Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Z Ostravy na Tenerife a La Gomeru s průvodcem: vezmeme vás tam, kam nikdo jiný

Autor: Jitka Bajtková, Radynacestu.cz | Vydáno: 11. 12. 2015

Kanárské ostrovy stabilně patří mezi oblíbené cíle turistů. Opalují se na plážích a nakupují suvenýry. My vás ale vezmeme tam, kam nikdo jiný! Představíme vám největší krásy ostrova Tenerife a zasvětíme vás do tajů La Gomery. Jak? Letecky z Krakova se zkušenou průvodkyní a spoustou zajímavostí, které doma na gauči neobjevíte...

Jedinečná La GomeraJedinečná La Gomera

Na Kanárských ostrovech vás přivítá naše průvodkyně Lucie Viková a odveze vás do historického městečka Puerto de La Cruz. „Plinius ostrovy nazval šťastnými, což mohu po téměř polovině života stráveného na „perlách Atlantiku“ potvrdit,“ říká Lucie a dodává, že coby „téměř domorodec“ se snaží klientům předat nejen své zkušenosti, ale i nadšení z ostrovů.

Pojeďte se tedy nadchnout pro Tenerife a La Gomeru. Dopřejeme si návštěvu Národního parku Garajonay s vavřínovými lesy, Kolumbovo město San Sebastian nebo kouzelné vyhlídky na malebná terasovitá údolí ostrova. Nezapomenutelný zážitek pak čeká i na ty, kdo mají rádi španělskou kuchyni a cítí rytmus – oběd s ukázkou pískacího jazyka. 

Ve svižném španělském rytmu se pak přesuneme až na poloostrov Anága. Místo, kam noha turisty zavítá jen výjimečně. Díky své nedostupnosti si zachoval jedinečný přírodní ráz a naprosto vás ochromí mohutným pohořím, rozeklanými skalisky, hustým zeleným porostem i údolími, která se svažují až k moři.  

Nemusíte mít ovšem strach, že bychom snad turisticky vděčným místům vyhýbali. Lucie vás provede městem Orotava, navštívíte známý Loro parque a prohlédnete si i pověstnou sopku Pico del Teide

Pojeďte na Kanárské ostrovy s Radynacestu.cz a poznejte nepoznané...


předchozí článek následující článek68 pečlivě vybraných cestovatelských zážitků
Osobně prověřeno průvodci!

Tento web vyžaduje používání cookies. Více zde. OK