Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Zájezdy do Černé Hory – srovnání a doporučení

Autor: Katarína Gecelovská, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 25. 5. 2024

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Katarína Gecelovská
e-mail: gecelovska@radynacestu.cz
přímá linka: +420 776 028 005


Černou Horu najdeme na Balkánském poloostrově. Přestože je druhou nejmenší zemí Evropy, pyšní se obdivuhodnými přírodními scenériemi a díky středomořskému klimatu je zde po celý rok tepleji než u nás. S využitím přímých letů z Prahy jsme připravili dva typy zájezdů, z nichž si každý vybere tu svou srdcovku.

To nejlepší z Černé Hory + NÁRODNÍ PARK DURMITOR + RAFTING NA ŘECE TARA (letecky z Prahy)

Pokud jste milovníci lehkého adrenalinu, s tímto zájezdem nešlápnete vedle. Kromě historických památek, skvělé gastronomie a přírodních krás nám tato země nabídne adrenalinové zážitky, které byste zde nejspíš nečekali. V národním parku Lovćen si vyšlápneme na lehčí 10km túru a vyzkoušíme nejdelší zipline v Evropě. Nezapomenutelný zážitek bude návštěva národního parku Durmitor či rafting na řece Tara, jež protéká druhým nejhlubším kaňonem v Evropě. Zájezd je vhodný pro aktivní cestovatele, kteří se nebojí sbalit pohorky a vyrazit.

To nejlepší z Černé Hory + SKADARSKÉ JEZERO + OCHUTNÁVKA VÍN (letecky z Prahy)

Zážitky nabitý poznávací zájezd, ze kterého si přivezete spoustu vzpomínek. Přivítá nás malebné přímořské městečko Petrovac na Moru, odkud pak budeme vyrážet na mikrovýlety do okolí. Podíváme se do města Kotor a projdeme se jeho částí, která je zapsána na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Romantiku si užijeme ve městě Budva, kde se kromě nádherných písečných pláží nachází i mnoho historických památek. Nevynecháme ani jedinou zpřístupněnou jeskyni Lipa a překrásné výhledy na okolní přírodu v národních parcích Lovćen a Skadarské jezero. Tento zájezd je spíše oddechový, vhodný pro cestovatele, kteří mají rádi historii, dobré víno a krásnou přírodu.

Zobrazit všechny zájezdy do Černé HoryKatarína Gecelovská

Katarína GecelovskáSpecialista Radynacestu.cz

Poznat pravou tvář země může jen pravý cestovatel.Užijte si plavbu v národním parku
Nádherná Budva
Národní park Lovćen
Kotor

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024