Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po – Čt: 8:30 – 17:00, Pá: 8:30 – 16:00

Zájezdy do Německa – srovnání a doporučení

Autor: Karolína Petrová, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 10. 4. 2024

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Karolína Petrová
e-mail: petrova@radynacestu.cz
přímá linka: +420 596 111 602


Naše sousední země opředena bohatou historií nabízí nejen díky své velikosti spoustu míst k návštěvě. Užasnete nad historickými stavbami a zámky, ale i rozmanitou přírodou v podobě řek, údolí a vodopádů. Každý kout této země nabízí zcela jiný zážitek, a to nejen gastronomický. V naší nabídce máme autobusové zájezdy s odjezdy z Ostravy, Olomouce, Brna, Prahy a Plzně s termíny od jara do podzimu. Můžete si vybrat zájezdy pouze do Německa, ale i ty spojené s návštěvou okolních zemí, Rakouska a Polska. 

To nejlepší z Berlína + JEZERA VE WANNSEE + POSTUPIM (autobusem)

Zájezd nejen pro milovníky historie, během kterého nás čeká Berlín a jeho slavná zákoutí zblízka. Z Brna se vypravíme autobusem přes Olomouc a Ostravu. Podnikneme návštěvu Televizní věže, jež dominuje Berlínu, kde si ve skoro 400 metrech nad zemí můžeme dát jedno z německých piv a kochat se výhledem. Čeká nás berlínská čtvrť Wannsee nacházející se v oblasti velkých jezer, kde si odpočineme na jedné z nejdelších evropských pláží a dozvíme se zajímavé informace o historických událostech během studené války. Poslední den pak celý věnujeme prozkoumání nedalekého městečka Postupim, které se proslavilo Postupimskou konferencí. Zájezd pořádáme v červnu, kdy vás v této oblasti čeká příjemné letní počasí.

To nejlepší z Bavorska + ZÁMEK NEUSCHWANSTEIN (autobusem z Ostravy)

Tento doslova kouzelný autobusový zájezd s nástupními místy v Ostravě, Olomouci, Brně, Praze a Plzni vám nabídne nejen návštěvu pohádkového zámku Neuschwanstein, ale i plavbu lodí k zámku Herrenchiemsee a návštěvu Mnichova a Řezna. V rámci zájezdu můžete ochutnat typické bavorské pokrmy a pivo v jedné z mnoha místních hospůdek a také sýr v obci Ettal. Zájezd se koná v červenci kvůli krásným výhledům z komnat zámků a příjemným teplotám nejen pro plavbu lodí. 

To nejlepší ze severního Německa + PLAVBA HAMBURKEM + LÁZNĚ U BALTU

Láká vás spíše sever, hanzovní domy, skandinávská pohoda a břehy Baltu? Vydejte se s námi poznávat přístavní města severního Německa. Nevynecháme malebný zámek Schwerin, mezinárodní atmosféru městečka Postupim, prohlídku zámku Cecilienhof, kde se konala slavná Postupimská konference, a samozřejmě ani Hamburk, perlu severu.

Německo s návštěvou dalších zemí Evropy

To nejlepší ze Salzburgu + ORLÍ HNÍZDO + KÖNIGSSEE (autobusem z Ostravy)

Tři dny na pomezí Rakouska a Německa jsou dostupné všem našim cestovatelům, neboť vypravujeme dva autobusy z Ostravy a dva z Prahy. Zájezd pořádáme vždy v období od června do srpna, kdy je Orlí hnízdo přístupné návštěvníkům. Půvabný Salzburg střídají překrásná panoramata a výhled z Orlího hnízda, zážitkem je i plavba po jezeře Königssee, která nás vezme k jezeru Obersee a největším vodopádům v Německu.

To nejlepší ze Štětína + RUJÁNA + OKOLÍ (autobusem z Ostravy)

Autobusový zájezd do Pomořan nabízí poznání polské i německé části oblasti. Navštívíme polský Štětín a jeho dominanty, projdeme se po promenádě hvězd na ostrově Wolin a podíváme se do přístavního města Svinoústí. Důležitou zastávkou je německý Stralsund, vůbec nejkrásnější město celého Baltu. Neméně lákavý je také ostrov Rujána s jeho kouzelnou přírodou. Pro mnoho z nás bude překvapivým bodem zájezdu městečko Prora – nikdy nedokončené nacistické letovisko. S Německem se rozloučíme křídovými útesy v národním parku Jasmund a na zpáteční cestě se ještě zastavíme v polské Vratislavi. Na tento zájezd vyrážíme na přelomu června a července, kdy v lázeňských městech u Baltu panuje ta správná prázdninová atmosféra.

Švýcarsko-německo-francouzské trojmezí + VADUZ + BODAMSKÉ JEZERO (autobusem z Ostravy)

Novinkou mezi autobusovými zájezdy je putování po švýcarsko-německo-francouzském pomezí. Na žádné jiné z našich cest během pár dní nezvládnete hned čtyři země. Čeká nás kouzelné Lichtenštejnsko, švýcarský Curych a Ementál, malebné francouzské Alsasko plné překrásných hrázděných domů, Husova Kostnice i majestátní německé katedrály.

Zobrazit všechny zájezdy do NěmeckaKarolína Petrová

Karolína PetrováSpecialista Radynacestu.cz

Snažím se se při svých cestách držet francouzské filosofie ‚savoir vivre‘, neboli umění žít.Romantické a okouzlující dolí Loreley
Město Trier je označováno za nejstarší v Německu
Königssee je nejčistší jezero v Německu
Hohenschwangau je položené v malebné přírodě
Olympiapark v Mnichově pro letní olympijské hry v roce 1972
Postupim se zapsalo do dějin Postupimskou konferencí
Nejrozmanitější ostrov Rujána v Baltském moři
Brutalistický a megalomanský projekt Adolfa Hitlera v Proře
Stralsund
Bodamské jezero

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024