dolarů a rozkládá se na 11 tisících m2. Park je postaven tak, aby slonům co nejvíce přiblížil jejich přirozené prostředí. Kromě míst s různou vegetací, kde budou mít zvířata klid i od svých ošetřovatelů, tak mohou využít například šest velkých bazénů, jaké by jim mohl závidět každý akvapark. Zkrátka když investovat, tak ať to stojí za to.

Ředitel ZOO Martin Naville všemu navíc dává vtipnou tečku: „Paříž má Eiffelovku, Řím Koloseum a my teď máme sloní park.“

Daniel Šácha

Daniel ŠáchaExpert Radynacestu.cz

Švýcarsko (Curych)

Za bohatstvím pod Alpami

Vyberte si jeden z našich zájezdů do Curychu

Zájezdy do Curychu

Nejbližší volný zájezd odjíždí již 7. červnaURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/sloni-v-curychu-jsou-ti-nejstastnejsi-na-svete/Doporučujeme z Švýcarska

Nejnovější z ŠvýcarskaZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024