Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Martin Adámek

Baví mě hlavně poznávat nová místa a oblasti, kde se pořád něco děje.

Už od dětství jsem velmi rád cestoval, což nebylo vždycky jednoduché. Navštěvoval jsem aspoň země, do kterých se dalo dostat bez větších problémů. Vzhledem ke zkušenostem s hraničními kontrolami stále rád cestuji do zemí, kde je potřeba vízum a kde jsou stále celní prohlídky. Upřednostňuji oblasti, kde „se něco děje“ před klidnými zcela bezproblémovými místy. Individuálně jsem navštívil např. Venezuelu, část ruské Sibiře a část Číny. Baví mě hlavně poznávat nová místa a řešit nestandardní situace. Mám zkušenosti se zkorumpovanými policisty a celníky na Balkáně i s cestováním nočními vlaky na Ukrajině. Osobně jsem viděl i vojenskou přehlídku v běloruském Minsku.

Kromě toho se jako rodák z Pardubic snažím o rozvoj cestovního ruchu v našem kraji. Miluji procházky po historickém centru z doby Pernštejnů i moderní architekturu Josefa Gočára a jeho kolegů. Velmi rád bych ukázal naše krásné město co největšímu počtu zájemců. Nenajdete u nás jen historii, ale vyrábíme Pardubický perník, speciální pivo Porter, máme závodiště, na kterém se jezdí Velká Pardubická, a mnoho dalších zajímavostí.

Těším se na vás a na společné zážitky na místech, kde nás vždy něco překvapí :-)

Napište nám. Ozveme se.

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024