Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Zájezdy do Barcelony – srovnání a doporučení

Autor: Renata Němcová, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 5. 11. 2020

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Renata Němcová
e-mail: nemcova@radynacestu.cz
přímá linka: +420 775 750 463


Do Barcelony jezdíme v průběhu celého roku, přičemž zájezdy, které zahrnují koupání v moři, jsou plánované na období letních prázdnin. Základ všech programů je vždy stejný – poznat hlavní památky a nejznámější místa Barcelony, liší se pak podle toho, zda máte zájem o pohodovější zájezd, zda cestujete s dětmi nebo jste nadšenci do umění, architektury či historie.

Zájezdy do Barcelony

To nejlepší z Barcelony + MOŘE

Během tohoto eurovíkendu stihnete poznat autentickou tvář Barcelony, navštívit hlavní, ale i tajná místa katalánské metropole a zároveň si užít středomořskou pohodu pobřeží Costa Dorada. Program zahrnuje notoricky známé památky, jako je Sagrada Familia, Parc Güell či Magickou fontánu. Navíc si můžete dopřát pohodu ve stylu španělského „mañana“ na zlatavé pláži Barceloneta.

Tip Radynacestu: V bezprostřední blízkosti Magické fontány se nachází Pavilion, architektonické dílo od Miese van der Rohe, který je autorem i vily Tugendhat v Brně.

To nejlepší z Barcelony + BAREVNÝ SVĚT ANTONIA GAUDÍHO 

Gaudího město a dílo do nejmenších detailů, přesně to slibuje zájezd určený pro milovníky díla Antonia Gaudího, během kterého odhalíte pravou tvář Barcelony. Můžete letět jak z Prahy, tak z Vídně. U obou variant uvidíte chrám Sagrada Familia, pohlédnete na město z Gaudího kontroverzní stavby La Pedrera, projdete se pitoreskním Parc Güell, zažijete rušnou La Ramblu, navštívíte stadion Camp Nou a mnoho dalšího. 

Tip Radynacestu: Při návštěvě trhu La Boqueria můžete nejen objevit a ochutnat kouzlo středomořské kuchyně, ale i nakoupit suvenýry pro rodinu a přátele.

Čtení na podobné témaZájezdy do Španělska – srovnání a doporučeníPřečíst

To nejlepší z Barcelony + LA PEDRERA

Oblíbený zájezd, na kterém nejen poznáte pravou tvář Barcelony a prohlédnete si ji z perspektivy Gaudího domu La Pedrera. Navštívíte Parc Güell, projdete se Ramblou a užijete si krásné výhledy na město přímo ze střechy La Pedrera. Navíc si můžete vychutnat i velkolepé představení Magické fontány.

Tip Radynacestu: Máte blíže letiště v Bratislavě? Pak si rezervujte zájezd To nejlepší z Barcelony s odletem ze slovenské metropole s téměř totožným programem.

To nejlepší z Barcelony + TARRAGONA + MOŘE

Pohodový poznávací zájezd, na kterém nevynecháte nejslavnější místa v Barceloně, hlavním městě Katalánska. Projdeme se po rušné La Rambla, ochutnáme místní dobroty na trhu La Boquería a nebudou chybět ani místa s nezaměnitelným rukopisem slavného Antoni Gaudího – Sagrada Familia a Parc Güell. Navštívíme středověké město Tarragona a jeho pláže se zlatavým pískem, které jsou společně s místními trhy velkým lákadlem. Na závěr je možné podívat se i na slavný fotbalový stadion Camp Nou.

Barcelona pro rodiče a děti

Zájezd pro ty, kteří cestují s dětmi. Rodiče nebo prarodiče s mladými cestovateli poznají to nejlepší z Barcelony hravou formou. Spolu s ilustrovaným kamarádem Vašíkem uvidí bláznivé Gaudího stavby, navštíví fantastické akvárium či Camp Nou a zažijí jízdu lanovkou. Na tomto zájezdu pro děti dostanou mladí cestovatelé deník, se kterým absolvují všechna dobrodružství.

Tip Radynacestu: Předobjednejte si k zájezdu i výletní plavbu lodí z přístavu Port Vell a dopřejte si nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu.

Barcelona pro rodiče a děti

Výjimečný poznávací zájezd, který byl vytvořený pro děti. Prostřednictvím cestovatelského deníku a malého dobrodruha Vašíka se děti zábavnou formou postupně dozvídají nejpoutavější informace o Španělsku a Barceloně. Podíváme se na místa, která nás budou bavit. Projdeme se parkem mezi papoušky, objevíme podmořský tunel a dozvíme se o životě pod mořem. Povíme si, kdo byl Gaudí, a společně se vypravíme obdivovat jeho díla do parku Güell. Užijeme si parádní výhled na moře, a kdo se nebojí, může vyrazit na kratší plavbu lodí.

Na trhu La Boquería ochutnáme ty největší dobroty a vyrazíme také k chrámu Sagrada Familia, který nás překvapí svými veselými barvami. Malí milovníci fotbalu mohou navštívit stadion Camp Nou a nahlédnout do šaten nebo si vyzkoušet, jaké je to stát na tomto světoznámém trávníku. Na závěr nás čeká neuvěřitelná světelná vodní show a samozřejmě poklad. Zájezd je vhodný pro děti od šesti let a koncepci dětských zájezdů odpovídá také výběr průvodce.

Zájezdy do Barcelony a okolí

To nejlepší z Barcelony + MONTSERRAT

Pokud vás baví historie a duchovno, rezervujte si tento zájezd. Vydáte se po stopách Gaudího, zažijete rušnou atmosféru La Rambly a poznáte další úžasné místa Barcelony. Kromě toho navíc můžete absolvovat fakultativní výlet do kláštera vytesaného ve skalním masivu národního parku Muntanya de Montserrat. Ochutnáte zde i víno benediktinských mnichů, které je také jedním z lákadel poutního místa.

To nejlepší z Barcelony + GIRONA + FIGUERES

Zážitky nabitý zájezd pro milovníky dějin a umění ozvláštněný o fakultativní výlet do míst Girona a Figueres. Je vhodný pro ty, kteří se zajímají o život a dílo umělce Salvadora Dalího, jenž se narodil ve městě Figueres, kde se nachází i jeho muzeum. Navíc navštívíte krásné město Girona, kterému vládnou čtyři řeky a krásné středověké budovy a památníky.

Tip Radynacestu: Pokud vás baví historické budovy a stavby, na své si přijdete i v barcelonské čtvrti Barri Götic, kde jsme naplánovali procházku v rámci programu.

Advent v Barceloně

Adventní Barcelona + VÁNOČNÍ HRA SVĚTEL SANT PAU

Naše novinka mezi zájezdy vám představí metropoli Katalánska v nebývalém hávu světel a ve slavnostní předvánoční atmosféře. O návštěvu nejdůležitějších památek nepřijdeme, bude naopak obohacena o adventní trhy v Gotické čtvrti či v parku u Sagrady Familia. Můžeme ochutnat typické španělské vánoční dobroty, prohlédnout si vystavené betlémy, včetně jednoho plovoucího v přístavu, a užít si jízdu na ruském kole. Vánoční výzdoba města vynikne nejvíce po setmění, kdy se rozsvítí tisíce ozdob v ulicích a kdy probíhá světelná show v parku modernistické nemocnice Sant Pau.

Zobrazit všechny zájezdy do ŠpanělskaRenata Němcová

Renata NěmcováSpecialista Radynacestu.cz

Na cestách se neřeší… Je to čas jen pro vás.Barcelonský Vítězný oblouk
Nádherný Parc de la Ciutadella v samotném srdci Barcelony
Výhledy z kopce Montjuic vám vyrazí dech
Nejznámější pláž v Barceloně Braceloneta
Gaudího kontroverzní stavba La Pedrera
Užijte si krásnou přírodu a architekturu v Parc Güell od Gaudího
I když nebyla nikdy dostavěna, působí majestátně. Sagrada Familia
Tržnice La Boqueria hýří všemi barvami a chutěmi a vůněmi
Návštěva stadionu Camp Nou a muzea FC Barcelona
Montserrat
Girona
Barcelona
Barcelona

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024