Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Lenka Jindrová

Být cestovatelem znamená splynout s místními, nebýt jen turistou.

Cestování a poznávání nových míst je neodmyslitelnou součástí mého života. Přitahuje mě možnost splynout s místními, nebýt turistou, který se honí za průvodcem s vlaječkou a cestou zuřivě mačká spoušť, aniž by vnímal, co vidí, ani plážovým povalečem, jenž stráví deset dní v cizí zemi a nepozná z ní více než hotel. Baví mě pronikat přímo mezi ty, kteří jsou v dané zemi doma, pozorovat, jak tráví svůj čas, hovořit s nimi, nechat se obohacovat tím, co ze svého domova neznáme…

A to samé chci i pro vás. Ráda bych vám byla takovým průvodcem, který vás nezahltí fakty a stokrát řečenými „zajímavostmi“, ale který se pokusí zprostředkovat krásu a kouzlo míst, kde se zrodila evropská civilizace, s respektem a úctou, s jakými bychom měli pohlížet na vše, co je pro nás nové, co nás může obohatit. A protože si zakládám na pečlivosti, vybrala jsem si partnera, který nenechá nic náhodě. Pojeďte se mnou a Radynacestu.cz poznat svět konečně jako cestovatelé.

Podívejte se na video o mně

Napište nám. Ozveme se.

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024