Tip na zážitek: Výhled z 371 metrů vysokého olympijského skokanského můstku v Holmenkollenu
Ptejte se nás +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17
letecky z Ostravy – Krakova
Ráda zkouším nové věci. Když ale vím, kde najít ty nejlepší fish and chips, vezmu vás tam.
Jediný termín v tomto roce
Snídaně
Do 20 osob
Po celý zájezd
Tip na zážitek: Výhled z 371 metrů vysokého olympijského skokanského můstku v Holmenkollenu
Impozantní stavby, jedinečná muzea, úchvatná příroda… Projdete se po Karl Johans Gate, uvidíte Královský zámek i nepřehlédnutelnou Radnici z červených cihel. Vyrazíte na polární výpravu do muzea Fram nebo do Karibiku v muzeu Kon-Tiki. Žasnete nad sochami ve Frognerparku, výhledem v Holmenkollenu i nad krajinou Nordmarka. Vezměte si krátkou dovolenou a poznávejte Oslo!
Čtvrtek 22. června: Čeká nás cesta z Ostravy na letiště do Krakova (odvoz je v ceně zájezdu) a odlet do Osla. Po příletu se přesuneme na hotel a podle časových možností bude následovat první seznámení s městem.
Dle letového řádu odjezd z Ostravy na letiště do Krakova – odvoz je v ceně zájezdu: u vybraných termínů …číst více
V ceně zájezdu VIP vyzvednutí u domu Zjistit více
Pátek 23. června: Den ve znamení unikátních muzeí. Vyrazíme na poloostrov Bygdøy, kde se díky muzejním exponátům ponoříme do historie polárníků, mořeplavců i života místních před staletími.
Dnešek budeme věnovat prohlídce nejzajímavějších muzeí. U budovy radnice nasedneme na lodní taxi, které …číst více
Sobota 24. června: Dnes navštívíme Frognerpark s největší expozicí soch pod širým nebem. Následně vyrazíme do Holmenkollenu a na závěr dne se projdeme norskou přírodou v oblasti Nordmarka.
Po snídani navštívíme největší park ve městě – Frognerpark. Zde najdeme největší expozici soch pod …číst více
Neděle 25. června: Dle letového řádu odlet zpět do Krakova.
V závislosti na letovém řádu bude následovat případný program s průvodcem nebo přesun na letiště, odlet do Krakova a po příletu odjezd zpět do Ostravy.
Tento zájezd připravuji.Máte dotaz? Tento zájezd připravuji.Zájezd připravuji Petra Dorčáková –
e-mail: dorcakova@radynacestu.cz –
přímá linka: +420 608 182 511
Zavazadlo v ceně zájezdu: dvě kabinová zavazadla
Zavazadlo za příplatek 1 900 CZK: odbavované zavazadlo o hmotnosti do 23 kg (toto zavazadlo bude odbaveno do podpalubí)
Zdravotní pojištění se vztahuje také na onemocnění COVID-19.
Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Přesné časy odletu a příletu budou upřesněny v pokynech před zájezdem, o plánovaných časech se můžete informovat v CK. Tyto časy jsou určeny aktuálním letovým řádem a mohou podléhat změnám. Ubytování je možné vždy po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.
U zájezdů do zahraničí je první a poslední den určen především k zajištění dopravy, transferů a ubytování. Program v tyto dny může být přizpůsoben letovým řádům a jiným okolnostem.
V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.
Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.
Doporučujeme rezervaci co nejdříve. Cena zájezdu je závislá na aktuálních cenách letenek, a ty se mohou měnit.
Rezervaci vám zdarma podržíme 3 dny • Po objednání zájezdu vám zavoláme a zodpovíme vaše dotazy