Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy do Švýcarska – srovnání a doporučení

Autor: Karolína Petrová, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 21. 10. 2020

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Karolína Petrová
e-mail: petrova@radynacestu.cz
přímá linka: +420 596 111 602


Ani nejvýše položený stát Evropy v nabídce Radynacestu.cz nesmí chybět. Pořádáme do této středoevropské země hned 3 zájezdy. Každý zájezd je jiný a cestovatelé si tedy mohou vybrat program podle svých preferencí.

Všechny zájezdy jsou autobusové a na všechny je možné nastoupit v Ostravě, Olomouci, Brně a Praze. U zájezdů To nejlepší ze Švýcarska a To nejlepší ze Švýcarska + MATTERHORN je nástupní místo také v Plzni. Všechny tři zájezdy obsahují i noční přejezdy, poznání této nádherné, ovšem dost drahé, země za příznivou cenu za tuto malou nepříjemnost stojí.

To nejlepší ze Švýcarska

U základního zájezdu začneme prohlídku Švýcarska u největších evropských vodopádů a pokračujeme do Curychu. Trochu adrenalinu si užijeme při jízdě nejstrmější zubačkou světa. Dále je na programu Bern, Gruyères, Lucern a oblast Jungfrauregionu. Naše chuťové buňky nikdy nezapomenou na návštěvu čokoládovny Cailler.

Švýcarsko není velká země, a tak se to nejlepší z ní dá vidět už během pěti dní. Zájezd je určen pro cestovatele, kteří chtějí vidět a zažít od všeho něco: hory, města i něco dobrého na zub.

To nejlepší ze Švýcarska + MATTERHORN

I tentokrát začneme poznávání u Rýnských vodopádů, pokračovat ale budeme přes Lucern do Sionu. Nemineme ani Švýcarskou riviéru, Lausanne, Vevey a Montreux. I odpočinek je na zájezdu nutný. Užijeme si ho do sytosti v městečku Anzére, kde také ochutnáme místní specialitu – sýrové fondue. Vrcholem programu je ale návštěva horského střediska Zermatt, kde se nám naskytne dechberoucí výhled na nejfotografovanější horu světa Matterhorn. 

Tento zájezd spojuje poznání této krásné země s odpočinkem. Je plný procházek a úchvatných výhledů, dobrého jídla a skvělé atmosféry.

Francouzské Švýcarsko + MONT BLANC

Hlavním lákadlem tohoto zájezdu je oblast nejvyšší hory Evropy. Ze střediska Chamonix-Mont-Blanc vyjedeme lanovkou na Aiguille du Midi, ze kterého si užijeme  výhledy na mnoho okolních vrcholů i samotný Mont Blanc. Neopomeneme ale ani švýcarská města. Navštívíme Lausanne, Ženevu i Vevey a naše chuťové buňky zaplesají v čokoládovně Cailler i sýrárně Gruyères.

Tento zájezd se koná vždy v polovině července a máme k tomu pádný důvod – pohybujeme se ve vysokých nadmořských výškách, a jsme tedy odkázáni na pěkné počasí, které je nejpravděpodobnější právě v tomto letním termínu. Počasí ovlivňuje také otevření lanovek, které k dosažení vrcholu využíváme. 

Zájezd doporučujeme akčním cestovatelům, kteří si troufnou na víc než jen na procházky pod horami. Zdolat jeden z alpských vrcholů je nezapomenutelný zážitek.

Švýcarsko-německo-francouzské trojmezí + VADUZ + BODAMSKÉ JEZERO

Novinkou mezi autobusovými zájezdy je putování po švýcarsko-německo-francouzském pomezí. Na žádné jiné z našich cest během pár dní nezvládnete hned čtyři země. Čeká nás kouzelné Lichtenštejnsko, švýcarský Curych a Ementál, malebné francouzské Alsasko plné překrásných hrázděných domů, Husova Kostnice i majestátní německé katedrály.

To nejlepší ze Ženevy + ŠVÝCARSKÁ RIVIÉRA + HRAD CHILLON

Pro ty, kdo preferují cestu letadlem, máme nově v nabídce i pětidenní výlet do francouzské části Švýcarska k Ženevskému jezeru. Místo, kde je francouzský šarm silně ovlivněn švýcarskými vlivy, vás pohladí na duši. Vydejte se s námi po březích Ženevského jezera k soše Freddieho Mercuryho, k hradu Chillon nebo k významným evropským institucím.

Zobrazit všechny zájezdy do ŠvýcarskaKarolína Petrová

Karolína PetrováSpecialista Radynacestu.cz

Francii miluji a snažím se, aby z ní cestovatelé poznali to pravé a jedinečné ‚savoir vivre – umění žít‘.Vychutnejte si s námi malebná švýcarská panoramata
Luxusní švýcarská čokoláda na vás čeká v Maison Cailler
Až na vrcholky švýcarských hor!
Pozorujte gejzír na ženevském jezeře
Středověký hrad Chillon na švýcarské riviéře
V Montreux na vás čeká Freddie Mercury
Ženeva vás svou pohodou naprosto okouzlí
Katalog 2023