10 důvodů, proč jet na dovolenou s námi: Zkušenosti, kvalita, dobré ceny a nejlepší průvodci!

Adéla Vavřačová Adéla Vavřačová, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 7935x

Nevěříte cestovním kancelářím? Nám věřit můžete.

224 zájezdů na téma: Eurovíkendy Zobrazit zájezdy

Nejlepší změny jsou ty k lepšímu! Pokud patříte spíše mezi cestovatele, kteří zásadně vyrážejí na vlastní pěst, je nejvyšší čas to přehodnotit. I když se cestovní kanceláře v době internetu mohou zdát přinejmenším stejně tak užitečné jako letní pneumatiky v zimě, má cestování s nimi nesporné výhody. Zkusíme vás přesvědčit, že cestovat s námi se vyplatí! Proč? 

1. Nejste expert? My ano!

Naši průvodci vám poradí, kde pořídíte ty nejlepší fotkyNaši průvodci vám poradí, kde pořídíte ty nejlepší fotky

Nepřeháníme ani trochu, když řekneme, že cestování je naší vášní i pracovní náplní. Cestování je to, čemu se věnujeme každý den, celý rok. Naši zaměstnanci sami rádi jezdí po světě a díky tomu dobře znají destinace, kam s námi klienti cestují. A nedají si pokoj, dokud naše zájezdy nejsou dokonalé.

Naši specialisté dovedou poukázat na místa, o kterých byste sami možná ani neuvažovali. Jsou odborně proškolení a disponují cennými znalostmi. Jsou informováni o všem, co je potřeba zařídit před i během vašeho pobytu. 

Zaměňte své obavy za absolutní jistotu a cestujte s námi.

2. Chcete, aby vše klaplo? Na nás je spolehnutí. 

Některé cesty do zahraničí a nároky na jejich plánování a přípravu jsou složitější než ty ostatní. Například cestování do New Yorku si přece jenom vyžádá trochu víc času na přípravu než třeba cesta do budapešťských lázní.

Někdy je navíc v sázce až moc věcí a v takovém případě chcete, aby všechno bylo na jedničku, a nechcete nic ponechat náhodě. My vám zajistíme vše tak, aby dovolená proběhla podle vašich představ.

3. Průvodce je váš dobrý přítel. Ne přísný učitel. 

Naši klienti s průvodkyni Veronikou UhrovouNaši klienti s průvodkyni Veronikou Uhrovou

Během prohlídky města a krátkých exkurzí po místních kulturních památkách určitě oceníte přítomnost přátelského, česky mluvícího průvodce, který je s vámi po celou dobu zájezdu a který „své“ milované město velmi dobře zná a je tu jako doma. Často v něm dokonce prožil i několik let svého života a teď vám jej chce ukázat svýma očima. Odpoví vám na všechny dotazy a najde řešení pro každý problém. 

Naši průvodci mají k dispozici nespočet osobních zpětných vazeb ze strany klientů a s každým dalším zájezdem se tak pro vás mohou zlepšovat a rozvíjet svůj potenciál. Mějte ale na paměti, že služby průvodce během dovolené využívat nemusíte a že si můžete sestavit svůj vlastní program. Držíme se totiž hesla: Poznávání je možnost, nikoliv nutnost!

4. Nemáte času nazbyt? Své plány svěřte nám.

Lidé dnes žijí v hektické době a téměř na nic nemají čas. Proto vymyslet, kam na dovolenou, a pak to ještě celé zorganizovat, to chce pořádnou dávku času a trpělivosti. Často musíte strávit celé dny online, než najdete to nejlepší a současně nejlevnější ubytování blízko centra města a posbíráte všechny tipy, co si v destinaci nenechat ujít.

Už jste někdy „googlili“ třeba slovní spojení „dovolená v Paříži“? Během pouhých třiceti sekund vám Google nabídne na čtyři sta tisíc odkazů. Otravné je tak nejen plánování cesty, ale i pročítání uživatelských recenzí. Tak proč si nenajít někoho, kdo všechnu tu nepříjemnou práci udělá za vás? 

U nás si můžete vybrat také specializované zájezdy, například zájezd do Disneylandu v Paříži nebo zájezd do Londýna po stopách Harryho Pottera, takže si u nás vybere opravdu každý. 

5. Něco se pokazilo? Záchranná síť, to je náš beat!

Cestovatelé si zpravidla vůbec nepřipouštějí, že i ta nejlépe naplánovaná dovolená může ve skutečnosti dopadnout přesně naopak. Let je na poslední chvíli zrušen nebo opožděn, ztratí se vám zavazadlo, ukradnou vám cestovní pas, krátce po při příletu do zahraničí onemocníte… Když už se ale něco takového stane, je uklidňující mít na blízku někoho, na koho se můžete spolehnout. 

Naši zaměstnanci jsou vám plně k dispozici při řešení jakýchkoliv problémů, a to jak na telefonu, tak také na e-mailu. Neustále pro vás sledujeme veškeré novinky, aktuality aj., které hýbou světem cestování, a můžeme vás tak včas informovat o všem, co by mohlo nějakým způsobem ovlivnit průběh vaší dovolené.

6. Nemusíte věřit nám. Věřte těm, co už s námi jeli. 

Zkoušíme za vás... nákupy v PrimarkuZkoušíme za vás... nákupy v Primarku

Najít tu správnou CK, která by dokázala splnit všechna vaše přání, sny a touhy, to je mnohdy náročný úkol. Pro nás ovšem mluví ohlasy samotných klientů. Stačí se kouknout na recenze z minulých let nebo třeba na reakce našich příznivců na Facebooku. Nemáme co skrývat. Naopak se rádi pochlubíme a kritiku bereme jako nakopnutí směrem dopředu, tedy k vaší plné spokojenosti. 

Máme pojištění záruky proti úpadku, což vám garantuje stoprocentní náhradu za neuskutečněný zájezd a jsme členy Asociace cestovních kanceláří ČR.

7. Věk je jen číslo… a my věk nepočítáme! 

Naši klienti, při poznávání IzraeleNaši klienti, při poznávání Izraele

Taky si myslíte, že cestování s CK není pro singles, pro mladé, nebo pro ty dříve narozené? Tak to se pletete! Je totiž úplně jedno, kolik vám právě je a zdali jste sami nebo s partnerem, obraťte se na nás a určitě pro vás najdeme vhodný zájezd.

Za drobný příplatek rádi zajistíme jednolůžkový pokoj. A za čas, až s námi pojedete znovu, můžeme zajistit třeba i dětskou přistýlku…

8. Sázíte jen na ověřené ubytování? My také! 

Abychom se dokázali postarat o vaši plnou spokojenost, spolupracujeme výhradně s ověřenými obchodními partnery. Co to pro vás může v praxi znamenat? Například se zcela vyhnete podvodům, které na vás mnohdy zkouší někteří provozovatelé hotelů a penzionů.

Už se vám tak nikdy nestane, že originální hotelový pokoj s pětihvězdičkovou klasifikací na fotce je ve skutečnosti jen nevzhledný kamrlík s výhledem do zdi. Všechny hotely máme prověřené a sami jsme v nich již mnohokrát spali. 

9. Šetříme na správných místech. Ne na vás. 

Na návštěvu Petrohradu vybíráme jen ty nejlepší termíny za období bílých nocíNa návštěvu Petrohradu vybíráme jen ty nejlepší termíny za období bílých nocí

Předposledním důvodem, ale určitě ne poslední otázkou v rozhodování o koupi zájezdu, je jistě cena. Krom přijatelných cen zájezdu, ve kterých je zahrnuta doprava, transfery, ubytování, služby průvodce a mnohdy i strava, nabízíme i výrazné slevy na vstupy do památek a muzeí nebo na kulturní akce v té které zemi. Za malý příplatek pak u nás máte zajištěno také komplexní pojištění. 

Na našich zájezdech nemusíte počítat každou korunu, jak tomu při individuálních cestách bývá. To podstatné už máte zaplaceno a naši průvodci vám navíc rádi poradí, kde nejlépe nakoupit nebo kde se dobře a levně najíst.

10. Nebyli jste spokojeni, řekněte nám to!

Neexistují ani dva úplně stejní klienti ani dvě úplně stejné dovolené. To, co funguje u jednoho, nemusí nutně fungovat u druhého. V každém případě se tak může stát, že něco nevyjde tak, jak jsme si my nebo vy naplánovali.

Pokud budete mít pocit, že jste nedostali vše, co jste si zaplatili, již většinou máte/znáte svého specialistu, na kterého se můžete obrátit a osobně si u něj stěžovat, nebo zájezd reklamovat. Budeme intenzivně pracovat na tom, aby se vše napravilo.

Adéla Vavřačová

Adéla VavřačováExpert Radynacestu.cz

Jsem sběratelka požitků, zážitků a všeho jedinečného, o čem se v běžných průvodcích většinou vůbec nepíše.

Eurovíkendy

Do Evropy bez starostí

Vyberte si jeden z našich 224 zájezdů na téma: Eurovíkendy

Zájezdy

Nejbližší volný zájezd odlétá již 21. březnaURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/10-duvodu-proc-jet-na-dovolenou-s-nami-zkusenosti-kvalita-dobre-ceny-a-nejlepsi-pruvodci/Doporučujeme z celého světa

Nejnovější z celého světaZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024