Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Zájezdy do Irska – srovnání a doporučení

Autor: Katarína Gecelovská, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 12. 10. 2020

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Katarína Gecelovská
e-mail: gecelovska@radynacestu.cz
přímá linka: +420 776 028 005


Zelená krajina, veselý národ, keltská historie, kvalitní pivo a whiskey… Je Irsko i vaší vysněnou destinací, ale neumíte si vybrat, jaký program by vám nejvíce vyhovoval? Rázovitá krajina nabízí množství lákadel, která jsme zakomponovali i do našich zájezdů. Každý zájezd je něčím osobitý! Jak si tedy vybrat ten pravý? Rádi vám pomůžeme porovnáním zájezdů a jejich specifik.

Za památkami a historií

Jedním z největších lákadel Irska jsou jeho dějiny, které jsou protkány keltskou kulturou, příběhy slavných literátů a úchvatnými katedrálami. Hlavní město Irska Dublin ohromuje svou historií a architekturou a procházet jím je pro mnoho cestovatelů hlavním cílem. Proto krom sedmidenní novinky vždy věnujeme Dublinu den příjezdu a celý následující den a až poté se vypravíme za dalšími místy v programu. 

To nejlepší z Dublinu + MOHÉRSKÉ ÚTESY

Skvělý zájezd, kde poznáte nejznámější místa a stavby Dublinu. Uvidíte například unikátní Book of Kells v univerzitní knihovně, dům Oscara Wilda, nejznámější dublinský most Ha'penny Bridge či Dublinský hrad. Do programu je zakomponován i fakultativní výlet na Mohérské útesy, během kterého navštívíte skanzen a středověký hrad.

To nejlepší z Dublinu + GLENDALOUGH + POWERSCOURT

Zájezd je perfektní kombinace pro každého, koho zajímají městské památky, historie i národní parky. Procházka v hrabství Powerscourt s jeho nádhernými zahradami a vodopádem, výhledy v údolí dvou jezer a k tomu po strop naplněný program v Dublinu, to je Irsko během 4 dnů v celém jeho spektru.

Čtení na podobné téma10 důvodů, proč navštívit Dublin: černé pivo, upíří příběhy, středověké hrady a přívětiví obyvateléPřečíst

U všech zájezdů do Dublinu je možnost zakoupit si večerní program – Irský večer, který zahrnuje tříchodovou večeři a ukázku irských tanců.

Za zábavou

Irsko je země proslulá svou veselou a přátelskou povahou. Představte si atmosféru dublinského pubu, kde hraje živá hudba a najednou si k vám jen tak někdo přisedne, vytáhne hudební nástroj a přidá se ke kapele. Když k tomu připočtete kvalitní irský alkohol, irské tance vám půjdou samy. Ve většině zájezdů proto nechybí možnost zajít si do pubů v legendární dublinské čtvrti Temple Bar

To nejlepší z Dublinu + SLAVNOSTI SV. PATRIKA

Speciální zájezd nabídne ryzí atmosféru Irska na jejich největším festivalu, kdy městem otřásá bujará zábava, prochází průvod masek a pivo teče proudem. Největší irský svátek stojí za to, a pokud vás lákají festivaly a svátky, zakroužkujte si 17. březen ve svém kalendáři. 4denní program navíc nabízí možnost fakultativního výletu do Glendalough a Powerscourt.

Čtení na podobné témaSlavnosti sv. Patrika na vlastní kůži: zelené Rio bez nahotin, hektolitry piv a historie navrchPřečíst

Do přírody

V Irsku se přírodě nevyhnete. Přírodní bohatství této země je natolik vydatné, že by byl hřích, kdybyste na své cestě nestrávili alespoň jeden den vychutnáváním si zelené irské krajiny.

To nejlepší z Dublinu + IRSKÁ PŘÍRODA

Tento zájezd je pro ty, pro které je hlavním lákadlem příroda, ale nechtějí vynechat ani hlavní město Dublin. Během šesti dnů se seznámíte s dynamickým městem, projdete zahradami Powerscourt, budete obdivovat ledovcová jezera i jedinečné Mohérské útesy. Nemáte-li času nazbyt a přitom chcete poznat největší krásy Irska, pak je tento zájezd ideálním řešením.

Národní parky jižního Irska + PLAVBA KE SKELLIG ISLANDS + DINGLE 

Úchvatná novinka pro aktivní cestovatele a milovníky přírody. Během 7denního zájezdu vás čeká program, který je koktejlem národních parků a kulturních památek. Díky prodloužené délce zájezdu poznáte Irsko skutečně do hloubky, přitom tempo je pohodovější než u ostatních cest.

Perličkou programu je pak fakultativní výlet lodí kolem ostrovů Skellig Islands, které jsou rezervací vzácných opeřenců, a při troše štěstí zahlédnete tuleně či delfíny. Noclehy v autentických vesničkách budou vyhovovat hlavně dobrodružnějším povahám.

Zobrazit všechny zájezdy do IrskaKatarína Gecelovská

Katarína GecelovskáSpecialista Radynacestu.cz

Poznat pravou tvář země může jen pravý cestovatel.Objevujte skryté místa Dublinu s našimi průvodci
Jedinečné Mohérské útesy a okolní příroda
Kouzelná atmosféra dublinské čtvrti Temple Bar
Vypravte sa s námi ke zvláštnímu geologickému útvaru Giant's Causeway
Návštěva klášterního komplexu Glendalough
Ukázka dobové kuchyně ve skanzenu středověkého hradu Bunratty
Nádherné zahrady v hrabství Powerscourt
Whiskey je nedílnou součástí Irské kultury
Ohromné ​​výhledy na pobřeží poloostrova Dingle
Vychutnejte si dobré jídlo a tradiční irské tance během Irského večera
Skellig Islands jsou rezervace pro stovky druhů vzácných ptáků

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024