Máte rádi párty a večírky? Emiráty postaví ostrov určený jen pro ně!

Markéta Lauterkrancová Markéta Lauterkrancová, Expert Radynacestu.cz Vydáno 22. 1. 2017 • Přečteno 4057x

Do tří let v Emirátech vznikne umělý ostrov určený pouze pro večírky, oslavy a párty. Už žádná alkoholová licence. Tady poteče alkohol proudem.

Vyberte si z našich 14 zájezdů do Spojených arabských emirátůZobrazit zájezdy

Víte, že...

Na jednom ze čtyř ostrovů souostroví Marjan Island se dá pořídit apartmán za velice dostupnou cenu? Jedná se o rezidenční oblast Bab al Bahr na ostrově Breeze Island, kde je skvělá 2 km dlouhá promenáda a dnes už i tři hotely.

První uměle vytvořený ostrov na světě, určený jen k pořádání večírků a párty už brzy otevřeu Spojené arabské emiráty. Jeho návštěvníci si však nebudou muset obstarávat alkoholovou licenci, jak je to povinné pro obyvatele Dubaje. Tady poteče alkohol přímo proudem!

Ostrov pojmenovaný Dream Island, který chce konkurovat španělskému letovisku Ibiza, je součástí souostroví Marjan Island v emirátu Ras al Khaimah. Nachází se jen 40 minut jízdy z dubajského letiště a se svými pěti hotely, dvěma megakluby, čtyřmi plážovými kluby a stovkou restaurací pojme až 20 tisíc návštěvníků.

Ambiciozní projekt, který má být dokončen v roce 2018, si klade za cíl přilíkat do Perského zálivu festivaly a cestovatele z celého světa.

Markéta Lauterkrancová

Markéta LauterkrancováExpert Radynacestu.cz

Cestování je mou vášní. Ráda vám doporučím, co v cizině vyzkoušet, navštívit, ochutnat a jak si odvézt nádherné zážitky.

Spojené arabské emiráty

Objevte město „superlativů“

Vyberte si jeden z našich 14 zájezdů do Spojených arabských emirátů

Zájezdy do Spojených arabských emirátů

Nejbližší volný zájezd odlétá již 16. říjnaURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/sae-partyostrov/Doporučujeme z Emirátů

Nejnovější z EmirátůZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024