Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy na Kanárské ostrovy - srovnání a doporučení

Autor: Karolína Petrová, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 19. 7. 2022

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Karolína Petrová
e-mail: petrova@radynacestu.cz
přímá linka: +420 596 111 602


Osm kapek v moři, osm malých ostrovů, osm kousků ráje. To jsou Kanárské ostrovy, místo, kde je z celé Evropy nejvíce slunečních dní v roce. Vychutnejte si magické západy slunce, opuštěné pláže, horské stezky i malebná městečka, kde čas plyne jinak a životní tempo je stále takové, jako bylo před sto lety.

To nejlepší z Tenerife + LA GOMERA

Na tomto zájezdu vám ukážeme to nejzajímavější z ostrova Tenerife a jako třešničku na dortu přidáme La Gomeru. Dominantou ostrova Tenerife je sopka Teide, kam se za příznivého počasí vypravíme lanovkou. Nevynecháme ani další symboly ostrova, tzv. dračí stromy, užijeme si některý ze zajímavých treků do vnitrozemí a poznáme tak jedinečnou přírodu ostrova. Čekají nás města Orotava, Santa Cruz, San Cristobal de la Laguna i Puerto de la Cruz. Zážitkem bude i výlet na sousední ostrov La Gomera, kde mají své unikum, pískací jazyk, kterým se domlouvají po generace.

To nejlepší z Lanzarote + FUERTEVENTURA + OHŇOVÉ HORY TIMANFAYA

Novinkou mezi zájezdy na Kanáry je zájezd na ostrovy ve východní části souostroví. Během osmi dnů stihneme dokonce hned tři – Lanzarote, větrnou Fuerteventuru i malý ostrůvek La Graciosa. Na Lanzarote na nás čekají jedinečná díla místního rodáka Césara Manriqueho, přírodní úkaz – tzv. Ohňové hory v národním parku Timanfaya, jedinečná místní vína i výrobky z kozího mléka. Zážitkem budou jistě i slavné trhy v Teguise nebo plavba katamaránem.

Zobrazit všechny zájezdy na Kanárské ostrovyKarolína Petrová

Karolína PetrováSpecialista Radynacestu.cz

Francii miluji a snažím se, aby z ní cestovatelé poznali to pravé a jedinečné ‚savoir vivre – umění žít‘.Panoramatu na Tenerife vévodí sopka Teide.
Víno se na Kanárských ostrovech pěstuje netradičně, na sopečné půdě.
I Arrecife, hlavní město ostrova, má návštěvníkům co nabídnout.
Katalog 2023