Nejdelší klubová party v historii? Jedině v irském Dublinu!

Daniel Šácha Daniel Šácha, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 3494x

Vyberte si z našich 7 zájezdů do DublinuZobrazit zájezdy

Víte, že…

Současný rekord drží australský DJ Smokin Joe Mekhael? Svůj hudební set protáhl v roce 2012 na obdivuhodných 168 hodin.

Milujete klubovou zábavu? A už jste někdy zažili osmidenní párty? V dohledné době budete mít možnost jednu takovou vyzkoušet. Bude v Dublinu, a pokud se vše podaří, zapíše se do Guinessovy knihy rekordů!

O zdolání výzvy se chce pokusit polský rodák DJ Norberto Loco, který před několika lety zakotvil právě v hlavním městě Irska. Jeho důvody jsou čistě osobní: „Hraju už několik let, a tak bych chtěl zkusit něco zábavného a trochu šíleného.“ Tak úplně jednoduché to ale rozhodně mít nebude. Pravidla pro zdolání rekordu totiž dovolují například jen 5 minut odpočinku za hodinu, což jsou nějaké dvě hodiny během celého dne.

A aby to Norberto zvládl, s tréninkem musí začít už teď. Proto, až budete v Dublinu, ho neváhejte jít během přípravy podpořit. Ta pravá párty odstartuje 19. listopadu 2014 v klubu Underground!

Daniel Šácha

Daniel ŠáchaExpert Radynacestu.cz

Irsko (Dublin)

Poznejte hrdý Dublin

Vyberte si jeden z našich 7 zájezdů do Dublinu

Zájezdy do Dublinu

Nejbližší volný zájezd odlétá již 30. květnaURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/nejdelsi-party-zazijete-v-dublinu/Doporučujeme z Irska

Nejnovější z IrskaZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024