Zájezdy pro cestovatele

Jaké cestovní pojištění nabízíte?

Pokud přemýšlíte o rezervaci zájezdu u nás, víme, že vás napadají nejrůznější otázky. Možná máte i nějaké obavy, jestli je tento zájezd vhodný právě pro vás. A to je důvod, proč jsme připravili sérii těchto článků. Chceme, abyste byli informovaní. Také chceme, abyste byli před zájezdem i na zájezdu v pohodě. Po jejich přečtení budete určitě lépe rozumět našim zájezdům a budete znát odpovědi na to, co vás napadá v souvislosti s cestováním s námi.


Pojištění

Cestovní pojištění

Jaké cestovní pojištění nabízíte?

Pojištění EASY (Generali Česká pojišťovna): základní cestovní pojištění pro případ úrazu či onemocnění. Pojištění kryje léčebné výlohy vč. repatriace do 3 000 000 Kč, zubní ošetření do 10 000 Kč a přivolání opatrovníka do 50 000 Kč.

Pojištění UNIVERSAL + STORNO (Genrali Česká pojišťovna): pojištění, které je rozšířeno o úrazové připojištění, pojištění zavazadel, odpovědnosti za škodu a pro případ zrušení cesty.

Podrobnou tabulku o pojištění najdete zde.

Od 8. 1. 2021 nabízíme také pojištění od Kooperativy, které kryje léčebné výlohy a karanténu v případě nakažení nemocí covid-19 v jakékoliv zemi světa. Více informací zde.

Napište nám. Ozveme se.