Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy do Německa – srovnání a doporučení

Autor: Karolína Petrová, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 2. 12. 2020

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Karolína Petrová
e-mail: petrova@radynacestu.cz
přímá linka: +420 596 111 602


Naše sousední země opředena bohatou historií nabízí nejen díky své velikosti spoustu míst k návštěvě. Užasnete nad historickými stavbami a zámky, ale i rozmanitou přírodou v podobě řek, údolí a vodopádů. Každý kout této země nabízí zcela jiný zážitek, a to nejen gastronomický. V naší nabídce máme autobusové zájezdy s odjezdy z Ostravy, Olomouce, Brna, Prahy a Plzně s termíny od jara do podzimu. Můžete si vybrat zájezdy pouze do Německa, ale i ty spojené s návštěvou okolních zemí, Rakouska a Polska. 

To nejlepší z Berlína + POSTUPIM (autobusem z Ostravy)

Třídenní zájezd nejen pro milovníky historie. Prozkoumáme Berlín a jeho slavná zákoutí zblízka. Zájezd se vypravuje autobusem s nástupem v Ostravě, Olomouci, Brně a v Praze. Podnikneme návštěvu Televizní věže, jež dominuje Berlínu, kde si ve skoro 400 metrech nad zemí můžete dát jedno z německých piv a kochat se výhledem nejen na Berlín. Poslední den celý věnujeme prozkoumání nedalekého městečka Postupim, které se proslavilo díky Postupimské konferenci. Zájezd pořádáme dvakrát do roka, na jaře a na podzim, z důvodu menšího počtu turistů v těchto obdobích.

To nejlepší z Bavorska + ZÁMEK NEUSCHWANSTEIN (autobusem z Ostravy)

Tento pětidenní autobusový zájezd s nástupními místy v Ostravě, Olomouci, Brně, Praze, ale i v Plzni vám nabídne nejen návštěvu pohádkového zámku Neuschwanstein, ale i plavbu lodí k zámku Herrenchiemsee a návštěvu Mnichova a Řezna. V rámci zájezdu můžete ochutnat typické bavorské pokrmy a pivo v jedné z mnoha místních hospůdek a také sýr v obci Ettal. Zájezd se koná v červenci kvůli krásným výhledům z komnat zámků a příjemným teplotám nejen pro plavbu lodí. 

Západní Německo + PLAVBA ÚDOLÍM RÝNA + OCHUTNÁVKA VÍN (autobusem z Ostravy) 

Nejdelší ze zájezdů do Německa, kde během celých pěti dní programu (7 dní i s dopravou) budete mít možnost ochutnat místní víno, plout po řece Rýn a užít si jízdu lanovkou nad soutokem řeky Mosely a Rýna. Ubytování je strategicky umístěno v okolí města Koblenz po celý zájezd, není tak nutný každodenní přesun. Letní termín přímo svádí k procházkám nejen po údolí řeky Loreley, jež patří k nejromantičtějším v Německu. Kromě velkých měst se na zájezdu podíváme i do malých vesniček a na závodní okruh Nürburgring. Doporučujeme všem, kteří chtějí poznat opravdu velký kus naší sousední země.

To nejlepší ze severního Německa + PLAVBA HAMBURKEM + LÁZNĚ U BALTU

Láká vás spíše sever, hanzovní domy, skandinávská pohoda a břehy Baltu? Vydejte se s námi poznávat přístavní města severního Německa. Nevynecháme malebný zámek Schwerin, mezinárodní atmosféru městečka Postupim, prohlídku zámku Cecilienhof, kde se konala slavná Postupimská konference, a samozřejmě ani Hamburk, perlu severu.

Německo s návštěvou dalších zemí Evropy

To nejlepší ze Salzburgu + ORLÍ HNÍZDO + KÖNIGSSEE (autobusem z Ostravy)

Tři dny na pomezí Rakouska a Německa jsou dostupné všem našim cestovatelům, neboť vypravujeme dva autobusy z Ostravy a dva z Prahy. Zájezd pořádáme vždy v období od června do srpna, kdy je Orlí hnízdo přístupné návštěvníkům. Půvabný Salzburg střídají překrásná panoramata a výhled z Orlího hnízda, zážitkem je i plavba po jezeře Königssee, která nás vezme k jezeru Obersee a největším vodopádům v Německu.

To nejlepší z Drážďan + GÖRLITZ + WROCLAW (autobusem z Ostravy)

Pokud už jste v Krakově byli několikrát a láká vás spíše Wroclaw a jiná místa na pomezí Polska a Německa, vyražte s námi v dubnu na zájezd To nejlepší z Drážďan + Görlitz + Wroclaw. Na žádném jiném zájezdu nebudete mít Polsko a Německo přesně na půl. Čekají nás barokní skvosty na obou stranách hranice, ale i oblíbená filmová lokace historického jádra města Görlitz.

To nejlepší ze Štětína + RUJÁNA + OKOLÍ (autobusem z Ostravy)

Druhým ze čtyřdenních autobusových zájezdů je výlet do Pomořan. Podíváme se kromě Štětína, Svinoústí a lázeňského města Miedzyzdroje také do Německa. Čeká nás město Stralsund, kouzelná příroda na Rujáně, a především megalomanský nacistický projekt v Proře. Tento zájezd se nám nejlépe osvědčil v červenci, kdy v lázeňských městech u Baltu panuje ta správná prázdninová atmosféra.

Švýcarsko-německo-francouzské trojmezí + VADUZ + BODAMSKÉ JEZERO

Novinkou mezi autobusovými zájezdy je putování po švýcarsko-německo-francouzském pomezí. Na žádné jiné z našich cest během pár dní nezvládnete hned čtyři země. Čeká nás kouzelné Lichtenštejnsko, švýcarský Curych a Ementál, malebné francouzské Alsasko plné překrásných hrázděných domů, Husova Kostnice i majestátní německé katedrály.

Zobrazit všechny zájezdy do NěmeckaKarolína Petrová

Karolína PetrováSpecialista Radynacestu.cz

Francii miluji a snažím se, aby z ní cestovatelé poznali to pravé a jedinečné ‚savoir vivre – umění žít‘.Romantické a okouzlující dolí Loreley
Město Trier je označováno za nejstarší v Německu
Königssee je nejčistší jezero v Německu
Hohenschwangau je položené v malebné přírodě
Olympiapark v Mnichově pro letní olympijské hry v roce 1972
Postupim se zapsalo do dějin Postupimskou konferencí
Malebné Drážďany leží na březích Labe
Nejrozmanitější ostrov Rujána v Baltském moři
Brutalistický a megalomanský projekt Adolfa Hitlera v Proře

Inspirujte se na našem Instagramu:

Katalog 2022