Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Zájezdy do Paříže – srovnání a doporučení

Autor: Karolína Petrová, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 11. 4. 2024

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Karolína Petrová
e-mail: petrova@radynacestu.cz
přímá linka: +420 596 111 602


Zájezdy do Paříže pro vás pořádáme ve čtyřdenní a pětidenní variantě. Zatímco kratší verze se soustředí na Paříž a nejbližší okolí, pětidenní vás pozve i mimo hlavní město a nabídne možnost jít v poznávání Francie víc do hloubky. 

Když máte opravdu jen pár dní...

To nejlepší z Paříže + VERSAILLES (letecky z Prahy)

Paříž + Versailles je naprostým základem naší nabídky. Klasický čtyřdenní letecký zájezd, během kterého poznáte to úplně nejzásadnější z francouzské metropole. Kromě nejslavnějších památek nebude chybět ani bloudění uličkami Montmartru, to nejchutnější z francouzské gastronomie nebo ta nejlepší místa, odkud pořídit fotku Eiffelovky. Jezdí se téměř celoročně. Sezona začíná koncem března a končí v první polovině listopadu. 

To nejlepší z Paříže nejen pro 65+ a VERSAILLES (letecky z Prahy)

Pohodový zájezd, na který budete rádi vzpomínat. V poklidném tempu se vydáme poznávat ikony jednoho z nejvýraznějších hlavních měst Evropy – smyslné Paříže. Z Eifellovy věže si užijeme romantický výhled na celé město a na ostrově Cité navštívíme působivou katedrálu Notre-Dame. Na jeden den se vypravíme do nádherných zahrad ve Versailles a navštívíme i stejnojmenný zámek. Zájezd je ideální pro všechny, kteří by rádi nasáli atmosféru Paříže, ale mají obavu, že tempo běžného zájezdu nezvládnou. Odlétáme z Prahy a z Ostravy – Krakova.

Čtení na podobné témaZájezdy na jih Francie – srovnání a doporučeníPřečíst

Paříž pro rodiče a děti + DISNEYLAND (letecky z Prahy)

Pro rodiče s dětmi máme v nabídce obrovské lákadlo – Disneyland. Na tomto zájezdu společně s naším zkušeným a ilustrovaným průvodcem Vašíkem vyrazíme za dobrodružstvími a lákadly francouzské metropole. Program je přizpůsoben zábavnou formou dětem, na své si ale přijdou i rodiče. 

To nejlepší z Paříže + LOUVRE + HŘBITOV PÈRE-LACHAISE (letecky z Prahy)

Pokud chcete metropoli nad Seinou zažít netradičně zvolte zájezd Paříž + Louvre + hřbitov Père Lachaise. Den, který bychom v rámci klasického zájezdu strávili ve Versailles, věnujeme bloudění po snad nejslavnějším hřbitově světa. A do programu jsme zařadili také jednu pařížskou atrakci – navštívíme audiovizuální show ukrytou v industriálních prostorách bývalé slévárny. Právě na takový zájezd je pak ideální podzim, proto vyrážíme většinou v září.

Paříž v adventním hávu

Adventní Paříž + OPERA GARNIER + LOUVRE (letecky z Prahy)

Zcela jedinečným zážitkem je bezesporu Paříž ve vánočním hávu. Šílenství megalomanských středoevropských trhů zde sice nenajdete, adventní Paříž ale přesto stojí za to. Mimo jiné nás čekají interiéry v Louvru a jedinečná výzdoba slavné pařížské opery i nedalekých obchodních domů.

Adventní Paříž pro rodiče a děti + VÁNOČNÍ DISNEYLAND (letecky z Prahy)

Vánoce na které se nezapomíná. Vydejte se za adventem do Paříže a dopřejte si ten nejkrásnější vánoční dárek - dětskou radost! Užijte si vánočně nazdobenou Paříž, nakupte dárky i suvenýry a ochutnejte nejen sváteční speciality. V Disneylandu na Vás čeká kouzelný pohádkový svět Vánoc, postavičky i atrakce. Dopřejte si nejkrásnější dárek ještě před Vánoci!

Když chcete do Paříže na delší dobu...

To nejlepší z Paříže + VERSAILLES + LOUVRE (letecky z Prahy)

V případě, že máte více času, a jste přesvědčeni, že vám čtyři dny nestačí, nabízíme pětidenní variantu Paříž + Versailles + Louvre. Den navíc je věnován zejména Louvru, kde strávíme celé odpoledne. Jako doplněk k tomu najdete v programu i procházku slavnými pařížskými bulváry kolem Opéra Garnier a parfumerie Fragonard. Odlétáme z Prahy a z Ostravy – Krakova.

To nejlepší z Paříže + FONTAINEBLEAU + VAUX-LE-VICOMTE (letecky z Prahy)

Dalším pětidenním zážitkem je zájezd Paříž + Fontainebleau + Vaux-le-Vicomte. Na žádném jiném z našich zájezdů do Francie neuvidíte dva tak působivé francouzské zámky. Zatímco Fontainebleau není v programech novinkou, Vaux-le-Vicomte je ta pravá perlička, která dlouho chyběla. Podle některých je to snad nejkrásnější francouzský zámek, a tak vám jej chceme alespoň jednou do roka také ukázat.

To nejlepší z Paříže + VERSAILLES + STŘEDOVĚKÉ PROVINS (letecky z Prahy)

Chcete se s námi přenést o několik století zpět? Máte rádi historické kulisy a silné příběhy z dějin? Pak je pro vás zájezd Paříž + Versailles + středověké Provins přímo stvořený! Na taková místa sice narazíme v Paříži, ale především pak za hranicemi města. Na přelomu jara a léta se proto vydáváme do Provins, kde na nás čekají středověké hradby, hrázděné domy nebo rozkvetlá růžová zahrada.

To nejlepší z Paříže + VERSAILLES + MONETOVY ZAHRADY V GIVERNY (letecky z Prahy)

Zájezd Paříž + Versailles + Monetovy zahrady v Giverny vám jako jediný nabídne kombinaci Paříže s místem, které nikde jinde na světě nenajdete a kde si budete připadat jako uprostřed uměleckého díla. Slavnou japonskou zahradu s leknínovými jezírky v Giverny doplňuje barevný dům, kde Monet žil. Navíc se zastavíme i v městečku Auvers-sur-Oise, kde pobýval Vincent van Gogh. Ideální start léta nejen pro milovníky impresionismu.

To nejlepší z Paříže + LOUVRE + RENESANČNÍ ZÁMEK CHAMBORD (letecky z Prahy)

Jedinečný poznávací zájezd, na kterém objevíme nejkrásnější zámky střední Francie a vznešenou Paříž. Nasajeme uměleckou atmosféru pařížské čtvrti Montmartre a z Eiffelovy věže mrkneme na město z ptačí perspektivy. Přes rušnou ulici Champs-Élysées se dostaneme k chrámu Notre Dame. Strávíme čas v Louvru, který je považován za nejslavnější muzeum světa. Vypravíme se do údolí Loiry a navštívíme největší renesanční zámek střední Francie Chambord. Budeme obdivovat i královský zámek v neméně krásném městě Blois. Kromě nezapomenutelných gastronomických zážitků si můžeme pořídit i ten nejvíc autentický suvenýr – parfém z muzea Fragonard.

To nejlepší z Paříže + ZÁMEK MAINTENON + KATEDRÁLA V CHARTRES (letecky z Prahy)

Pokud máte rádi historické souvislosti a fakta, pak by vám neměl uniknout tento zájezd. Zaměříme se především na život Ludvíka XIV. a jeho manželek. Nahlédneme do úchvatného zámku Maintenon, který patřil Madame de Maintenon, a ve městě Chartres navštívíme gotickou katedrálu, která je pro svou jedinečnost zapsána i na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. V samotné Paříži se podíváme na Eiffelovu věž, baziliku Sacré Coeur na Montmartru a uděláme si procházku po luxusních bulvárech. Uvidíme dominanty města, jako je univerzita Sorbonna, katedrála Notre-Dame, slavný Moulin Rouge, a kdo bude chtít, může vyrazit na podvečerní plavbu po řece Seině.

Dámská jízda v Paříži + SHOW V KABARETU MOULIN ROUGE (letecky z Prahy)

Úplnou novinkou v naší nabídce zájezdů do Paříže je zájezd, který jsme sestavili na míru všem Pařížankám. Čeká nás přehlídka umění, nekonečných zážitků, nákupy, spousta vůní a chutí metropole. Jako na zámku se ocitneme ve Versailles a čeká nás také jedinečná show v kabaretu Moulin Rouge.

Do Paříže autobusem

Paříž pro rodiče a děti + ASTERIX PARK + DISNEYLAND (autobusem z Ostravy)

Zážitkový výlet s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Paříže a navštívíte hned dvě zábavní centra Evropy – Disneyland park a Asterix park. Společně s postavami Šípkové Růženky, Petra Pana, Pinocchia či Asterixe a Obelixe se ponoříte do pohádkového světa a nebude chybět ani adrenalin. Poznejte s námi Paříž a vraťte se na chvíli do dětských let!

Zobrazit všechny zájezdy do PařížeKarolína Petrová

Karolína PetrováSpecialista Radynacestu.cz

Snažím se se při svých cestách držet francouzské filosofie ‚savoir vivre‘, neboli umění žít.Pařížské Lucemburské zahrady přímo vybízejí k odpočinku
Pohoda a skvělá atmosféra na kávičce na Montmartru
Piknik pod Eiffelovkou
Poznáte jestli je to katedrála Notre Dame v Remeši nebo v Paříži?
V Disneylandu si můžete zkusit vytáhnout bájný Excalibur
Najděte na hřbitově Père Lachaise hrobku Édith Piaf?
Galeries Lafayette jsou proslulé svou opulentní vánoční výzdobou.
Opéra Garnier
Vánoční Paříž
Objevte s námi Louvre - chytře a bez mačkání se v davu!
Jeden z nejrozsáhlejších zámeckých komplexu Fontainebleau
Hradby obepínají středověké město Provins
Romantické zákoutí leknínového jezírka v Giverny
Giverny
Chambord
Majestátní gotická katedrála v Chartres
Zámek Maintenon je obehnán vodním příkopem
Moulin Rouge
Asterix park - zábava pro celé rodiny

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024