Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Zájezdy do Chorvatska - srovnání a doporučení

Autor: Katarína Gecelovská, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 21. 3. 2024

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Katarína Gecelovská
e-mail: gecelovska@radynacestu.cz
přímá linka: +420 776 028 005


Chorvatsko nabízí mnohem víc než jen dovolenou u moře. Přesvědčit se o tom můžete na některém ze zájezdů, které jsme pro vás připravili. Poznáte nádherná města, jako je Dubrovník, a přesvědčíme vás o tom, že stojí za to navštívit tuto zemi i o Vánocích. Do Chorvatska se můžete vydat v létě i zimě a vybrat si můžete ze tří typů zájezdů (letecky i autobusem), na kterých si vychutnáte jadranskou pohodu.

Relax na plážích Dubrovníku + OSTROV LOPUD + FARMA ÚSTŘIC A NEJLEPŠÍ VÍNA (letecky z Vídně)

Poklidný sedmidenní letecký zájezd, ze kterého se vrátíte příjemně odpočatí. Budete mít dostatek času relaxovat na krásných plážích a pro zájemce jsou každý den připraveny výlety. Můžete tak nasát atmosféru nádherného města Dubrovník nebo se vydat lodí na ostrov Lopud. Pro gurmány je připraven i výlet na farmu, kde budete moct ochutnat ústřice a výborná místní vína. 

To nejlepší z ostrova Rab + PLITVICKÁ JEZERA + VÝLETNÍ PLAVBA LODÍ + JÓGA (autobusem)

Pokud hledáte aktivní dovolenou, tento devítidenní autobusový zájezd je právě pro vás. Z Prahy a Brna se autobusem přesunete rovnou do městečka s příhodným názvem Krásno, v jehož okolí budeme objevovat krásy pohoří Velebit. Lehká turistika je vyvážena odpočinkem na plážích či ochutnávkou místních vín.

Poznáte městečko Rab a objevíte s námi několik ostrovů, které rozhodně stojí za vidění. Milovníci jógy si mohou užít lekce jógy a acroyogy s naší průvodkyní, která je i zkušenou lektorkou. Před návratem domů stihnete ještě zastávku v národním parku Plitvická jezera, který skrývá křišťálově čistá jezera a vodopády.

Národní parky Chorvatska + ZADAR + PLAVBA NA KORNATSKÉ OSTROVY (letecky z Prahy)

Poklidný poznávací zájezd, během kterého poznáme Chorvatsko tak trochu jinak. Vydáme se k pramenu řeky Cetina a uvidíme Dalmácii a její nedotčenou přírodu. Nevynecháme nádherné vodopády a v národním parku Krka budeme obdivovat překrásné přírodní scenérie. Navštívíme malé Plitvice a jejich nezapomenutelné vodopády a průzračnou řeku.

Svým půvabem nás okouzlí také město Šibenik, jehož náměstí s katedrálou sv. Jakuba je zapsáno na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Prozkoumáme zákoutí  Zadaru, kde budeme moct obdivovat jedinečný západ slunce a ochutnat výtečnou gastronomii a zdejší víno či rakiji. V závěru se můžeme vydat na plavbu lodí do národního parku Kornati, který nabízí jedinečný pohled na podmořský život a koupání v křišťálově čistých zátokách. Pokud milujete přírodu, dobrou gastronomii a koupání v moři, pak je tento zájezd pro vás.

Do Chorvatska na advent

Adventní Záhřeb + GRAZ + VÍDEŇ (autobusem z Ostravy)

Autobusem se z Ostravy, Olomouce či Brna můžete s námi vypravit na vůbec nejkrásnější adventní trhy v Evropě. Asi vás to překvapí, ale nacházejí se v Záhřebu, hlavním městě Chorvatska. Cestou ovšem neminete neméně krásné město Vídeň s jeho adventními trhy a také maďarské městečko Šoproň, kde vás čeká nocleh. Sváteční náladu podtrhne také zastávka v nádherně zdobeném městě Graz.

Zobrazit všechny zájezdy do ChorvatskaKatarína Gecelovská

Katarína GecelovskáSpecialista Radynacestu.cz

Poznat pravou tvář země může jen pravý cestovatel.Dubrovník
Ochutnat nebo si dokonce sami připravit ústřice? Skrytá místa, nové zážitky...
Park Plitvická jezera s vodopády
Objevte kouzlo Rabu
Nasajte úžasnou atmosféru a energii NP Krka
Slunečné počasí je v Chorvatsku se zárukou
Vánoční čas je v Chorvatsku nejkrásnějším obdobím v roce. Záhřebu světla sluší!
Návštěva kostela k chorvatským Vánocům patří

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024