Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Jak si zájezd objednám?

Pokud přemýšlíte o rezervaci zájezdu u nás, víme, že vás napadají nejrůznější otázky. Možná máte i nějaké obavy, jestli je tento zájezd vhodný právě pro vás. A to je důvod, proč jsme připravili sérii těchto článků. Chceme, abyste byli informovaní. Také chceme, abyste byli před zájezdem i na zájezdu v pohodě. Po jejich přečtení budete určitě lépe rozumět našim zájezdům a budete znát odpovědi na to, co vás napadá v souvislosti s cestováním s námi.


Nákup zájezdu

Jak objednat zájezd

Jak si zájezd objednám?

1. Vyberte si zájezd, o který máte zájem. Vyplníte nezávaznou objednávku v detailu zájezdu a odešlete ji.
2. V dalších krocích objednávky Vám budou nabídnuty doplňkové služby a vstupenky. Ty si můžete předběžně objednat. Informace o platbě obdržíte spolu s kalkulací zájezdu.
3. Po odeslání objednávkového formuláře Vám zašleme emailem souhrn vaší rezervace.
4. Od této chvíle Vám po 3 pracovní dny garantujeme sjednané podmínky a Vy tak získáváte čas na rozmyšlenou.
5. V nejbližší době Vám zatelefonujeme a vše si vzájemně potvrdíme či doplníme a zodpovíme Vaše případné dotazy. Potvrzení by mělo proběhnout v den rezervace, nejpozději následující pracovní den.
6. Emailem Vám zašleme kalkulaci s platebními údaji a cestovní smlouvu. Do 3 pracovních dní od této chvíle je potřeba uhradit první část platby podle rozpisu plateb v emailu. 
7. Měsíc před odjezdem je potřeba uhradit zbylou část platby. 

Napište nám. Ozveme se.

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024