TOP zážitky

Na každý týden jedna inspirace

Mějte Marseille v oku z nekrásnější baziliky ve městě

Chrám v Marseille

Nejkrásnější výhled na Marseille je z dominanty města Notre Dame de la Garde (baziliky Panny Marie Strážné), která se tyčí na kopci nad městem. Na vrcholku si užijete krásných pohledů na modrou hladinu Středozemního moře, Frioulských ostrovů včetně legendárního ostrova hraběte Monte Christa d'If, starého přístavu, historické čtvrti Panier a uliček města.

Poznejte příběh muže se železnou maskou na Lérinských ostrovech

Lérinské ostrovy

Nenechte si ujít lodní výlet z města Cannes na Lérinské ostrovy. Na ostrově svaté Markéty navštivte pevnost s celou, ve které byl vězněn tajemný muž se železnou maskou. Vyzkoušejte místní likér La Lérina, který se skládá ze směsi více jak 40 bylin, a vyhlášené víno, které připravují mniši na ostrově svatého Honorata.

Vychutnejte si Bordeaux z paluby lodi na Garroně

Plavba lodí po řece Garroně

Město Bordeaux poznáte nejlépe z paluby výletní lodi. Během plavby po řece Garonně si můžete pochutnat na francouzské kuchyni, vyzkoušet místní víno a užít si výhled na historické centrum města.

Poznejte vyloďovací pláže v Normandii na vlastní oči

Muzeum vylodění

Poznejte na vlastní oči místo, kde se odehrála největší námořní invaze světa a připomeňte si místo, kde zemřelo na tisíce spojeneckých vojáků. Nezapomeňte navštívit muzeum Arromanches, ve kterém uvidíte tanky, figuríny vojáků v uniformách, dobové fotografie, válečná letadla či zbraně.

Zažijte piknik na útesech v Étretatu

Piknik na útesech

Při návštěvě Étretatu nezapomeňte navštívit kozí farmu, nakoupit vynikající domácí sýry a udělat si piknik na pláži s výhledem na útes připomínající chobot slona.

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024