Pařížský autosalon 2014: skutečné automobilové potěšení

Julie Ginzberg Julie Ginzberg, Expert Radynacestu.cz Vydáno 18. 1. 2017 • Přečteno 2140x

Na 96 tisících metrech čtverečných výstavní plochy budou k vidění novinky automobilek ze všech koutů světa. Premiéru bude mít i nová Škoda Fabia. Pařížský autosalon letos začíná 4. října.

Vyberte si z našich 42 zájezdů do PařížeZobrazit zájezdy

Na 96 tisících metrech čtverečných výstavní plochy, v devíti pavilonech, se během 18 dní představí víc jak stovka nových modelů automobilů ze všech koutů světa.

Letos svůj nový vůz v Paříži představí i Škoda, která informace o své novince zveřejnila v Česku už tři dny před svou premiérou na autosalonu. Nová Fabia Combi má kufr, který pojme až 530 litrů nákladu a na trh by měla přijít začátkem ledna příštího roku.

Stejně jak tomu bylo v minulosti, i letos bude na autosalonu přítomna výstava historických vozidel, včetně předválečných vozů. Nejstarší automobilový veterán má ve svém rodném listě rok narození 1897.

Na své si ovšem tento rok přijde i něžné pohlaví, protože historická show bude doplněna módní přehlídkou Automobiles and Fashion.

Přijďte se od 4. do 19. října podívat na pařížský Autosalon 2014.

Julie Ginzberg

Julie GinzbergExpert Radynacestu.cz

Francie (Paříž)

Vezměte si Paříž do dlaně

Vyberte si jeden z našich 42 zájezdů do Paříže

Zájezdy do Paříže

Nejbližší volný zájezd odlétá již 9. květnaURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/parizsky-autosalon-2014-skutecne-automobilove-poteseni/Doporučujeme z Francie

Nejnovější z FrancieZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024