Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Zuzana Lazecká

Cestování je pro mne svobodou, radostí i odpočinkem.

Vždycky jsem říkala, že bych nikdy nestudovala žurnalistiku. A cesta mě zavedla studovat filozofii. Díky ní jsem se naučila dívat na věci do hloubky a ještě více nad vším přemýšlet... A žurnalistiku? Tu jsem si k tomu pak dálkově přibrala :-). Psaním totiž ráda vyjadřuji své pocity a sděluji zážitky. 

Cestování je pro mne svobodou, radostí i odpočinkem. Díky tomu jsem měla možnost poznat nové země, tradice i kulturu a věřím, že budu "nasávat" atmosféru i dalších zemí.

V rámci studijního pobytu jsem žila rok na Tenerife a rozmanitost země mě nadchla stejně jako místní lidé, tradice i kultura. Vzhledem k tomu, že ráda vyprávím a mým koníčkem je focení, stala jsem se pro vás průvodkyní magazínu po Kanárských ostrovech. Ráda vyrážím také na řecké ostrovy, a to nejen díky moři a výborné kuchyni. Lákadlem jsou pro mne i skály. Horský vzduch je mi blízký, ať už se jedná o Vysoké Tatry, Rakousko či krásy Švýcarska.

Spousta lidí se s oblibou chlubí, kde byla a co všechno viděla. Jenomže v tom "závodění", kolik míst jsme navštívili, často zapomínáme na to nejdůležitější – zastavit se, rozhlédnout se kolem sebe, dát si třeba místní kávu či nějakou dobrotu a popovídat si s lidmi. Není totiž důležitá kvantita, ale kvalita... A tak se poslední dobou snažím cesty více vychutnat a řídit se dle rčení obyvatel Tenerife – tranquila chica – (ve volném překladu něco jako v klidu, v pohodě děvče). Takové cestování je pak totiž úplně o něčem jiném...

Tak šťastnou a pohodovou cestu vám všem!

Napište nám. Ozveme se.

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024