TOP zážitky

Na každý týden jedna inspirace

Poznejte malebné okolí Lago di Garda z paluby lodi

Lago di Garda

Příjemným způsobem a zážitkem zároveň, jak poznat největší a nejznámější jezero Itálie Lago di Garda i s okolím, je z paluby výletní lodi! Uvidíte historické městečko Sirmione, unikátní vodní hrad Castello Scaligero, nádhernou neogotickou stavbu Villa Borghese, pláže, ostrůvky, hory i ruiny nejvýznamnější římské vily severní Itálie Grotte di Cattulo (Catulovy jeskyně).

Vydejte se vstříc skalním útesům na Sicílii

Scala dei Turchi

Při návštěvě Sicílie nevynechejte možnost projít se po zvláštním přírodním unikátu, bílému skalnímu útesu Scala dei Turchi (Schodiště Turků), připomínajícím polární oblast Antarktidy. Odměnou bude koupání v křišťálově modrém moři na některé z písčitých pláží poblíž útesu.

Poznejte Itálii jako malovanou v Cinque Terre

Cinque Terre

Objevte jeden z nejmalebnějších a nejkrásnějších koutů Itálie v podobě pěti vesniček s typickými barevnými domky postavených terasovitě na skalách u Ligurského moře! Díky své poloze, původní dochované architektuře, plážím, moři, olivovým hájům, vinicím a skaliskům je Cinque Terre pravým rájem nejen pro romantické duše.

Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024