Zájezdy pro cestovatele
Tisknout zájezd  

To nejlepší z Miami + NP EVERGLADES + NASA + KARIBSKÉ KOUPÁNÍ NA BAHAMÁCH

letecky z Prahy

Magdaléna Jurczygová

Magdaléna Jurczygová průvodkyně

Zážitky z cest jsou k nezaplacení, ty vám nikdo nevezme.

10 dní / 8 nocí24. 1. – 2. 2. 2022

Jediný termín v tomto roce

79 990/os.

Teď zaplatíte jen 25% z ceny a doplatek do 24. 12..

Co máte v ceně?


Letecky

Z Prahy

Ubytování

3* a 5* hotely

Stravování

Snídaně

Skupina

Do 16 osob

Průvodkyně

Po celý zájezd

Pobyt na Bahamách v luxusním 5* hotelu Hilton

To nejlepší z Miami + NP EVERGLADES + NASA + KARIBSKÉ KOUPÁNÍ NA BAHAMÁCH

Florida… Výzva pro pravé cestovatele a zážitky, na které se nezapomíná. Vykoupete se v průzračném moři na plážích v Miami, projedete se po Overseas Highway až k nejjižnějšímu bodu USA Key West, navštívíte NP Everglades či Kennedyho vesmírné centrum a užijete si ostrovní atmosféru Baham. Připravte se na pravou exotiku, objevte s námi magické Miami a zrelaxujte na Bahamách!

Na co se můžete těšit

 • Nádherné písečné pláže na Bahamách
 • Koupání na slavné pláži Miami beach
 • NP Everglades s jedinečnou faunou a flórou
 • Kouzelný svět filmu v Universal Studios
 • Kennedyho vesmírné centrum

To nejlepší z Miami + NP EVERGLADES + NASA + KARIBSKÉ KOUPÁNÍ NA BAHAMÁCH

24. 1. – 2. 2. 2022

79 990 Kč/os.

Rezervace

Co vše zažijete: den po dni

1.DEN

Pondělí 24. ledna: Odlet z Prahy do Miami, následný transfer na hotel a ubytování (šestihodinový časový posun).

2.DEN
Naši cestovatelé s průvodkyní Magdou na Bayside marketu

Úterý 25. ledna: Dnes se pustíme do objevování Miami. Projdeme se mimo jiné čtvrtí Coral Gables, nemineme hotel Biltmore a vychutnáme si jedno z nejkrásnějších muzeí Floridy. Odpoledne bude prostor i pro nákupy a individuální volno.

Prohlídku města Miami zahájíme ve čtvrti Coconut Grove ve státním parku The Barnacle Historic State Parc. V této malé oáze uprostřed velkoměsta uvidíte původní vegetaci a nejstarší dům, který se nachází na svém původním místě a který byl vybudován v 19. století. Poté budeme pokračovat procházkou ve známé čtvrti Coral Gables, vybudované v roce 1920 architektem Georgem Merrickem, který se inspiroval španělsko-italskou architekturou, typickou pru tuto oblast.

Projdeme se kolem hotelu Biltmore (byli zde ubytováni Al Capone či Judy Garlandová), Congregational Church (první kostel v této čtvrti vybudovaný ve stylu španělského baroka), Venetian Pool (jedná se o jeden z nejkrásnějších plaveckých bazénů na světě), domu architekta George Merricka, budovy radnice v Coral Gables až k Miracle Mile, nákupní ulici plné originálních obchůdků a restaurací. Nijak nás nepřekvapí množství golfových hřišť, kterých je na Floridě požehnaně. V závislosti na čase můžeme zvážit svezení známým Miami Trolley, který jezdí zadarmo po proslulých čtvrtích.

Po odpočinku se přesuneme do jednoho z nejkrásnějších muzeí celé Floridy, Vizcaya Museum and Gardens. Tato floridská rezidence byla vybudována v roce 1916 pro milionáře Jamese Deeringa, který si přál, aby sídlo vypadalo, jako by bylo obýváno po mnoho generací. Po jeho smrti bylo přeměněno v úchvatné muzeum, ve kterém se snoubí architektura od renesance až po neoklasicismus.

Individuální volno k nákupům na Bayside market, procházka kolem Freedom Tower (Věž svobody), American Airlines Arena (domov basketbalového mužstva Miami Heat).

Po procházce kolem pobřeží se vrátíme na hotel.

3.DEN
Ještě vstupenky a naši cestovatelé vyrážejí na prohlídku domu Ernesta Hemingwaye

Středa 26. ledna: Celodenní fakultativní výlet do nejjižnějšího bodu USA, do Key Westu. Čeká nás jízda po Overseas Highway a úžasné městečko s mexickou atmosférou. Projdete se po slavné Duval Street, prohlédnete si Hemingwayův dům a ochutnáte i zdejší skvělé koktejly.

V brzkých ranních hodinách se se zájemci vydáme na dobrodružnou cestu po silnici Overseas Highway až do nejjižnějšího bodu USA Key West, které dělí od kubánské Havany 130 kilometrů vodní plochy. Toto městečko s nádechem Karibiku, ve kterém panuje mexická atmosféra, je perlou Floridských ostrovů.

Podíváme se k nejjižnějšímu cípu USA, tzv. Southernmost Point, tříbarevnému sloupu, který vyvolává pocit, že Kuba je tak blízko. Projdeme se po slavné Duval Street, která spojuje Atlantský oceán s Mexickým zálivem. Tato ulice plná muzeí, starých domů, restaurací a obchůdků je skutečnou klenotnicí Key Westu.

Naštívíme dům spisovatele Ernesta Hemingwaye, který zde napsal slavný román Komu zvoní hrana. Hned naproti se nachází Lighthouse Museum, muzeum majáku, vybudované v roce 1848. Před odjezdem zpět bude čas na toulání se místními uličkami a ochutnání skvělé kuchyně či koktejlů. Návrat do Miami v pozdních hodinách.

Alternativou pro tento den je individuální program v Miami.

4.DEN
Průvodkyně Magda vypráví našim cestovatelům zajímavosti o Ancient Spanish Monastery

Čtvrtek 27. ledna: Navštívíme klášter The Ancient Spanish Monastery, který byl původně postaven ve Španělsku. Po prohlídce si užijeme relax na proslulé pláži Miami Beach.

Vydáme se k jednomu z nejstarších klášterních komplexů USA, čeká nás společná návštěva The Ancient Spanish Monastery. Jedná se o starý klášter, který byl dovezen ze Španělska.

Poté se přesuneme do vyhlášené oblasti Miami Beach. Slavné pláže zde lemují domy ve stylu Art Deco, které se nachází především na proslulé ulici Ocean Drive. Kromě stylových barevných domků jsou ulice plné barů, hudby a koktejlů. Barů je zde dohromady přes 800 a autentická rytmická hudba vás určitě nenechá chladnými, ať už bar navštívíte za bílého dne či večer.

Během tohoto dne se kromě odpočinku na plážích Miami Beach či v baru můžete věnovat i nákupům na známé Lincoln Road Mall.

Návrat na hotel v Miami.

5.DEN
Naši cestovatelé s průvodkyní Magdou na naučné stezce národním parkem Everglades

Pátek 28. ledna: Připravte se na jedinečný výlet do NP Everglades (UNESCO). Budeme sledovat aligátory v jejich přirozeném prostředí, zastavíme se na atraktivních vyhlídkách a pokud nám čas dovolí, dopřejeme si i vyjížďku lodí do míst, kam se pěší nedostanou.

Celodenní výlet do NP Everglades, který se nachází v jižní části Floridy. Od roku 1979 je park zapsán mezi památky UNESCO. Je známý pro svou specifickou flóru a faunu a mokřiny plné aligátorů, které můžeme sledovat v jejich přirozeném prostředí.

Do parku vstoupíme hlavní bránou a po cestě budeme zastavovat na těch nejznámějších vyhlídkách a stezkách. Za zmínku stojí i řeka Pahayokee („řeka trávy“), která je hluboká jen několik centimentrů, ale v některých místech šířka přesahuje desítky kilometrů (až 80 kilometrů). V závislosti na čase možnost vyjížďky lodí (cca 1,5 hodiny) do míst těžko přístupných. 

Návrat na hotel v Miami ve večerních hodinách.

6.DEN
Půvabný bahamský ostrov Bimini

Sobota 29. ledna: Užijeme si odpočinek pod karibským sluncem. Poplujeme lodí na ostrov Bimini, nejzápadnější ostrov Bahamského souostroví, kde si vychutnáme odpočinek na písečných plážích, šnorchlování, exotické speciality a úchvatnou ostrovní atmosféru.

Po snídani se přesuneme do přístavu Fort Lauderdale a společně poplujeme na slavné Bahamské ostrovy. Cíl naší cesty se nachází jižně od Miami – ostrov Bimini. Jedná se nejzápadnější ostrov státu Bahamy a stará legenda praví, že se zde údajně nacházely prameny věčného mládí. Během dvouhodinové plavby bude možné si na palubě zakoupit drobné občerstvení.

Po připlutí na ostrov Bimini se vydáme do do resortu hotelu Hilton, kde budeme moci relaxovat na přilehlé pláži. Kdo bude chtít, může se vydat prozkoumat okolí ostrova, objevit kouzla nádherných písečných pláží, šnorchlovat nebo ochutnat místní exotické speciality. Tento den bude věnován především odpočinku pod karibským sluncem.

Ubytování a nocleh na hotelu v Bimini.

7.DEN
Průzračné moře u bahamského ostrova Bimini

Neděle 30. ledna: I dnes si budeme vychutnávat karibskou pohodu ostrova Bimini. Slunění, relax, vodní radovánky, objevování ostrovních krás… Odpoledne se s Bahamami rozloučíme a vydáme se na cestu do Orlanda.

Dnešní den bude opět patřit zážitkům pod karibským sluncem. Opět budeme moci relaxovat na přilehlé pláži. Zájemci se mohou vydat prozkoumat okolí ostrova, objevit kouzla nádherných písečných pláží, šnorchlovat nebo ochutnat místní exotické speciality. 

V odpoledních hodinách se vydáme na palubu naší lodi a vyplujeme zpět do přístavu, odkud se autobusem dopravíme do hotelu v Orlandu.

Příjezd na hotel v nočních hodinách.

8.DEN
V Universal Studios v Orlandu si naši cestovatelé užijí i vodní atrakce

Pondělí 31. ledna: Den plný zábavy pro malé i velké cestovatele. Navštívíme proslulá studia Universal v Orlandu. Těšte se filmový svět E. T. mimozemšťana, Mumie a hlavně kouzelnického učně Harryho Pottera. Na své si přijdou i milovníci adrenalinu.

Zájemce čeká jedinečná celodenní návštěva Universal Studios v Orlandu. Tato populární studia se dělí na dva tematické parky, které se pyšní špičkovými atrakcemi s filmovou tématikou.

Zcela se ponoříme do nejznámějších filmů jako „Mumie“ nebo „E.T.“. Největší a bezesporu nejlepší atrakcí je vyhlášený kouzelnický svět Harryho Pottera s Bradavickým hradem v životní velikosti, Příčnou ulicí a Prasinkami. Toto prostředí vás vtáhne natolik, že nebudete ani věřit, že je vše fikce.

V parku se dále nachází několik horských drah pro milovníky adrenalinu, takže je rozhodně velkým zážitkem nejen pro děti, ale i pro dospělé.

Návrat na hotel v pozdních odpoledních hodinách s průvodcem.

Kdo nebude mít zájem o celodenní filmové zážitky v Universal Studios, může vyrazit na nákupy nebo využít volný den individuálně podle svých představ. 

9.DEN
Naši cestovatelé v Kennedyho vesmírném centru

Úterý 1. února: Na závěr našeho pobytu na Floridě se vydáme na mys Canaveral a navštívíme Kennedyho vesmírné centrum, které je sídlem NASA. Prohlédneme si raketoplány a dozvíme se zajímavosti ze zákulisí. Odpoledne odlet zpět do ČR.

Se zájemci se vypravíme na celodenní fakultativní výlet na mys Canaveral, na kterém se nachází Kennedyho vesmírné centrum.

Na vlastní oči zhlédnete místo, ze kterého startoval v roce 1969 kosmický let Apollo 11, jehož členové posádky stanuli jako první lidé na povrchu Měsíce. Centrum je domovem NASA (Národní úřad pro letectví a kosmonautiku). Budete mít možnost podívat se na rakety, film o kosmu v IMAX kině, či vystavený raketoplán Atlantis.

Ti, kteří se nezúčastní výletu, mohou individuální volno využít k nákupům a dalšímu prozkoumávání Orlanda.

Odpoledne přesun na letiště, odlet z Orlanda.

10.DEN

Středa 2. února: Přílet do Prahy.Tento zájezd připravuji.Máte dotaz? Tento zájezd připravuji.Zájezd připravuji   Renata Němcová
e-mail: nemcova@radynacestu.cz
přímá linka: +420 775 750 463

Co už máte v ceně?

 • letenka Praha–Miami a Orlando–Praha se všemi poplatky (s jedním přestupem)
 • kabinové zavazadlo a odbavované dle pravidel pro přepravu zavazadel viz níže
 • transfer letiště–hotel–letiště
 • 5x ubytování v Miami
 • 2x ubytování v Orlandu
 • 1x ubytování na ostrově Bimini
 • 8x snídaně
 • transfery po celou dobu zájezdu dle programu
 • plavba lodí na Bimini a zpět
 • průvodce po celou dobu (od odletu do návratu, mimo volný program ve městě)
 • pojištění záruky pro případ úpadku CK

Co cena nezahrnuje?

 • doporučené kapesné na zájezd minimálně 400 USD (vstupy, stravování, spropitné řidiči)
 • vstupné na místě (park Everglades, Vizcaya Museum and Gardens atd.)
 • fakultativní vstupenky do Kennedy Space Center (NASA) a Universal Studios a fakultativní výlet na Key West
 • vstupní povolení ESTA (pokud nemáte v pase platné vízum, pro vstup do USA je vyžadován biometrický pas) – poplatek za vyřízení: 600 Kč/os.
 • příplatek za jednolůžkový pokoj: 16 000 Kč

Vstupné

Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním programem:

 • Fakultativní výlet na Key West: dospělý 3 900 Kč
 • Kennedy Space Center: dospělý 1 700 Kč, dítě 1 500 Kč
 • Universal Studios (Island of Adventure + Universal Studio Florida): dospělý 4 600 Kč, dítě 4 400 Kč
 • Podrobnosti ke vstupnému

Kde budete ubytováni?

 • ubytování v 3* hotelu v Miami a Orlandu
 • ubytování v 5* hotelu na ostrově Bimini
 • ubytování v pokojích s vlastním soc. zařízením

Jak je to s jídlem?

 • snídaně na hotelu v ceně zájezdu
 • během dne bude možnost občerstvit se v některé z místních restaurací

Podmínky pro přepravu zavazadel

 • Zavazadlo v ceně zájezdu – malé kabinové zavazadlo o hmotnosti do 8 kg a max. rozměrech 55 x 35 x 22 cm, včetně držadla, postranní kapsy a kol (toto zavazadlo si lze vzít na palubu letadla)
 • Zavazadlo v ceně zájezdu – odbavované zavazadlo o hmotnosti do 23 kg a o rozměrech, jejichž součet nesmí přesáhnout 157 cm (toto zavazadlo bude odbaveno do úložného prostoru)
 • Co nesmí obsahovat kabinové zavazadlo

Pojištění na cestu zařídíme

1. Koop 100 Covid + STORNO

1 900 Kčcelý zájezd
190 Kčden/osoba
0 Kčstorno

Srovnání a podmínky pojištění

Zdravotní pojištění se vztahuje také na onemocnění COVID-19 při vycestování do bezpečných zemí dle MZV. Více zde.

To důležité — nepřehlédněte

Aktuální okolnosti

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Přesné časy odletu a příletu budou upřesněny v pokynech před zájezdem, o plánovaných časech se můžete informovat v CK. Tyto časy jsou určeny aktuálním letovým řádem a mohou podléhat změnám. Ubytování je možné vždy po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.

První a poslední den

U zájezdů do zahraničí je první a poslední den určen především k zajištění dopravy, transferů a ubytování. Program v tyto dny může být přizpůsoben letovým řádům a jiným okolnostem.

Program není povinný

V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.

Prohlídky památek

Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Rezervujte včas

Doporučujeme rezervaci co nejdříve. Cena zájezdu je závislá na aktuálních cenách letenek, a ty se mohou měnit.Časté dotazy

Je potřeba mít s sebou adaptér?

Jak je možné získat vstupní povolení ESTA?

Nechci si s sebou brát tolik hotovosti, lze běžně platit kartou?


Články


Videa


Trasa zájezdu

Ohlasy cestovatelů
Nezávazně si rezervujte už dnes

Bez poplatku je teď možné změnit zájezd i 2 měsíce před termínem odjezdu.

To nejlepší z Miami + NP EVERGLADES + NASA + KARIBSKÉ KOUPÁNÍ NA BAHAMÁCH, 24. 1. – 2. 2. 2022

Pojištění
Osoby
Celkem

Kliknutím na tlačítko REZERVOVAT provedete nezávaznou rezervaci v souladu s našimi všeobecnými podmínkami.

Srovnání a podmínky pojištění
Rezervaci vám zdarma podržíme 3 dny • Po objednání zájezdu vám zavoláme a zodpovíme vaše dotazy • Objednávku lze poté dokončit online ještě dnes


S námi cestujete tak, jako byste byli všude místní

NÍZKÁ ZÁLOHA

Místo původní poloviny z ceny zájezdu nyní zaplatíte jen 25 %

ZMĚNA ZDARMA

Zájezd si můžete změnit ještě 60 dní před termínem odjezdu, a to zdarma.

PENÍZE ZPĚT

Při zrušení zájezdu dostanete ihned zpět zálohu či nový termín cesty.

COVID POJIŠTĚNÍ

K zájezdu je pojištění na onemocnění COVID-19 nebo karanténu.