Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 775 303 633 Po–Pá: 8–17

Zájezdy do Švýcarska – srovnání a doporučení

Autor: Lenka Kutová, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 21. 10. 2020

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Lenka Kutová – e-mail: kutova@radynacestu.czpřímá linka: +420 777 157 668


Ani nejvýše položený stát Evropy v nabídce Radynacestu.cz nesmí chybět. Pořádáme do této středoevropské země hned 3 zájezdy. Každý zájezd je jiný a cestovatelé si tedy mohou vybrat program podle svých preferencí.

Všechny zájezdy jsou autobusové a na všechny je možné nastoupit v Ostravě, Olomouci, Brně a Praze. U zájezdů To nejlepší ze Švýcarska a To nejlepší ze Švýcarska + MATTERHORN je nástupní místo také v Plzni. Všechny tři zájezdy obsahují i noční přejezdy, poznání této nádherné, ovšem dost drahé, země za příznivou cenu za tuto malou nepříjemnost stojí.

To nejlepší ze Švýcarska

U základního zájezdu začneme prohlídku Švýcarska u největších evropských vodopádů a pokračujeme do Curychu. Trochu adrenalinu si užijeme při jízdě nejstrmější zubačkou světa. Dále je na programu Bern, Gruyères, Lucern a oblast Jungfrauregionu. Naše chuťové buňky nikdy nezapomenou na návštěvu čokoládovny Cailler.

Švýcarsko není velká země, a tak se to nejlepší z ní dá vidět už během pěti dní. Zájezd je určen pro cestovatele, kteří chtějí vidět a zažít od všeho něco: hory, města i něco dobrého na zub.

To nejlepší ze Švýcarska + MATTERHORN

I tentokrát začneme poznávání u Rýnských vodopádů, pokračovat ale budeme přes Lucern do Sionu. Nemineme ani Švýcarskou riviéru, Lausanne, Vevey a Montreux. I odpočinek je na zájezdu nutný. Užijeme si ho do sytosti v městečku Anzére, kde také ochutnáme místní specialitu – sýrové fondue. Vrcholem programu je ale návštěva horského střediska Zermatt, kde se nám naskytne dechberoucí výhled na nejfotografovanější horu světa Matterhorn. 

Tento zájezd spojuje poznání této krásné země s odpočinkem. Je plný procházek a úchvatných výhledů, dobrého jídla a skvělé atmosféry.

Francouzské Švýcarsko + MONT BLANC

Hlavním lákadlem tohoto zájezdu je oblast nejvyšší hory Evropy. Ze střediska Chamonix-Mont-Blanc vyjedeme lanovkou na Aiguille du Midi, ze kterého si užijeme  výhledy na mnoho okolních vrcholů i samotný Mont Blanc. Neopomeneme ale ani švýcarská města. Navštívíme Lausanne, Ženevu i Vevey a naše chuťové buňky zaplesají v čokoládovně Cailler i sýrárně Gruyères.

Tento zájezd se koná vždy v polovině července a máme k tomu pádný důvod – pohybujeme se ve vysokých nadmořských výškách, a jsme tedy odkázáni na pěkné počasí, které je nejpravděpodobnější právě v tomto letním termínu. Počasí ovlivňuje také otevření lanovek, které k dosažení vrcholu využíváme. 

Zájezd doporučujeme akčním cestovatelům, kteří si troufnou na víc než jen na procházky pod horami. Zdolat jeden z alpských vrcholů je nezapomenutelný zážitek.

Zobrazit všechny zájezdy do ŠvýcarskaLenka Kutová

Lenka KutováSpecialista Radynacestu.cz

Baví mě ta dnešní svoboda, kdy můžete kamkoliv chcete.Prozkoumejte ledovcovou jeskyni Mer de Glace
Pozorujte gejzír na ženevském jezeře
Vaše chuťové pohárky rozjedou párty v čokoládovně Cailler
Výhledů jako těchto na vrcholku Pilatus je na zájezdech nespočet
Katalog 2021