Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Zájezdy do USA – srovnání a doporučení

Autor: Barbora Koníčková, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 27. 3. 2024

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Barbora Koníčková
e-mail: konickova@radynacestu.cz
přímá linka: +420 596 111 030


Zájezdy do USA jsou v naší nabídce již stálicí. Na základě připomínek od samotných cestovatelů a průvodců se programy zájezdů přizpůsobily poptávce a vzniklo několik variant, z nichž si vyberou i ti nejnáročnější klienti. Vybíráme časově nejvýhodnější letové spojení a ubytování volíme přímo na Manhattanu. Zejména kvůli časovému posunu šesti hodin se tyto zájezdy řadí mezi nejnáročnější v naší nabídce.

I proto veškeré služby (například transfery) vybíráme opravdu pečlivě, od prověřených dopravců, což přispívá k hladkému průběhu zájezdu a taktéž vašemu komfortu. Do USA se s námi můžete vypravit v průběhu celého roku a můžete si být jisti, že ať už zvolíte zimní New York, či slunné Miami, s naším ostříleným průvodcem vás čekají dny plné příjemných zážitků. 

Zájezdy do New Yorku a okolí

New York můžete poznat i za pár dní. Budete překvapeni, že socha Svobody je vyšší, než jste čekali, a že Central Park není jen pár záběrů z filmu Sám doma 2. Na vlastní kůži se přesvědčíte, že všechny dokonalé fotky pořízené z Empire State Building nejsou z Photoshopu. Odhalíte, že šanci na megalomanské nákupy máte nejen v outletových nákupních centrech, ale i ve „městě“. Můžete si užít plavbu k soše Svobody či procházku mafiánskou Little Italy.

Tyto neotřelé zážitky jsme zařadili do většiny „newyorských programů“ zájezdu. Jako bonus si s sebou odnesete také příjemné chvilky strávené v muzeích, v publiku scény na Broadwayi či u stánku s tradičním americkým hotdogem.

NEW YORK + výlety

To nejlepší z New Yorku + PHILADELPHIA (letecky z Prahy)

Na tomto zájezdu se do popředí kromě pulsujícího New Yorku právem dostane také Philadelphia. Porozumět prvopočátkům americké historie jde totiž údajně nejlépe právě zde. V Národním historickém parku nezávislosti se doslova psaly dějiny. Také zde byla ušita vůbec první americká vlajka. Věděli jste, že před Philadelphií býval hlavním městem USA právě New York? Příběhy těchto dvou měst vám rádi představíme v průběhu tohoto nezapomenutelného zájezdu.

To nejlepší z Washingtonu D.C. + NEW YORK + NÁKUPY (letecky z Prahy)

Pokud se řadíte spíše mezi aktivní cestovatele, vyrazte s námi poznávat Washington D.C. Světoznámá metropole vás dostane naprostou absencí mrakodrapů – v kontrastu s New Yorkem se to zdá být neuvěřitelné. Podíváme se na sídlo amerického prezidenta – Bílý dům, a neméně důležitou budovu Kapitolu či amerického Kongresu. Poté nás čeká přesun do New Yorku, kde nemineme nejznámější památky včetně ikonického náměstí Times Square. Zájezd je vhodný pro zájemce o hlubší americkou historii, v mnoha směrech vás čekají zážitky na celý život.

To nejlepší z New Yorku + WASHINGTON D.C. + PHILADELPHIA + NIAGARSKÉ VODOPÁDY (letecky z Prahy)

Časově náročnější zájezd, během kterého poznáte kromě tří hlavních měst Spojených států amerických i další historicky zajímavá místa východní oblasti USA. Uděláme si výlet k úchvatným Niagarským vodopádům ležícím na americko-kanadské hranici, vojenskou historii si připomeneme na bitevním poli v Gettysburgu nebo u Arlingtonského hřbitova ve Washingtonu D.C. a pocit opravdové americké svobody pocítíme ve Philadelphii.

To nejlepší z New Yorku + BOSTON A HARVARDSKÁ UNIVERZITA + SALEM (letecky z Prahy)

Sen o Americe? Splňte si ho… Poznáte ikony New Yorku. Užijete si výhled z One World Trade Center i plavbu k soše Svobody. Nakouknete do dění univerzity v Harvardu. Zjistíte, co skrývá muzeum Bostonského pití čaje a jak to bylo s čarodějkami ze Salemu. Projdete se po Beacon Hill i Freedom Trail a koštnete bostonské pivo. Dopřejte si zážitky z amerického východu – z první ruky!

NEW YORK + nákupy

To nejlepší z New Yorku + OUTLETOVÉ NÁKUPY (letecky z Ostravy)

Oblíbenou variantu zájezdu do New Yorku si nově můžete užít s odletem z Ostravy s přestupem ve Varšavě. Kromě nezapomenutelného New Yorku a jeho dominant vás na tomto zájezdu čekají parádní nákupy, které si ve zdejších outletových centrech i světoznámých buticích užije opravdu každý milovník nakupování.

To nejlepší z New Yorku + PŘEDVÁNOČNÍ NÁKUPY (letecky z Prahy)

Nákupům nepodléhají jen dámy, ale i jejich protějšky. A zvláště před Vánoci ráda „shopuje“ jak mladší, tak i starší generace. Adventní termín je o to romantičtější svou nádhernou někdy tradiční, jindy moderní výzdobou ulic a výloh obchodů. Úsměvné je, že téma výzdoby je každý rok jiné, ale pro všechny obchodníky stejné. A žádné dvě výlohy se nesmí shodovat. 

NEW YORK + události

To nejlepší z New Yorku + SILVESTR (letecky z Prahy)

„Pouliční“ sváteční nálada a stánky s adventními dekoracemi a pochutinami i po Vánocích slibují předzvěst něčeho velkého, silvestrovských oslav, kterých můžete být součástí právě na tomto jedinečném zájezdě. Čeká vás večerní procházka, večeře ve stylové restauraci nebo drink v jednom ze střešních barů. Vstup do nového roku pak odstartují ohňostroje po celém městě. Vyhlášené jsou například na Times Square, v Central Parku nebo u Brooklynského mostu. 

NEW YORK + Florida

To nejlepší z New Yorku + FLORIDA + KOUPÁNÍ V ATLANTIKU (letecky z Prahy)

Oblíbená varianta zájezdu vyšperkovaného právě díky našim cestovatelům a průvodcům. Po prohlídce metropole New York se letecky přesuneme na Floridu a společně prozkoumáme to nejlepší z tohoto amerického poloostrova – zábavní park Orlando, vesmírné středisko NASA, plážemi lemované Miami a nejjižnější bod Floridy Key West, který je téměř na dosah od karibské Kuby. Nemine vás zasloužený odpočinek na pláži. Během tohoto zájezdu poznáte dva různé americké světy – tři velkoměsta s naprosto odlišnou atmosférou a spoustu atrakcí, které ocení i rodiny s dětmi.

Zobrazit všechny zájezdy do USABarbora Koníčková

Barbora KoníčkováSpecialista Radynacestu.czManhattan v pozadí americké vlajky a průvodkyně
Brooklynský most nevynecháte
Central Park jako vždy plný života
Socha svobody v plné kráse
Noční New York z Empire State Building vás dostane…
Independence Hall, nejznámější budova Philadelphie
Památník prvního prezidenta USA, George Washingtona
Slavná budova Kapitolu ve Washingtonu D.C.
Věhlasné Niagarské vodopády
Pohled na měston Boston
Historická budova Harvardské univerzity
Nákupy v New Yorku stylově
V Americe oblíbená nákupní městečka
Bujaré silvestrovské oslavy na newyorském Times Square
NASA
Výborné ústřice na Key Westu

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024