Rock na Seině opět přivítá velké hvězdy

Nikol Kupková Nikol Kupková, Expert Radynacestu.cz Vydáno 21. 1. 2017 • Přečteno 1906x

Už po dvanácté se bude v Paříži konat slavný festival Rock en Seine. Ve druhé polovině srpna přivítá třeba hvězdnou Lanu Del Rey nebo legendární The Prodigy.

Vyberte si z našich 32 zájezdů do PařížeZobrazit zájezdy

Vstupné

Třídenní vstupenky jsou již vyprodány. Koupit si můžete pouze lístky na každý den zvlášť, což vás dohromady vyjde na 147 euro (něco přes 4000 Kč).

Už po dvanácté se bude v Paříži konat slavný festival Rock en Seine. Letos je naplánován na 22. až 24. srpna a line-up je více než lákavý.

Hlavními hvězdami tohoto ročníku jsou Arctic Monkeys, Lana Del Rey, The Prodigy nebo Portishead. Na programu je toho však daleko víc – celkem 65 vystupujících na pěti pódiích.

Festival se díky svému umístění (Domaine National de Saint-Cloud) i každoročnímu výběru kapel těší stále se zvyšující návštěvnosti. V loňském roce na festival zavítalo neuvěřitelných 110 tisíc lidí.

Nikol Kupková

Nikol KupkováExpert Radynacestu.cz

Francie (Paříž)

Vezměte si Paříž do dlaně

Vyberte si jeden z našich 32 zájezdů do Paříže

Zájezdy do Paříže

Nejbližší volný zájezd odlétá již 11. červenceURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/rock-na-seine-opet-privita-velke-hvezdy/Doporučujeme z Francie

Nejnovější z FrancieZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024