Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Zájezdy na Kanárské ostrovy - srovnání a doporučení

Autor: Karolína Petrová, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 21. 3. 2024

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Karolína Petrová
e-mail: petrova@radynacestu.cz
přímá linka: +420 596 111 602


Osm kapek v moři, osm malých ostrovů, osm kousků ráje. To jsou Kanárské ostrovy, místo, kde je z celé Evropy nejvíce slunečních dní v roce. Vychutnejte si magické západy slunce, opuštěné pláže, horské stezky i malebná městečka, kde čas plyne jinak a životní tempo je stále takové, jako bylo před sto lety.

Čtení na podobné témaZájezdy do Španělska – srovnání a doporučeníPřečíst

To nejlepší z Tenerife + LA GOMERA (letecky z Prahy)

Na tomto zájezdu vám ukážeme to nejzajímavější z ostrova Tenerife a jako třešničku na dortu přidáme La Gomeru. Dominantou ostrova Tenerife je sopka Teide, kam se za příznivého počasí vypravíme lanovkou. Nevynecháme ani další symboly ostrova, tzv. dračí stromy, užijeme si některý ze zajímavých treků do vnitrozemí a poznáme tak jedinečnou přírodu ostrova. Čekají nás města Orotava, Santa Cruz, San Cristobal de la Laguna i Puerto de la Cruz. Zážitkem bude i výlet na sousední ostrov La Gomera, kde mají své unikum, pískací jazyk, kterým se domlouvají po generace.

To nejlepší z Lanzarote + FUERTEVENTURA + OHŇOVÉ HORY TIMANFAYA (letecky z Prahy)

Novinkou mezi zájezdy na Kanáry je zájezd na ostrovy ve východní části souostroví. Během osmi dnů stihneme dokonce hned tři – Lanzarote, větrnou Fuerteventuru i malý ostrůvek La Graciosa. Na Lanzarote na nás čekají jedinečná díla místního rodáka Césara Manriqueho, přírodní úkaz – tzv. Ohňové hory v národním parku Timanfaya, jedinečná místní vína i výrobky z kozího mléka. Zážitkem budou jistě i slavné trhy v Teguise nebo plavba katamaránem.

Čtení na podobné témaZájezdy do Barcelony – srovnání a doporučeníPřečíst

To nejlepší z ostrova Gran Canaria + DUNY V MASPALOMAS + MOŘE (letecky z Prahy)

Fantastický zájezd, který nás zavede na slunné Kanárské ostrovy. Poznání je v tomto případě příjemně vyváženo odpočinkem a lenošením na krásných plážích. Je jen na vás, zda si vyberete odpočinek u moře, anebo společně s průvodkyní vyrazíte poznávat tento krásný kus země. Kromě nezapomenutelných vyhlídek a panoramat nás překvapí výtečná gastronomie a zdejší jedinečné mandlové cukrovinky.

Podnikneme dobrodružnou výpravu do největšího sopečného kráteru a ohromí nás písečné duny v Maspalomas. Prozkoumáme hlavní město Las Palmas a komplex více než 300 jeskyní Cenobio de Valerón. Výbornou kávu si vychutnáme v uličkách městečka Teror, kde najdeme opravdu malebná zákoutí. Na své si přijdou i milovníci koupání v průzračném moři, o které nebude nouze.

Zobrazit všechny zájezdy na Kanárské ostrovyKarolína Petrová

Karolína PetrováSpecialista Radynacestu.cz

Snažím se se při svých cestách držet francouzské filosofie ‚savoir vivre‘, neboli umění žít.Panoramatu na Tenerife vévodí sopka Teide.
Víno se na Kanárských ostrovech pěstuje netradičně, na sopečné půdě.
I Arrecife, hlavní město ostrova, má návštěvníkům co nabídnout.
Exotické i tradiční ovoce na trzích v Las Palmas
Relax na pláži Playa de las Canteras
Duny v Maspalomas
Gran Canaria

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024