Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Markéta Lauterkrancová

Cestování je mou vášní. Ráda vám doporučím, co v cizině vyzkoušet, navštívit, ochutnat a jak si odvézt nádherné zážitky.

Už jako dítě jsem milovala katalogy cestovních kanceláří. Prohlížela fotky a představovala si, jak si užívám prázdnin na pláži. Nejkrásnější obrázky z katalogů jsem si dávala do krabice a pak je obměňovala na nástěnce v mém dětském pokojíčku.

Nejnádhernější byly ty z exotických zemí. Moje nejoblíbenější byly z Emirátů. Když jsem po mnoha letech Emiráty navštívila, hned jsem věděla, že se sem musím vrátit. Brzy tady budu 8 let. Po pěti letech působení jako delegátka a průvodkyně jsem se rozhodla svoje zkušenosti předávat dál a nastoupila jsem do cestovní kanceláře jako operation manažerka. Po dosažení svého cíle jsem se rozhodla pro kariéru s nemovitostmi, které jsou v Emirátech velmi žádané.

Protože je pro mne cestovní ruch nadále velkou vášní, začala jsem psát články o zemi, kterou mám nejraději. Ráda vám doporučím, co v Emirátech vyzkoušet, navštívit, ochutnat a jak si odvézt nádherné vzpomínky z vaší cesty...

Napište nám. Ozveme se.

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024