Víly, elfové a Santa Claus. Vánoční továrna se vrací do Athén

Julie Ginzberg Julie Ginzberg, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 3985x

Kouzelná vánoční vesnička se nachází uprostřed řeckého hlavního města. O nezapomenutelnou vánoční atmosféru se v ní postarají víly a skřítkové, chybět nebude ani Santa Claus.

Vyberte si z našich 6 zájezdů do AthénZobrazit zájezdy

Tematická vánoční vesnička se nachází uprostřed řeckého hlavního města a s pomocí skřítků, víl a elfů zde zažijete tu pravou a nezapomenutelnou vánoční atmosféru.

Tento rok bude vánoční továrna ještě o něco větší, a tak se v ní najde ještě více místa pro nejrůznější akce, naučné workshopy a nové zážitky. A to vše v centru historických Athén.

Pět hrdinů, kteří vánoční továrnu tradičně obývají, bude jako vždy připraveno uvést návštěvníky do svého příběhu a role v celé vánoční továrně.

Hry, sladkosti, písničky, dárky a výherní ocenění na své hosty čekají v domku Santa Clause, výrobně hraček nebo sladkostí. Chybět nebude ani kolotoč, vláček, ruské kolo nebo ledová bruslící plocha.

Přivítat Vánoce v jedinečné továrně můžete v Athénách v Technopolis od 28. listopadu, ale továrna zde vydrží až do 6. ledna. V provozu bude vždy od 10 do 20 hodin. Detailní informace nebo plánek vánoční továrny najdete na těchto webových stránkách.

Julie Ginzberg

Julie GinzbergExpert Radynacestu.cz

Řecko (Athény)

Poznejte božské Athény

Vyberte si jeden z našich 6 zájezdů do Athén

Zájezdy do Athén

Nejbližší volný zájezd odlétá již 2. listopaduURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/vanocni-tovarna-aten/Doporučujeme z Řecka

Nejnovější z ŘeckaPřihlašte se do Newsletteru a cestujte výhodně!

Katalog 2023