Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Výpravy za poznáním

Výpravy za poznáním s Radynacestu.cz

Cestujte s námi a zažijte víc... Speciálně pro naše klienty připravujeme poznávací akce zdarma
s našimi průvodci. Podíváte se na místa, která nejsou pro turisty běžně dostupná. Dozvíte se zajímavosti, které se nikde nedočtete. Prožijete neopakovatelné výpravy za krásami českých a slovenských měst, na které nezapomenete.

Na co se můžete těšit…

Mějte strpení… Výpravy pro rok 2016 už pro vás připravujeme.

Již uskutečněné výpravy:

Znojmo, Kroměříž, Praha, Opava, Ostrava, Hradec Králové, Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, Znojmo

      

Ohlasy účastníků výprav

Hana Brázdilová, výprava Pražské Jezulátko

Moc vám děkujeme za prohlídku a velice zajímavý výklad o PRAŽSKÉM JEZULÁTKU! Udělali jsme si celodenní výlet do Prahy a tato návštěva kostela patřila k nejzajímavějším okamžikům. Určitě uvítáme i další akce a budeme rádi, když nás opět budete kontaktovat.

Manželé Puchmeltrovi, výprava Pražské Jezulátko

Děkujeme za pozvání a příjemný a zajímavý výklad pana průvodce. Ač bydlíme nedaleko od Prahy, bylo to pro nás naprosto nové... Do budoucna se velmi rádi zúčastníme dalších vašich akcí.

Pavla Čmuchová, výprava Ostrava

Prohlídka se nám (byli jsme čtyři) velice líbila. Může se klidně udělat pokračování, protože v Ostravě je hodně zajímavých míst, o kterých veřejnost neví a prozatím na ně nepřišla řada. Uvítáme i procházku po Karviné, Opavě atp. Pro nás není problém dojet.

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024