Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Zájezdy do Izraele – srovnání a doporučení

Autor: Veronika Bendová, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 11. 4. 2024

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Veronika Bendová
e-mail: bendova@radynacestu.cz
přímá linka: +420 608 859 987


Na zájezdech do „svaté země“, kde se mísí kultury tří největších světových náboženství, budete obdivovat především kulturní a historické památky. Létáme z Prahy na jaře a na podzim. Součástí všech programů je polopenze. A který z programů je ten pravý právě pro vás?

To nejlepší z Izraele + NAZARET + MOŘE (letecky z Prahy)

Nejkratší, sedmidenní, zájezd do Izraele z naší nabídky, během kterého projdete křesťanskou, židovskou i muslimskou část Jeruzaléma, navštívíte známá biblická místa, Judskou poušť s pevností Masada, Nazaret i okolí Galilejského jezera. Příjemným zpestřením je pak koupání v Mrtvém moři.

To nejlepší z Izraele + JORDÁNSKO + MOŘE (letecky z Prahy)

Zájezd, který kombinuje dvě zdánlivě podobné země, a to nejzajímavější, co tyto země nabízí. V rámci týdenního zájezdu (8 dní i s cestou) důkladně prozkoumáte nejen celý Jeruzalém a další známé izraelské památky, ale také navštívíte Betlém a zavítáte do sousedního Jordánska.

Nevynecháte ani koupel v Mrtvém moři, které leží na hranici těchto dvou států. V Jordánsku budete obdivovat římské památky v Jerashi, mozaikovou mapu v Madabě a den strávíte také v jednom z nových sedmi divů světa – skalním městě Petra. Na konci zájezdu budete mít jedinečnou možnost vykoupat se v Rudém moři, které je známé svým bohatým životem pod hladinou a v jiném programu ho zatím nenajdete.

Velký okruh Izraelem + GALILEJSKÉ JEZERO + BAHAJSKÉ ZAHRADY + MOŘE (letecky z Prahy)

Ani v tomto programu nezapomínáme na známá biblická místa. Jejich poznáváním strávíme první polovinu, tedy prvních pět z celkově jedenácti dnů zájezdu. Druhá polovina programu je věnována odlišné části Izraele, a sice oblasti při pobřeží Středozemního moře. Projedete celé pobřeží od severu až po Tel Aviv.

Navštívíte křižácké a římské památky, archeologická naleziště v Ceasarei nebo nádherné Bahajské zahrady. V programu bude i prostor odpočinout si na krásných plážích v Tel Avivu u Středozemního moře. Právě proto je program realizován později na jaře, kdy už je moře teplejší.

Zobrazit všechny zájezdy do IzraeleVeronika Bendová

Veronika BendováSpecialista Radynacestu.cz

Nepřestává mě fascinovat poznávaní nových kultur, byť jen špetku odlišných.Bazilika zvěstování v Nazaretu
Skalní dóm na Chrámové hoře
Průvodkyně Dáša podává výklad u Mléčné jeskyně
Zdravá bahenní koupel v Mrtvém moři
Výhled na pláže v Tel Avivu

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024