Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy do Paříže – srovnání a doporučení

Autor: Karolína Petrová, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 30. 9. 2020

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Karolína Petrová
e-mail: petrova@radynacestu.cz
přímá linka: +420 596 111 602


Zájezdy do Paříže pro vás pořádáme ve čtyřdenní a pětidenní variantě. Zatímco kratší verze se soustředí na Paříž a nejbližší okolí, pětidenní vás pozve i mimo hlavní město a nabídne možnost jít v poznávání Francie víc do hloubky. 

Když máte opravdu jen pár dní...

To nejlepší z Paříže + VERSAILLES

Paříž + Versailles je naprostým základem naší nabídky. Klasický čtyřdenní letecký zájezd, během kterého poznáte to úplně nejzásadnější z francouzské metropole. Kromě nejslavnějších památek nebude chybět ani bloudění uličkami Montmartru, to nejchutnější z francouzské gastronomie nebo ta nejlepší místa, odkud pořídit fotku Eiffelovky. Jezdí se téměř celoročně. Sezona začíná koncem března a končí v první polovině listopadu. 

To nejlepší z Paříže + VERSAILLES 55+

Chcete si konečně splnit sen nebo jen toužíte zažít Paříž v opravdu pohodovém tempu? Vyrazte s námi na jaře a na podzim na zájezd To nejlepší z Paříže + Versailles 55+. Nechali jsme v programu jen to absolutně nejdůležitější a vyhradili dostatek času na Louvre i zámek a zahrady ve Versailles. A protože ke správné pohodě v Paříži patří místní gastronomie a umění žít, nebudou chybět ani vinárny, kavárny a úžasná atmosféra metropole. 

Paříž pro rodiče a děti + DISNEYLAND

Pro rodiče s dětmi máme v nabídce obrovské lákadlo – Disneyland. Na zájezdu Paříž pro rodiče a děti + Disneyland společně s naším zkušeným průvodcem a ilustrovaným Vašíkem vyrazíme za dobrodružstvími a lákadly francouzské metropole. Program je přizpůsoben zábavnou formou dětem, na své si ale přijdou i rodiče.

To nejlepší z Paříže + ZÁMEK FONTAINEBLEAU

Relativní novinkou v naší nabídce je zájezd Paříž + zámek Fontainebleau. Klasické Versailles jsme vyměnili za neméně majestátní a rozlehlý zámecký komplex Fontainebleau, který je na podzim, kdy se tento zájezd koná, úchvatný. Zámek není tak známý jako Versailles, o to je však pro skutečné cestovatele zajímavější.  

To nejlepší z umělecké Paříže + NEJKRÁSNĚJŠÍ MUZEA

Když počasí poznávání metropolí moc nepřeje, v Paříži je minimum turistů a my vyrážíme na nový zájezd umělecká Paříž + nejkrásnější muzea, pro který jsou naopak tyhle podmínky ideální. Čekají vás opravdové muzejní poklady, jako je Picassovo nebo Rodinovo muzeum, a skrytá místa v uličkách čtvrti Marais, ale i tolik žádaná klasika. 

To nejlepší z Paříže + VINICE V CHAMPAGNE + REMEŠ

Speciálním zážitkem v nabídce kratších zájezdů je podzimní Paříž spojená s výletem do regionu Champagne, konkrétně Paříž + vinice v Champagne + Remeš. Můžete tak srovnat pařížskou katedrálu Notre Dame se slavnou katedrálou v Remeši, kde byli korunováni téměř všichni francouzští králové. A místo do Versailles vyrazíme na venkov, kde nás čekají malebné kopce poseté vinicemi, které na podzim hrají všemi barvami. 

To nejlepší z Paříže + LOUVRE + HŘBITOV PÈRE-LACHAISE

Absolutní čtyřdenní novinkou je zájezd Paříž + Louvre + hřbitov Père Lachaise. Den, který bychom v rámci klasického zájezdu strávili ve Versailles, věnujeme bloudění po snad nejslavnějším hřbitově světa. A do programu jsme zařadili také jednu pařížskou novinku – navštívíme audiovizuální show ukrytou v industriálních prostorách bývalé slévárny. Právě na takový zájezd je pak ideální podzim, proto vyrážíme většinou v září.

Adventní Paříž + OPERA GARNIER + LOUVRE

Zcela jedinečným zážitkem je bezesporu Paříž ve vánočním hávu. Šílenství megalomanských středoevropských trhů zde sice nenajdete, adventní Paříž ale přesto stojí za to. Mimo jiné nás čekají interiéry v Louvru a jedinečná výzdoba slavné pařížské opery i nedalekých obchodních domů.

Dámská jízda v Paříži + SHOW V KABARETU MOULIN ROUGE

Úplnou novinkou v naší nabídce zájezdů do Paříže je zájezd, který jsme sestavili na míru všem Pařížankám. Čeká nás přehlídka umění, nekonečných zážitků, nákupy, spousta vůní a chutí metropole. Jako na zámku se ocitneme ve Versailles a čeká nás také jedinečná show v kabaretu Moulin Rouge.

Čtení na podobné témaZájezdy na jih Francie – srovnání a doporučeníPřečíst

Když chcete do Paříže na delší dobu...

To nejlepší z Paříže + VERSAILLES + LOUVRE

V případě, že máte více času, a jste přesvědčeni, že vám čtyři dny nestačí, nabízíme pětidenní variantu Paříž + Versailles + Louvre. Den navíc je věnován zejména Louvru, kde strávíme celé odpoledne. Jako doplněk k tomu najdete v programu i procházku slavnými pařížskými bulváry kolem Opéra Garnier a parfumerie Fragonard.

To nejlepší z Paříže + FONTAINEBLEAU + VAUX-LE-VICOMTE

Dalším pětidenním zážitkem je zájezd Paříž + Fontainebleau + Vaux-le-Vicomte. Na žádném jiném z našich zájezdů do Francie neuvidíte dva tak působivé francouzské zámky. Zatímco Fontainebleau není v programech novinkou, Vaux-le-Vicomte je ta pravá perlička, která dlouho chyběla. Podle některých je to snad nejkrásnější francouzský zámek, a tak vám jej chceme alespoň jednou do roka také ukázat.

To nejlepší z Paříže + VERSAILLES + STŘEDOVĚKÉ PROVINS

Chcete se s námi přenést o několik století zpět? Máte rádi historické kulisy a silné příběhy z dějin? Pak je pro vás zájezd Paříž + Versailles + středověké Provins přímo stvořený! Na taková místa sice narazíme v Paříži, ale především pak za hranicemi města. Na přelomu jara a léta se proto vydáváme do Provins, kde na nás čekají středověké hradby, hrázděné domy nebo rozkvetlá růžová zahrada.

To nejlepší z Paříže + VERSAILLES + MONETOVY ZAHRADY V GIVERNY

Zájezd Paříž + Versailles + Monetovy zahrady v Giverny vám jako jediný nabídne kombinaci Paříže s místem, které nikde jinde na světě nenajdete a kde si budete připadat jako uprostřed uměleckého díla. Slavnou japonskou zahradu s leknínovými jezírky v Giverny doplňuje barevný dům, kde Monet žil. Navíc se zastavíme i v městečku Auvers-sur-Oise, kde pobýval Vincent van Gogh. Ideální start léta nejen pro milovníky impresionismu.

To nejlepší z Paříže + LOUVRE + RENESANČNÍ ZÁMEK CHAMBORD

Jedinečný poznávací zájezd, na kterém objevíme nejkrásnější zámky střední Francie a vznešenou Paříž. Nasajeme uměleckou atmosféru pařížské čtvrti Montmartre a z Eiffelovy věže mrkneme na město z ptačí perspektivy. Přes rušnou ulici Champs-Élysées se dostaneme k chrámu Notre Dame. Strávíme čas v Louvru, který je považován za nejslavnější muzeum světa. Vypravíme se do údolí Loiry a navštívíme největší renesanční zámek střední Francie Chambord. Budeme obdivovat i královský zámek v neméně krásném městě Blois. Kromě nezapomenutelných gastronomických zážitků si můžeme pořídit i ten nejvíc autentický suvenýr – parfém z muzea Fragonard.

Zobrazit všechny zájezdy do PařížeKarolína Petrová

Karolína PetrováSpecialista Radynacestu.cz

Francii miluji a snažím se, aby z ní cestovatelé poznali to pravé a jedinečné ‚savoir vivre – umění žít‘.Pařížské Lucemburské zahrady přímo vybízejí k odpočinku
Pohoda a skvělá atmosféra na kávičce na Montmartru
V Disneylandu si můžete zkusit vytáhnout bájný Excalibur
Rodinovo sousoší inspirované Danteho Božskou komedií
Poznáte jestli je to katedrála Notre Dame v Remeši nebo v Paříži?
Prozkoumejte malebné kopce regionu Champagne
Galeries Lafayette jsou proslulé svou opulentní vánoční výzdobou.
Najděte na hřbitově Père Lachaise hrobku Édith Piaf?
Objevte s námi Louvre - chytře a bez mačkání se v davu!
Jeden z nejrozsáhlejších zámeckých komplexu Fontainebleau
Hradby obepínají středověké město Provins
Romantické zákoutí leknínového jezírka v Giverny
Giverny
Chambord
Katalog 2023