Salon du Chocolat: největší festival čokolády se bude konat v Bruselu

Julie Ginzberg Julie Ginzberg, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 5196x

Řemeslné dílny, ukázky a ochutnávky pro všechny věkové kategorie, a nakonec i čokoládová módní přehlídka. Festival začíná 6. února a potrvá tři dny.

Vyberte si z našich 4 zájezdů do BruseluZobrazit zájezdy

Víte, že…

Belgičané snědí ročně 9,77 kg čokolády na osobu?

Řemeslné dílny, ukázky a ochutnávky, které potěší všechny věkové kategorie, a nakonec i čokoládová módní přehlídka. Belgický festival čokolády „Salon du chocolat“ začíná 6. února a potrvá tři dny.

Jeden z největších festivalů na světě věnovaný čokoládě se odehraje v Pavilónu 1 na výstavišti Expo v belgickém Bruselu. Loni akce přilákala víc než 30 tisíc návštěvníků.

Návštěvníci zde mohou očekávat jak slavnostní, tak edukační aktivity a v neposlední řadě i tradiční přehlídku módních kousků oblečení vyrobeného z čokolády.

Lístky na festival přijdou na 8,50 euro, pro děti pět a pro nejmenší do 3 let je vstupné zdarma. Zakoupit se dají předem na webové stránce Salon de Chocolat, kde lze získat i spoustu detailních informací.

Julie Ginzberg

Julie GinzbergExpert Radynacestu.cz

Belgie (Brusel)

Belgická sestra Paříže

Vyberte si jeden z našich 4 zájezdů do Bruselu

Zájezdy do Bruselu

Nejbližší volný zájezd odlétá již 17. červnaURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/salon-du-chocolat/Doporučujeme z Belgie

Nejnovější z BelgieZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024