Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zařizujete svoz na letiště?

Pokud přemýšlíte o rezervaci zájezdu u nás, víme, že vás napadají nejrůznější otázky. Možná máte i nějaké obavy, jestli je tento zájezd vhodný právě pro vás. A to je důvod, proč jsme připravili sérii těchto článků. Chceme, abyste byli informovaní. Také chceme, abyste byli před zájezdem i na zájezdu v pohodě. Po jejich přečtení budete určitě lépe rozumět našim zájezdům a budete znát odpovědi na to, co vás napadá v souvislosti s cestováním s námi.


Na letišti

Svoz

Zařizujete svoz na letiště?

U zájezdů s odletem z Krakova a Katovic je v ceně zájezdu také svoz z Ostravy na letiště do Krakova či Katovic. Sraz, pokud neuvede specialistka zájezdu jinak, probíhá od Domu kultury města Ostravy v předem dohodnutou hodinu (bude uvedena v pokynech k zájezdu, které dostáváte týden před odjezdem). 

U vybraných zájezdů nabízíme také VIP vyzvednutí, tedy službu, v rámci které Vás vyzvedneme přímo u domu (platí pro Moravskoslezský kraj). Bydlíte-li na území města Ostravy, zavezeme Vás takto na letiště zdarma (mapa zde). Z oranžově označené oblasti (Karviná, Frýdek-Místek atd.) na mapce je cena VIP vyzvednutí 500 Kč za osobu. Ze světle fialově označené oblasti (Nový Jičín, Opava atd.) je cena VIP vyzvednutí 1000 Kč za osobu. Z modrofialově označené oblasti (Hranice na Moravě, Rožnov pod Radhoštěm atd.) je cena VIP vyzvednutí 2000 Kč za osobu. Z šedě označené oblasti (Bruntál, Oomouc, Přerov, Vsetín atd.) je cena VIP vyzvednutí 3000 Kč za osobu.

Cena VIP vyzvednutí platí pro cestu tam i zpět a bude Vám automaticky započtena do ceny za zájezd po zvolení služby VIP vyzvednutí a zadání svozové adresy pro VIP vyzvednutí ve vaší rezervaci zájezdu (1 rezervace = 1 svozová adresa). 

Pro seznam zájezdů, kterých se tato služba týká, jděte na: https://www.radynacestu.cz/vip-vyzvednuti/

 

Napište nám. Ozveme se.

Katalog 2023