Jednoduše krásná Paříž… Vyrazte na písčité pařížské pláže ve zbrusu nových trendy plavkách

Adéla Vavřačová Adéla Vavřačová, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 4076x

Rok utekl jako voda a opět je tu sladké nicnedělání na přitažlivých pařížských plážích i letní sezónní výprodeje...

Vyberte si z našich 34 zájezdů do PařížeZobrazit zájezdy

Ruku na srdce… Kdy naposledy jste si udělali výlet do půvabné a okouzlující Paříže? Rok utekl jako voda a opět je tu sladké nicnedělání na přitažlivých pařížských plážích, které vás nabije pozitivní energií na celý den. Užijte si den na pláži přímo v tepající metropoli a pro nové trendy plavky a stylové ochranné brýle vyrazte na letní výprodeje!  

Procestovali jsme všechny kouty Paříže a objevili pro vás ty nejlepší události, které v tomto měsíci Paříž nabízí. Červencovou Paříž pojměte jako čistě zážitkovou záležitost a tentokrát úplně zapomeňte na zběsilý běh po pamětihodnostech. Přinášíme vám malou ochutnávku…  

Pařížské pláže (Paris Plages): jíst, pít, opalovat se

Naše neformální bodování na celé čáře vyhrálo lenošení na několikakilometrové pařížské pláži, která rok co rok promění rušné nábřeží na pravé straně Seiny v přímořské letovisko pokryté pískem a palmami. Pláž patří již od roku 2002 k letní Paříži stejně tak jako dobrá hudba, pohoda, lahodné koktejly, dlouhé hodiny požitkářského debužírování, hraní pétanque, plážového volejbalu… Vyzkoušet můžete jízdu na kajaku, taj-či nebo třeba salsu. Otevřete i vy dveře lehkosti bytí a zamilujte se... Pláž bude veřejnosti bezplatně přístupná od 20. července do 18. srpna (9:00–24:00). Přijďte brzy ráno, později volné lehátko jen stěží najdete.  

A co takhle na pláž nové trendy plavky? Letní výprodeje (Les Soldes) stále nekončí!

Letní slevy jsou každoročně jedním z největších taháků Paříže. Nakupovat můžete v proslulých obchodních domech, jako jsou Galeries Lafayette a Bon Marché, i v malých nezávislých buticích. Nezapomeňte si do kufru přibalit pohodlnou obuv a vydejte se na lov pokladů! Čas letos máte až do 4. srpna!

Nejen pro letní Paříž platí rčení: „Kdo jednou pozná, nechce jinak“… Věční romantici nemohou nesouhlasit... 

Adéla Vavřačová

Adéla VavřačováExpert Radynacestu.cz

Jsem sběratelka požitků, zážitků a všeho jedinečného, o čem se v běžných průvodcích většinou vůbec nepíše.

Francie (Paříž)

Vezměte si Paříž do dlaně

Vyberte si jeden z našich 34 zájezdů do Paříže

Zájezdy do Paříže

Nejbližší volný zájezd odlétá již 13. červnaURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/parizske-plaze-v-zbrusu-novych-trendy-plavkach/Doporučujeme z Francie

Nejnovější z FrancieZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024