Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy do Barcelony – srovnání a doporučení

Autor: Renata Němcová, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 5. 11. 2020

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Renata Němcová
e-mail: nemcova@radynacestu.cz
přímá linka: +420 775 750 463


Do Barcelony jezdíme od května do listopadu, přičemž programy, které zahrnují koupání v moři, jsou plánované na období letních prázdnin. Všechny zájezdy jsou se stejným základem – poznat hlavní památky a nejznámější místa Barcelony, rozlišují se pak podle toho, zda máte zájem o pohodovější zájezd, zda cestujete s dětmi nebo máte zájem o co nejvíce umění, architektury nebo historie. S výjimkou 5denního zájezdu s fakultativním výletem do Montserratu jsou všechny 4denní.

Zájezdy do Barcelony

To nejlepší z Barcelony + MOŘE

Během tohoto eurovíkendu stihnete poznat autentickou tvář Barcelony, navštívit hlavní, ale i tajná místa katalánské metropole a zároveň si užít středomořskou pohodu pobřeží Costa Dorada. Program zahrnuje notoricky známé památky, jako je Sagrada Familia, Parc Güell či Magickou fontánu. Navíc si můžete dopřát pohodu ve stylu španělského „mañana“ na zlatavé pláži Barceloneta.

Tip Radynacestu: V bezprostřední blízkosti Magické fontány se nachází Pavilion, architektonické dílo od Miese van der Rohe, který je autorem i vily Tugendhat v Brně.

To nejlepší z Barcelony + BAREVNÝ SVĚT ANTONIA GAUDÍHO

Gaudího město a dílo do nejmenších detailů, přesně to slibuje zájezd určený pro milovníky díla Antonia Gaudího, během kterého odhalíte pravou tvář Barcelony. Uvidíte Sagrada Familia, pohlédnete na město z Gaudího kontroverzní stavby La Pedrera, projdete se pitoreskním Parc Güell, zažijete rušnou La Ramblu, navštívíte stadion Camp Nou a mnoho dalšího.

Tip Radynacestu: Při návštěvě trhu La Boqueria můžete nejen objevit a ochutnat kouzlo středomořské kuchyně, ale i nakoupit suvenýry pro rodinu a přátele.

To nejlepší z Barcelony + LA PEDRERA

Oblíbený zájezd, na kterém nejen poznáte pravou tvář Barcelony a prohlédnete si ji z perspektivy Gaudího domu La Pedrera. Navštívíte Parc Güell, projdete se Ramblou a užijete si krásné výhledy na město přímo ze střechy La Pedrera. Navíc si můžete vychutnat i velkolepé představení Magické fontány.

Tip Radynacestu: Máte blíže letiště v Bratislavě? Pak si rezervujte zájezd To nejlepší z Barcelony s odletem ze slovenské metropole s téměř totožným programem.

Barcelona pro rodiče a děti

Zájezd pro ty, kteří cestují s dětmi. Rodiče nebo prarodiče s mladými cestovateli poznají to nejlepší z Barcelony hravou formou. Spolu s ilustrovaným kamarádem Vašíkem uvidí bláznivé Gaudího stavby, navštíví fantastické akvárium či Camp Nou a zažijí jízdu lanovkou. Na tomto zájezdu pro děti dostanou mladí cestovatelé deník, se kterým absolvují všechna dobrodružství.

Tip Radynacestu: Předobjednejte si k zájezdu i výletní plavbu lodí z přístavu Port Vell a dopřejte si nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu.

Barcelona pro rodiče a děti + MOŘE

Podobný zájezd rodičů, kteří cestují s dětmi, s tím rozdílem, že v první den není na programu procházka parkem de la Ciutadella, ale čas je určený k hrátkám na pláži Barceloneta a koupání ve vyhřátém Středozemním moři. Bohatý program dále zahrnuje například návštěvu Sagrada Familia či fantastické představení Magické fontány a mnoho jiného.

Tip Radynacestu: V programu zájezdu je pro malé i velké fotbalové fanoušky zahrnuta i návštěva Camp Nou. Objednejte si své místo předem a my pro vás zajistíme vstupenky!

Zájezdy do Barcelony a okolí

To nejlepší z Barcelony + MONTSERRAT

Pokud vás baví historie a duchovno, rezervujte si tento 5denní zájezd. Vydáte se po stopách Gaudího, zažijete rušnou atmosféru La Rambly a poznáte další úžasné místa Barcelony. Kromě toho navíc můžete absolvovat fakultativní výlet do kláštera vytesaného ve skalním masivu národního parku Muntanya de Montserrat. Ochutnáte zde i víno benediktinských mnichů, které je také jedním z lákadel poutního místa.

Tip Radynacestu: Pokud se rozhodnete pro výlet do Montserratu, můžete tu krom kláštera navštívit i muzeum se šesti různými expozicemi.

To nejlepší z Barcelony + GIRONA + FIGUERES

4denní barcelonský program pro milovníky dějin a umění ozvláštněný o fakultativní výlet do míst Girona a Figueres. Je vhodný pro ty, kteří se zajímají o život a dílo umělce Salvadora Dalího, jenž se narodil ve městě Figueres, kde se nachází i jeho muzeum. Navíc navštívíte krásné město Girona, kterému vládnou čtyři řeky a krásné středověké budovy a památníky.

Tip Radynacestu: Pokud vás baví historické budovy a stavby, na své si přijdete i v barcelonské čtvrti Barri Götic, kde jsme naplánovali procházku v rámci programu.

Zobrazit všechny zájezdy do ŠpanělskaRenata Němcová

Renata NěmcováSpecialista Radynacestu.cz

Na cestách se neřeší… Je to čas jen pro vás.Barcelonský Vítězný oblouk
Nádherný Parc de la Ciutadella v samotném srdci Barcelony
Výhledy z kopce Montjuic vám vyrazí dech
Nejznámější pláž v Barceloně Braceloneta
Gaudího kontroverzní stavba La Pedrera
Užijte si krásnou přírodu a architekturu v Parc Güell od Gaudího
I když nebyla nikdy dostavěna, působí majestátně. Sagrada Familia
Tržnice La Boqueria hýří všemi barvami a chutěmi a vůněmi
Návštěva stadionu Camp Nou a muzea FC Barcelona
Na našich zájezdech poznáte i nezmámé a tajná místa Barcelony

Inspirujte se na našem Instagramu:

Katalog 2022