Paříž: kulinářské kurzy pod širým nebem vás naučí vařit s láskou

Veronika Soustružníková Veronika Soustružníková, Expert Radynacestu.cz Vydáno 20. 1. 2017 • Přečteno 1984x

Od února do října se návštěvníci pařížských trhů mohou nechat zasvětit do tajů francouzské kuchyně. Bezplatné kulinářské kurzy jsou opepřeny výherními soutěžemi.

Vyberte si z našich 28 zájezdů do PařížeZobrazit zájezdy

Víte, že...

Základem úspěchu místních kuchařů je vařit vždy jen z čerstvých surovin, nebát se experimentovat se sladko-slanými kombinace, a to nejdůležitější je vařit s láskou.

Jak připravit ty nejlepší sezónní pokrmy, a navíc v úžasné atmosféře farmářských trhů? Naučit se to můžete na kurzech vaření, které budou probíhat na pařížských trzích už 6. rokem.

Na kurzech, které jsou bezplatné a konají vždy dvakrát do měsíce, a to od 19. února až do 9. října, vás šéfkuchaři naučí to nejlepší z jejich dovedností a praxe.

Ale pozor, počet osob je limitovaný. Na jednoho šéfkuchaře spadá 8 účastníků a každá lekce trvá 45 minut. Na kurz se lze přihlásit jedině přes internet.

Vše, co si pak na místě uvaříte, můžete zajisté i okusit. Na programu kurzu pak budou i různé soutěže, kde můžete vyhrát i kuchařky šéfkuchařů.

Veronika Soustružníková

Veronika SoustružníkováPrůvodce Radynacestu.czExpert Radynacestu.cz

Francie (Paříž)

Vezměte si Paříž do dlaně

Vyberte si jeden z našich 28 zájezdů do Paříže

Zájezdy do Paříže

Nejbližší volný zájezd odlétá již 15. srpnaURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/pariz-kurzy-vareni/Doporučujeme z Francie

Nejnovější z FrancieZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024