5 tipů do Lisabonu průvodce Antónia Pedra Nobreho: Mrkněte na inspirativní video rodilého Portugalce a užijte si město jako místní!

António Pedro Nobre António Pedro Nobre, Průvodce Radynacestu.cz Vydáno 29. 8. 2018 • Přečteno 8339x

António má Lisabon rád. Vždyť se tady narodil! Podívejte se na video, ve kterém vám dá 5 dobrých tipů, jak město poznat, ale i pochopit.

Vyberte si z našich 9 zájezdů do LisabonuZobrazit zájezdy

Uvažujete nad Lisabonem? Správná volba! S naším průvodcem Antóniem se ale dostanete tam, kam se s nikým jiným nepodíváte a krom toho, že poznáte i nejzapadlejší kout Lisabonu, zasvětí vás do běžného života místních. Na čem si pochutnat? Jak se vyhnout frontám? A kam za nejspirituálnějším bodem města?

Slyšeli už jste pojmy jako bifana nebo prego? Ne, ne, to nejsou nadávky častující cizince nebo slůvka pro popohnání davu. Jsou to oblíbená rychlá jídla, která António našim cestovatelům rozhodně doporučuje.

Výtah Santa Justa, který vám poskytne výhled na město, je jedním z nejznámějších symbolů Lisabonu. Víte ale, jak dlouho se na 20 vteřin trvající zážitek čeká? Klidně až 45 minut! S Antóniem ale může být všechno jinak...

Někdo za sebou pálí mosty, jiný kostely. Co způsobilo požár kostela sv. Dominika, přesně nevíme, ale jedno je jisté – je snad krásnější, než byl dříve!

Čtení na podobné téma10 důvodů, proč navštívit Lisabon: starobylý hrad, čtvrť objevů, silné víno i zážitkyPřečíst

Za nenápadným exteriérem je často nádherná duše. A stejné je to s budovou bývalého kasina, kam vás zavedeme. Palác, který prostě musíte vidět.

Máte-li rádi mačkání, projeďte se žlutou tramvají, která je dalším ze symbolů Lisabonu. Že vás to neláká? Chápeme. António zná způsob, jak se davům i na téhle ohromně populární atrakci vyhnout. Přidáte se příště k nám? Všechny Antóniovy zájezdy do Portugalska najdete pod jeho medailonkem.

António Pedro Nobre

António Pedro NobrePrůvodce Radynacestu.cz

Portugalsko (Lisabon)

Jak chutná Lisabon

Vyberte si jeden z našich 9 zájezdů do Lisabonu

Zájezdy do Lisabonu

Nejbližší volný zájezd odlétá již 12. červnaURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/5-tipu-do-lisabonu/Doporučujeme z Portugalska

Nejnovější z PortugalskaZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024